Şimdi Ara

27 inch monitör tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • rtx 2060 ve r5 2600 lü sistemim var. minimum 27 inch 144 hz olacak şekilde 1080p veya 2k monitör arıyorum. bütçem max 3k. var mı tavsiye?

• yukarı

• https://www.hepsiburada.com/msi-optix-mpg27cq-27-144-hz-1ms-hdmi-display-freesync-wqhd-curved-oyuncu-va-monitor-p-HBV00000BPGOX

Msi Mpg27cq ben bunu öneririrm. Hepsiburada indirimi ile 2750e almıştım geçen ay Kdv indiriminde. Ayrıca 75 Tl de Bonus kazanmıştım baya indirimli geldi. VA PANEL CURVED 27İnch 2k Daha ne olsun :D
  • Lana-Del-Rey kullanıcısına yanıt
    Ben de bu monitoru oneriyorum Tekrar monitor alsam ve butcem yuksek olsa kesinlikle alirdim.

Rtings.com'da incelemesini okumanizi oneririm.
  • Monitör çok sık değiştirilen bir şey değil genelde, o yüzden ekonomik sebeplerle 1080p almak zorunda değilseniz 1440p almanız daha iyi olacaktır. LG 27GL850'i çok övüyorlar, Türkiye'de satışa çıkmasını bekliyorum ona geçebilirim bende. Bir bakmanızda fayda var. Monitör siparişi vermeden önce Amazon.com'daki yorumları okumaktada fayda var, orada kullanıcılar kendi kişisel deneyimlerine göre (teknoloji kanallarına nispeten tarafsızca) yorumlarda bulunuyorlar.
  • Size parayı saymadan mı veriyorlar anlamadım. Bu söylediğiniz fiyatlar çok yüksek ben max 1000 tl ye kadar çıkabilirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ozsalih35 O kullanıcısına yanıt
    Konuyu açan kişi 3000TL bütçem var deyince böyle hadsizce yorumlar yapma gafletinde bulunduk. Sizi kırdıysak çok özür dileriz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.