Şimdi Ara

290 saat Super Mario 3D Land Oynamak + 290 Saat New Super Mario Bros 2 Oynamak (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
2
Favori
5.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar sizi ayakta alkışlıyorum. umarım çocuklarınız sizi çok sevecektir. :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakupkan

arkadaşlar sizi ayakta alkışlıyorum. umarım çocuklarınız sizi çok sevecektir. :D

Ağır işsizim dicem ama işliyim.
  • Şimdi baktımda Skyrim'de 697 saat harcamışım

Yazın başından kalkmıyordum .
  • 120 saat de New Super Mario Bros U oynamışım. Konsolu geçen gün sattım. Bedava NSMB U oynamış oldum.

Super Mario Galaxy 3 çıkınca tekrar alırım ne de olsa. Mario serisi candır :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu gerçekten çok enteresan bir durum ama yani ben oyunu oynadım bitirdim 20 saat sürdü. bir kere daha bitirsem luigi'yle 40 saat yapar. bölümleri kısa çerezlik 3-4 dakikalık bölümler bu oyun nasıl 280 saat oynanabilir gerçekten aklım almıyor hani rpg olsa pokemon falan olsa diyecem de yine çok uç bir şey olacak ne diyeyim tebrikler :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: intercityfirm1895

bu gerçekten çok enteresan bir durum ama yani ben oyunu oynadım bitirdim 20 saat sürdü. bir kere daha bitirsem luigi'yle 40 saat yapar. bölümleri kısa çerezlik 3-4 dakikalık bölümler bu oyun nasıl 280 saat oynanabilir gerçekten aklım almıyor hani rpg olsa pokemon falan olsa diyecem de yine çok uç bir şey olacak ne diyeyim tebrikler :D

Olay save dosyasını silip silip oyunu %100 bitirmekten ibaret. Sonra tekrar save dosyası silinecek ve tekrar bitirilecek. Bu onlarca kez tekrarlanacak :)

Gerçekten hiç sıkılmıyorum mario serilerini oynamaktan. Özellikle Super Mario Galaxy 1 ve 2 de ömrümü yiyen Mario oyunlarındandır. Özellikle SMG 2, gelmiş geçmiş en iyi platform oyunudur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SquallTr

Arkadaşlar merhaba,

Kısaca kendimi tanıtayım diyeceğim ama kısa süreceğini sanmıyorum :) Sıkı bir konsolcuyum, ülkemizde çıkmış olan tüm oyun konsollarına sahibim. Her ne kadar favori konsollarım Dreamcast ile PS2 olsa da, Nintendo'nun yeri her zaman ayrıdır. Nintendo'yu Nintendo yapan değerlerin biri de hiç kuşkusuz 26 yaşına basmış olan Mario serisidir.

Halen canım sıkıldığında Super Mario Galaxy 1 ve 2'yi açar, birkaç gecemi harcar ve pikseline kadar bitiririm (Super Mario Galaxy 2, gelmiş geçmiş en iyi Mario oyunu olmaktan öte, gelmiş geçmiş ve muhtemelen de gelecek oyunlar arasındaki en iyi platform oyunudur). DS'de New Super Mario Bros'u belki 10 defa bitirdim. Wii'deki New Super Mario Bros Wii'yi de öyle. Sıfırdan başlamak için save dosyalarını kaç kere sildiğimi hatırlamıyorum. Her ne kadar Super Mario Galaxy 2 en iyi mario olsa da, Snes'deki Super Mario World'un yeri her zaman ayrıdır. Geçtiğmiz haftasonunu Snes'de sadece Super Mario World oynayarak harcadım. Gerçekten her yönüyle inanılmaz bir oyun. Özellikle müzikleri ve yaşattığı nostalji anlatılmaz.

Her neyse, Super Mario 3D Land, en iyi mario oyunları arasında yer almasa da, şu anda piyasaya çıkmış en iyi 3DS oyunu bana göre. Fanatikleri bilir. Special bölümü açmak için, oyunu Mario ve Luigi ile tüm altınları toplayarak ve tüm bölümleri Golden Flag yaparak bitirmek yeterli. Mario fanatiği biri için 10-15 saatlik bir olay yani. Seriye yabancı olanlar için süre veremiyorum çünkü yapmaları zor :) Ben canım sıkıldıkça, konsolu açar, birkaç bölüm de olsa Super Mario 3D Land oynardım. Çoğu zaman save dosyasını siler, oyunu tekrar bitirirdim. Böyle böyle 280 saatimi vermişim oyuna :) Forumda bu oyuna bu kadar vakit harcayanın olduğunu sanmıyorum. Açıkcası harcayan birini görsem, manyak herhalde işi gücü de mi yoktu derdim. Siz de diyebilirsiniz. Sonuçta Lise 2'de Final Fantasy 8'i bile %99 ile bitirdiğimde (sadece Level 5 Pupu kartı bulamamıştım, Ufo olayı yani) 100 kusür saatimi ancak harcamıştım. Şimdi ise New Super Mario Bros 2'yi oynuyorum. Oyunu 5 saatten kısa bir sürede bitirdim ama tüm altınları toplamadım ve gizli bölümleri ve 2 gizli dünyayı bulmak için uğraşmadım. Oyunu bitirdikten sonra çıkan Star World'ü de bitirmedim henüz. Yani bir 5.5 saat de oyunu %100 bitirmek için harcarım. Sonra save dosyasını birkaç kere siler, baştan bitiririm. Yeni bir Mario oyunu çıkana kadar da (Gel artık WiiU) canım sıkıldığında eğlencesine oynarım :) Oyun hakkında kısa görüşümğü sorarsanız, New Super Mario Bros Wii çok daha güzeldi. Sanki New Super Mario Bros da daha güzeldi. Oyun kesinlikle kötü değil ama sanki yarım kalmış birşeyler var. Belki de oyunu %100 bitirdikten sonra düşüncelerim değişecektir. Yine de kesinlikle kaçırılmaması gereken bir oyun. Bu arada oyun altın bonkörü. Sadece bi bölümde 1000 altın toplayabiliyorsunuz. Belki de bu yönünü çok sevmedim. Sonuçta altın bu, biraz daha az bulsak, daha değerli olmaz mıydı :)

3D Land maceramı, SS'lerle de destekleyerek sizlerle paylaşmak istedim sadece. Nintendo bölümüne girsem de mesaj yazmıyorum ama sıkı bir Nintendo fanatiğiyim. Daha fazla aktif olmaya çalışacağım bu konuda. Herkese iyi oyunlar.

Not: Bugüne kadar hiçbir konsoluma sticker yapmamıştım ama konu NSMB2 olunca dayanamadım. Umarım çıkarırken iz bırakan cinsten değildir :)

290 saat Super Mario 3D Land Oynamak + 290 Saat New Super Mario Bros 2 Oynamak

Edit:

Uzun bir aradan sonra merhaba :)

Uzun süren Mario 3D Land macerasından sonra, yine uzun zamandır NSMB2 oynuyorum. Oyun ilki kadar güzel değil, en iyi mario oyunu olmaktan çok uzak. Bana göre Mario 3D Land kadar başarılı da değil. Ama başlı başına, diğer oyunlarla kıyas yapmaksızın değerlendirdiğimizde tabi ki mükemmel :) Oyun kısa, tüm gizleri bulmak da zor değil. Uzun süre oynanmasının nedeni, save dosyalarını sürekli silmem ve tekrar tekrar oynamam. Canım sıkıldığında, 5 yıldızlı save dosyasını siler, tekrardan başlarım yine :) Buyrun SS'ler;

Dostum 3d land bende oynuyorum cogu bolumu butun yıldızları toplayarak bıtırdım fakat luigi ile nasıl oynanıyor onu cozemedım bırde su special mission dediğin nedir?:)
    Ayrıca super mario bros wii ile ds dekı super mario bros farklımıydı ya?

• quote:

Orijinalden alıntı: Talat2106
    Dostum 3d land bende oynuyorum cogu bolumu butun yıldızları toplayarak bıtırdım fakat luigi ile nasıl oynanıyor onu cozemedım bırde su special mission dediğin nedir?:)

Luigi ile oynamak için, Mario ile oyunu bitirdikten sonra ilk dünyadaki boruya (pipe desel daha iyi olurdu :) girmen gerekiyor. Luigi ile oynayacağın 8 dünya daha mevcut ve Mario ile oynadığın bölümlerden daha farklı. Nispeten de daha zor.

Special Bölüm için oyunu Mario ve Luigi ile tüm yıldızları toplayarak ve Golden Flag yaparak bitirmen gerekiyor. Golden Flag, bölüm sonundaki bayrağı en tepeden yakalamak :)
  • 3DS pal mario oyunları arıyorum yeri değil biliyorum ama
  • Wessaur kullanıcısına yanıt
    nintendocuya uğra :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: soniczeki

uğradık orda da hayır yok :) bugün almam lazım yarın tatile cıkcam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wessaur -- 12 Ağustos 2013; 11:33:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wessaur

quote:

O zaman zor :/ 1 günde bulsan bile kargo şu bu yarını bulur.

SABIRSIZLANIYOM GEÇEN PRE ORDER YAPTIK MARİO LUİGİ DREAM TEAM! Bu hafta sonu elimde olur heralde. *_______________*
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Wessaur

quote:

O zaman zor :/ 1 günde bulsan bile kargo şu bu yarını bulur.

SABIRSIZLANIYOM GEÇEN PRE ORDER YAPTIK MARİO LUİGİ DREAM TEAM! Bu hafta sonu elimde olur heralde. *_______________*

yarın aksam cıkcam yola ben bulurum herhalde
  • quote:

Mario Luigi Dream Team!i geçtiğimiz haftalarda ben de aldım. Henüz 8 saat kadar ancak oynayabildim. Oyun için çok çok iyi diyemem ama kötü de değil. Gayet eğlenceli, esprili, uzunca bir oynanış süresine sahip. Sonuçta yeni bir Mario oyunu benim için her zaman güzeldir :)

Fakat bu oyunu herkes sevmeyebilir. DS'deki Mario and Luigi Partners in Time ile Mario and Luigi Bowser's İnside Story oyunlarını bitirenler bu oyunu da seveceklerdir ve kaçırmak isteyeceklerini de sanmıyorum. Diğer arkadaşlar ise Dream Team'in RPG ağırlıklı bir Mario oyunu olmasını da göz önüne alarak tercihlerini yapsınlar. Henüz oynamadılarsa, öncelikli tercihleri Mario 3D Land ile NSMB 2 olsun.
  • quote:

quote:

Mario Luigi Dream Team!i geçtiğimiz haftalarda ben de aldım. Henüz 8 saat kadar ancak oynayabildim. Oyun için çok çok iyi diyemem ama kötü de değil. Gayet eğlenceli, esprili, uzunca bir oynanış süresine sahip. Sonuçta yeni bir Mario oyunu benim için her zaman güzeldir :)

Fakat bu oyunu herkes sevmeyebilir. DS'deki Mario and Luigi Partners in Time ile Mario and Luigi Bowser's İnside Story oyunlarını bitirenler bu oyunu da seveceklerdir ve kaçırmak isteyeceklerini de sanmıyorum. Diğer arkadaşlar ise Dream Team'in RPG ağırlıklı bir Mario oyunu olmasını da göz önüne alarak tercihlerini yapsınlar. Henüz oynamadılarsa, öncelikli tercihleri Mario 3D Land ile NSMB 2 olsun.

Bize daha dün çıktı :<
  • Ben o kadar fazla mesai harcayamıyorum oyunlar üzerinde çünkü 3DS aldığım zamanlar sınavlarım yoğunda. Ancak yazın doğru düzgün oynamaya başladım. Online oyunlar olsa çok daha yüksek olurdu süreler onada eminim

Bunlarda benden :

• quote:

quote:

Luigi ile oynamak için, Mario ile oyunu bitirdikten sonra ilk dünyadaki boruya (pipe desel daha iyi olurdu :) girmen gerekiyor. Luigi ile oynayacağın 8 dünya daha mevcut ve Mario ile oynadığın bölümlerden daha farklı. Nispeten de daha zor.

Special Bölüm için oyunu Mario ve Luigi ile tüm yıldızları toplayarak ve Golden Flag yaparak bitirmen gerekiyor. Golden Flag, bölüm sonundaki bayrağı en tepeden yakalamak :)

Cogunu 3 yildiz yaptimda 1-2 bolumde bulamadigim oldu onlarida internetten bakip bulurum. Su ozel bolumu cok merak ettim.

• quote:

quote:

quote:

Cogunu 3 yildiz yaptimda 1-2 bolumde bulamadigim oldu onlarida internetten bakip bulurum. Su ozel bolumu cok merak ettim.

Bende bunun için çabalıyorum bu aralar. Her bölümün üç yıldızını aldım. Sadece 2 tane special world'de daha Luigi ile oynamam lazım. Ondan sonra special world
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kurt Cobain.

quote:

quote:

quote:

Bende bunun için çabalıyorum bu aralar. Her bölümün üç yıldızını aldım. Sadece 2 tane special world'de daha Luigi ile oynamam lazım. Ondan sonra special world

Dostum ben o borudan asagiya indim ama hala mario olarak oynuyorum.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.