Şimdi Ara

27 TL(kargo ücretsiz) Cerrahi Maske 50 li paket

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
4.428
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    MNG kargo ile gönderim yapıyorlar. kargo dahil 26.90 TL
    bana uygun geldi.
    https://www.gittigidiyor.com/kozmetik-kisisel-bakim/3-katli-ultrasonik-cerrahi-maske_pdp_582009469
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Herkes tutturmuş cerrahi maske cerrahi maske..

Ne cerrahisi, dandik süpürge torbası bezinden dikilmiş çaput.

Cerrahi maskeyi kim kime kargo dahil 0,5TL den verir.

Ben 3 yıl önce veba salgını olan bir ülkeye giderken almıştım. Roll Maske diye , tek tek steril paketli ve güzel bir maske idi.

Geçem tıbbi malzeme satan toptancıya girip sordum adam kutusuna 140TL istiyor.

Bunlar dandik maske
    Cerrahi maskeyi n95 maske ile karıştırmayın. Zaten cerrahi maskelerin en fazla ederi bu kadar. Hükümetin çok geç bir kararla tavan fiyat belirlemesinden sonra daha yeni yeni olması gereken fiyatlara düşüyor

Not: Bu maske ihtiyacını fırsat bilip dandik bezleri cerrahi maske diye iteleyenleri kastetmiyorum. Gerçek cerrahi maskelerin olması gereken fiyatlar bunlar zaten
    bunu aynı maskeyi 5 gün kullanan kişilere mi anlatıyorsun. Hangi vatandaşın tanesine 5 lira verecek gücü var. Üstelik normal standartı 4 saatte bir değişmesi gereken maskeden bahsediyoruz. Maskesini koluna, bileğinde kafasına takan kaç milyon insanın olduğunu düşünürsek herkes en düşük seviyede işini görecek birşey almak istiyor. ben bu şekilde gözlemliyorum.
  • Herkes tutturmuş cerrahi maske cerrahi maske..

Ne cerrahisi, dandik süpürge torbası bezinden dikilmiş çaput.

Cerrahi maskeyi kim kime kargo dahil 0,5TL den verir.

Ben 3 yıl önce veba salgını olan bir ülkeye giderken almıştım. Roll Maske diye , tek tek steril paketli ve güzel bir maske idi.

Geçem tıbbi malzeme satan toptancıya girip sordum adam kutusuna 140TL istiyor.

Bunlar dandik maske
  • bunu aynı maskeyi 5 gün kullanan kişilere mi anlatıyorsun. Hangi vatandaşın tanesine 5 lira verecek gücü var. Üstelik normal standartı 4 saatte bir değişmesi gereken maskeden bahsediyoruz. Maskesini koluna, bileğinde kafasına takan kaç milyon insanın olduğunu düşünürsek herkes en düşük seviyede işini görecek birşey almak istiyor. ben bu şekilde gözlemliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozycftc

bunu aynı maskeyi 5 gün kullanan kişilere mi anlatıyorsun. Hangi vatandaşın tanesine 5 lira verecek gücü var. Üstelik normal standartı 4 saatte bir değişmesi gereken maskeden bahsediyoruz. Maskesini koluna, bileğinde kafasına takan kaç milyon insanın olduğunu düşünürsek herkes en düşük seviyede işini görecek birşey almak istiyor. ben bu şekilde gözlemliyorum.
    O zaman algı yaratmak için cerrahi maske demeyeceksin.

Yüz maskesi diyip geçeceksin, kimse sana git diğer maskeyi al demiyiyor, ama yalan da söylenmesini tasvip etmiyor.

sitem satmak için yalan dolana başvurulmasında. Yoksa git ne alırsan al, istersen tülbent bağla.

• adamlar öyle demiş. benim yapabilecek bir şeyim yok.
  • Cerrahi maskeyi n95 maske ile karıştırmayın. Zaten cerrahi maskelerin en fazla ederi bu kadar. Hükümetin çok geç bir kararla tavan fiyat belirlemesinden sonra daha yeni yeni olması gereken fiyatlara düşüyor

Not: Bu maske ihtiyacını fırsat bilip dandik bezleri cerrahi maske diye iteleyenleri kastetmiyorum. Gerçek cerrahi maskelerin olması gereken fiyatlar bunlar zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hypericum -- 30 Temmuz 2020; 22:48:24 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 0 değerlendirme çok güzel :d

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trendyol'da 16₺'ye 18₺'ye bulmak mümkün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgi@sayar -- 30 Temmuz 2020; 23:9:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: melodrama11

0 değerlendirme çok güzel :d
    artık o pek sorun olmuyor. market place ödemeyi biz onaylayana kadar bekletiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgi@sayar

Trendyol'da 16₺'ye 18₺'ye bulmak mümkün.
    kargo dahil varsa link atarmısın sonuçta her zaman lazım oradanda alalım :)
  • trendyola baktım şimdi en uygun 50 li paket 28-30 tl arası değişiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozycftc

kargo dahil varsa link atarmısın sonuçta her zaman lazım oradanda alalım :)

Alıntıları Göster
    kargo dahil 21,45 hemde puanı da yüksek https://www.gittigidiyor.com/kozmetik-kisisel-bakim/arc-maske-telli-ultrasoni-k-kulak-acitmayan-lasti-kli-50-li-1-adet-maske-tokasi-hedi-ye_pdp_579139391
    sizin vrdiğiniz fırsat değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yedikeresekiz -- 30 Temmuz 2020; 23:25:48 >

• evet gördüm şimdi gayet iyi 2 pakette oradan aldım
  • bizim milletimiz kadar fırsatçı bir topluluk başka hiç bir yerde göremezsiniz, corona ilk patladığında hiç parayla dahi satmadı stok yaptılar şimdi de ellerinde patladı stoklar indirim üstüne indirim yapıyolar, ben hala ilk corona çıktıktan 1.5 ay sonra aldığım 5 tane bedava maskeyi kullanıyorum, zaten maskenin önlediği pek bişi yok kural getirdiler diye takıyoruz işte
  • Ben özel bir hastanede satinalma departmanindayim su anda 3 katli ultrasonic telli maskeler 25kr/adet olarak alinabiliyir

• ben bugün bundan 2 kutu aldım. kutusu 17 TL

Edit:16 TL'ye düşmüş

https://www.trendyol.com/commando/50-adet-siyah-tek-kullanimlik-lastikli-telli-3-katli-cerrahi-koruyucu-yuz-maskesi-p-43524099?boutiqueId=316824&merchantId=126244

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avionics -- 31 Temmuz 2020; 1:19:29 >
  • tanesini 2.5 liraya satıyordu fırsatçılar, şimdi gel gör 30 kuruş olmuş
  • artık yıkananlardan alın bnce öylede böylede fazla korumuyor, zaten koruyankarda ihraç ediliyor, amet diye bi marka var meltblownluymuş onu aramadım alabilirmiyiz diye

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Anpa gros tan. Telli olanını 19.90 a aldım.

Cerrahi maske cerrahların ameliyat olan kişiye mikrop bulaştırmayayım diye taktığı maske. Sizi korumaz tek başına. Herkes maske takarsa mesafe ile %80 90 a varan koruma sağlar. N95 maske ise tozlu ortamlarda çalışanlar için toz tanelerini %95 e kadar süzen maskedir.

%100 koruma için tam yüz maskesi yada doğru kullanımlı gaz maskesi gerekli.

Sosyal mesafeyi ki en az 2 metre olmalı korumak da mümkün olmuyor sokakta market pazar da.

En iyi seçenek mümkün olduğunca kalabalığa girmeyip maskemizi takmak ve dua etmek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.