Şimdi Ara

290 saat Super Mario 3D Land Oynamak + 290 Saat New Super Mario Bros 2 Oynamak (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
2
Favori
5.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Talat2106

quote:

Orijinalden alıntı: Kurt Cobain.

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SquallTr

quote:

Dostum 3d land bende oynuyorum cogu bolumu butun yıldızları toplayarak bıtırdım fakat luigi ile nasıl oynanıyor onu cozemedım bırde su special mission dediğin nedir?:)
    Ayrıca super mario bros wii ile ds dekı super mario bros farklımıydı ya?

Luigi ile oynamak için, Mario ile oyunu bitirdikten sonra ilk dünyadaki boruya (pipe desel daha iyi olurdu :) girmen gerekiyor. Luigi ile oynayacağın 8 dünya daha mevcut ve Mario ile oynadığın bölümlerden daha farklı. Nispeten de daha zor.

Special Bölüm için oyunu Mario ve Luigi ile tüm yıldızları toplayarak ve Golden Flag yaparak bitirmen gerekiyor. Golden Flag, bölüm sonundaki bayrağı en tepeden yakalamak :)

Cogunu 3 yildiz yaptimda 1-2 bolumde bulamadigim oldu onlarida internetten bakip bulurum. Su ozel bolumu cok merak ettim.

Bende bunun için çabalıyorum bu aralar. Her bölümün üç yıldızını aldım. Sadece 2 tane special world'de daha Luigi ile oynamam lazım. Ondan sonra special world

Dostum ben o borudan asagiya indim ama hala mario olarak oynuyorum.

Borudan asagı indiginde ilk World'deki kaleden Luigi'yi kurtarman lazım. Ondan sonra ekranın sağ alt tarafındaki L'ye basarak Luigi'ye dönüşüyorsun.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Dostum 3d land bende oynuyorum cogu bolumu butun yıldızları toplayarak bıtırdım fakat luigi ile nasıl oynanıyor onu cozemedım bırde su special mission dediğin nedir?:)
    Ayrıca super mario bros wii ile ds dekı super mario bros farklımıydı ya?

Luigi ile oynamak için, Mario ile oyunu bitirdikten sonra ilk dünyadaki boruya (pipe desel daha iyi olurdu :) girmen gerekiyor. Luigi ile oynayacağın 8 dünya daha mevcut ve Mario ile oynadığın bölümlerden daha farklı. Nispeten de daha zor.

Special Bölüm için oyunu Mario ve Luigi ile tüm yıldızları toplayarak ve Golden Flag yaparak bitirmen gerekiyor. Golden Flag, bölüm sonundaki bayrağı en tepeden yakalamak :)

Cogunu 3 yildiz yaptimda 1-2 bolumde bulamadigim oldu onlarida internetten bakip bulurum. Su ozel bolumu cok merak ettim.

Bende bunun için çabalıyorum bu aralar. Her bölümün üç yıldızını aldım. Sadece 2 tane special world'de daha Luigi ile oynamam lazım. Ondan sonra special world

Dostum ben o borudan asagiya indim ama hala mario olarak oynuyorum.

Borudan asagı indiginde ilk World'deki kaleden Luigi'yi kurtarman lazım. Ondan sonra ekranın sağ alt tarafındaki L'ye basarak Luigi'ye dönüşüyorsun.

Olaylar olaylar

• Sonunda açtım özel bölümü ama bir türlü geçemedim
  • quote:

Sonunda açtım özel bölümü ama bir türlü geçemedim

Tebrikler :) Birazcık zordur ama zevklidir.

Hemen hemen tüm Mario oyunlarını (Yoshi's Island, Yoshi's Universal Gravity, Super Princese Peach gibi yan oyunlar da dahil) oynamış ve bitirmiş biri olarak konsol konsol en iyi Mario oyunlarını yazmak isterim.

Nes;

Super Mario Bros
    Super Mario Bros 3

Snes;

Super Mario World (Kesinlikle efsane, halen arada sırada açar oynarım)

Nintendo 64;

Mario 64

Nintendo Gamecube;

Super Mario Sunshine (En zor Mario oyunlarından bir tanesidir)

Nintedo DS;

New Super Mario Bros

Nintendo Wii;

Nes Super Mario Bros Wii
    Super Mario Galaxy
    Super Mario Galaxy 2

Nintendo 3DS;

Super Mario 3D Land
    New Super Mario Bros 2

Wii U;

New Super Mario Bros U

Yukarıda saydığım oyunlar benim için en iyi Mario oyunlarıdır. Paper Mario serisini dahil etmedim ama çzellikle Wii'deli Paper Mario da oldukça eğlencelidir. Mario Kart serilerini sevmeme rağmen, platform olarak değerlendirmediğim için o seriyi de dahil etmedim. Wii U'daki New Super Mario Bros U da oldukça eğlenceliydi bu arada. Bir şekilde Wii U sahibi olursanız, ilk oynayacağınız oyun o olsun.

Ayrıca SKJmin tarafından hazırlanan New Super Mario Bros 3'ü de (DS) tavsiye ederim. Oyun Nintendo fanları tarafından yapılmış, inanılmaz derecede zorbir Mario oyunu. Fakat zorluğunu anlatamam. Mario serisinden soğutacak kadar zor bir oyundu :)

• quote:

quote:

Sonunda açtım özel bölümü ama bir türlü geçemedim

Tebrikler :) Birazcık zordur ama zevklidir.

Hemen hemen tüm Mario oyunlarını (Yoshi's Island, Yoshi's Universal Gravity, Super Princese Peach gibi yan oyunlar da dahil) oynamış ve bitirmiş biri olarak konsol konsol en iyi Mario oyunlarını yazmak isterim.

Nes;

Super Mario Bros
    Super Mario Bros 3

Snes;

Super Mario World (Kesinlikle efsane, halen arada sırada açar oynarım)

Nintendo 64;

Mario 64

Nintendo Gamecube;

Super Mario Sunshine (En zor Mario oyunlarından bir tanesidir)

Nintedo DS;

New Super Mario Bros

Nintendo Wii;

Nes Super Mario Bros Wii
    Super Mario Galaxy
    Super Mario Galaxy 2

Nintendo 3DS;

Super Mario 3D Land
    New Super Mario Bros 2

Wii U;

New Super Mario Bros U

Yukarıda saydığım oyunlar benim için en iyi Mario oyunlarıdır. Paper Mario serisini dahil etmedim ama çzellikle Wii'deli Paper Mario da oldukça eğlencelidir. Mario Kart serilerini sevmeme rağmen, platform olarak değerlendirmediğim için o seriyi de dahil etmedim. Wii U'daki New Super Mario Bros U da oldukça eğlenceliydi bu arada. Bir şekilde Wii U sahibi olursanız, ilk oynayacağınız oyun o olsun.

Ayrıca SKJmin tarafından hazırlanan New Super Mario Bros 3'ü de (DS) tavsiye ederim. Oyun Nintendo fanları tarafından yapılmış, inanılmaz derecede zorbir Mario oyunu. Fakat zorluğunu anlatamam. Mario serisinden soğutacak kadar zor bir oyundu :)

Paper Mario'yu saymışsınız zaten, onuda ekleyecektim.

Mario Kart ve Dream Team'da çok keyifli oyunlar bence.
    Az önce geçtim bölüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NemanjaBjelica -- 13 Ağustos 2013; 12:11:08 >

• Bugün bende mario packli nintendo 3ds aldım bakalım ben kaç saat oynıcam 15 dk baktım ölesine süpere benziyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MustafaD1905

Bugün bende mario packli nintendo 3ds aldım bakalım ben kaç saat oynıcam 15 dk baktım ölesine süpere benziyor :)

Çok oynayacağına şüphem yok, ben az oynamama rağmen 43 saati devirdim az önce.
  • quote:

quote:

Bugün bende mario packli nintendo 3ds aldım bakalım ben kaç saat oynıcam 15 dk baktım ölesine süpere benziyor :)

Suan oynuyorum az az oynamama ragmen (3d de gozlerm agriyo sulaniyo falan ) 3 saat olmus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Suan oynuyorum az az oynamama ragmen (3d de gozlerm agriyo sulaniyo falan ) 3 saat olmus

Ben artık 3D kullanmıyorum fazla. Bir ara gözlerimi kötü etkilemişti baya, artık pekte zevk vermiyor zaten. Kapatıp oynuyorum.

• Dream Team daha gelmedi *-* Pre order yapmıştık. Ya bi gelsin videolarını çekicem. .(
  • 2 sene önce New Super Mario Bros Wii. oynamıştım World 5'in kalesinde takılmıştım :D

Super Mario Bros 3 ile Super Mario World iyi oyunlar ama son bölüme ulaşamıyorum diğer bölümler zor

Super Mario World'te Iggy's Castle bölümünü geçtikten sonra Donut Plains 1 diye birşey var orada kilide ulaşmak zor gizli bölümleri açabilmek için kilidi alamıyorum :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Özgenur Dağıstanlı -- 18 Ağustos 2013; 16:01:24 >
  • Bende 3ds almayı düşünüyorum beyaz 3ds + mario kart 7 350 liraydı siz ne dersiniz renk ve fiyat uygun mudur

• Uzun bir aradan sonra merhaba arkadaşlar.

Mario oyunlarına son gaz devam ediyorum. Konuyu güncelledim. Zamanında sadece New Süper Mario Bros U için Wii U almıştım. Süper Mario 3D World için bugün tekrar Wii U aldım. Yeni bir Mario oyunu oynamamın zevki ve heyecanı tarif edilemez :)
  • quote:

Uzun bir aradan sonra merhaba arkadaşlar.

Mario oyunlarına son gaz devam ediyorum. Konuyu güncelledim. Zamanında sadece New Süper Mario Bros U için Wii U almıştım. Süper Mario 3D World için bugün tekrar Wii U aldım. Yeni bir Mario oyunu oynamamın zevki ve heyecanı tarif edilemez :)

BENİ GEÇEBİLCEK kimse yoktur heralde :))))) (o gateway kartın oynanış süresi)
     290 saat Super Mario 3D Land Oynamak + 290 Saat New Super Mario Bros 2 Oynamak

• Valla sizin gibi Nintendo konsollarının hakkını veren arkadaşları gördükçe seviniyorum. Müthiş ötesi bir süre. Konsol parasının hakkını fazlaaaa fazla çıkarmış. Harika :)
  • Nintendo wii mi sadece mario oynamak için açarım, pspde ise mario oynamak için snes emülatörü yüklemiştim o derece eminim ki dünyanın en iyi grafikli oyunlarını getirseler mariodan aldığım zevki vermez. Wiideki new super mario bros oyununu önce gelişigüzel hızlıca bitirdim, 9uncu dünyayı keşfettikten sonra jetonları alarak bitirdim, bitirince değişik birşeyler açılır sanmıştım. Ben mi yanıldım acaba???

• quote:

Valla sizin gibi Nintendo konsollarının hakkını veren arkadaşları gördükçe seviniyorum. Müthiş ötesi bir süre. Konsol parasının hakkını fazlaaaa fazla çıkarmış. Harika :)

Aslında bi bakıma fake bu :D gateway ile oynayınca tüm gün oynuyomuş gibi gösteriyor :D

3DS'i pek oynamıyom artık wii u akıyom. Mario kart 8 :3
  • quote:

Arkadaşlar merhaba,

Kısaca kendimi tanıtayım diyeceğim ama kısa süreceğini sanmıyorum :) Sıkı bir konsolcuyum, ülkemizde çıkmış olan tüm oyun konsollarına sahibim. Her ne kadar favori konsollarım Dreamcast ile PS2 olsa da, Nintendo'nun yeri her zaman ayrıdır. Nintendo'yu Nintendo yapan değerlerin biri de hiç kuşkusuz 26 yaşına basmış olan Mario serisidir.

Halen canım sıkıldığında Super Mario Galaxy 1 ve 2'yi açar, birkaç gecemi harcar ve pikseline kadar bitiririm (Super Mario Galaxy 2, gelmiş geçmiş en iyi Mario oyunu olmaktan öte, gelmiş geçmiş ve muhtemelen de gelecek oyunlar arasındaki en iyi platform oyunudur). DS'de New Super Mario Bros'u belki 10 defa bitirdim. Wii'deki New Super Mario Bros Wii'yi de öyle. Sıfırdan başlamak için save dosyalarını kaç kere sildiğimi hatırlamıyorum. Her ne kadar Super Mario Galaxy 2 en iyi mario olsa da, Snes'deki Super Mario World'un yeri her zaman ayrıdır. Geçtiğmiz haftasonunu Snes'de sadece Super Mario World oynayarak harcadım. Gerçekten her yönüyle inanılmaz bir oyun. Özellikle müzikleri ve yaşattığı nostalji anlatılmaz.

Her neyse, Super Mario 3D Land, en iyi mario oyunları arasında yer almasa da, şu anda piyasaya çıkmış en iyi 3DS oyunu bana göre. Fanatikleri bilir. Special bölümü açmak için, oyunu Mario ve Luigi ile tüm altınları toplayarak ve tüm bölümleri Golden Flag yaparak bitirmek yeterli. Mario fanatiği biri için 10-15 saatlik bir olay yani. Seriye yabancı olanlar için süre veremiyorum çünkü yapmaları zor :) Ben canım sıkıldıkça, konsolu açar, birkaç bölüm de olsa Super Mario 3D Land oynardım. Çoğu zaman save dosyasını siler, oyunu tekrar bitirirdim. Böyle böyle 280 saatimi vermişim oyuna :) Forumda bu oyuna bu kadar vakit harcayanın olduğunu sanmıyorum. Açıkcası harcayan birini görsem, manyak herhalde işi gücü de mi yoktu derdim. Siz de diyebilirsiniz. Sonuçta Lise 2'de Final Fantasy 8'i bile %99 ile bitirdiğimde (sadece Level 5 Pupu kartı bulamamıştım, Ufo olayı yani) 100 kusür saatimi ancak harcamıştım. Şimdi ise New Super Mario Bros 2'yi oynuyorum. Oyunu 5 saatten kısa bir sürede bitirdim ama tüm altınları toplamadım ve gizli bölümleri ve 2 gizli dünyayı bulmak için uğraşmadım. Oyunu bitirdikten sonra çıkan Star World'ü de bitirmedim henüz. Yani bir 5.5 saat de oyunu %100 bitirmek için harcarım. Sonra save dosyasını birkaç kere siler, baştan bitiririm. Yeni bir Mario oyunu çıkana kadar da (Gel artık WiiU) canım sıkıldığında eğlencesine oynarım :) Oyun hakkında kısa görüşümğü sorarsanız, New Super Mario Bros Wii çok daha güzeldi. Sanki New Super Mario Bros da daha güzeldi. Oyun kesinlikle kötü değil ama sanki yarım kalmış birşeyler var. Belki de oyunu %100 bitirdikten sonra düşüncelerim değişecektir. Yine de kesinlikle kaçırılmaması gereken bir oyun. Bu arada oyun altın bonkörü. Sadece bi bölümde 1000 altın toplayabiliyorsunuz. Belki de bu yönünü çok sevmedim. Sonuçta altın bu, biraz daha az bulsak, daha değerli

Hocam dergi hangi sayı sticker baya güzel çünkü almayı düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kehanist -- 17 Eylül 2014; 20:17:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: soniczeki

quote:

Yuh diyorum ustad sana ayrıca wii u nasıl almaya değermi elimde x360 var satmayı düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kehanist

quote:

Orijinalden alıntı: soniczeki

quote:

Yuh diyorum ustad sana ayrıca wii u nasıl almaya değermi elimde x360 var satmayı düşünüyorum.

Deli gibi mario seviyosan al :D

Sabah akşam mario kart 8 akıyorum.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.