Şimdi Ara

26586 TL - Apple iPhone 13 Pro (128 GB) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
5.333
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

%100 katılıyorum ihtiyacı olan hemen almalı 11 bin TL ye almadıgım cihaz şuan 14 bin TL ne kadar erken alırsan o kadar ucuz almış oluyorsun çünkü artık aylık veya 2 ayda 1 zam geliyor dolardan dolayı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • voodoo child kullanıcısına yanıt
    26586 TL - Apple iPhone 13 Pro (128 GB)

Bugün geldi bu SMS

Lutfettiler....

• Cem_Alim C kullanıcısına yanıt

Çok pinpirikli birisin emme buna rağmen ; "acep bu banga görünümlü tefeci beni takip mi ediyor da daha aradan 2 gün geçmeden hemen limitimi yükselttiler " diye heç işkillenmiyor, aklına dürlü dürlü gomplo teorileri gelmiyor 26586 TL - Apple iPhone 13 Pro (128 GB) 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dekareme -- 19 Haziran 2022; 16:13:5 >
  • yeumyang01 kullanıcısına yanıt

Bir telefona 10 bin uzerinde para vermek de, ne bileyim...

• Dumanus kullanıcısına yanıt

10 bile çok aslında bu yüzden 6s le devam ediyorum yoluma :)

• miktar random yazılmış gibi

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • bursali46 B kullanıcısına yanıt

1000 dolardan düşük zaten telefonlar

• Dexter Morgan kullanıcısına yanıt

Türkiye de telefon satış rakamlarına bakarsan kim ne alıyor şaşırırsın.

• Bu fiyata resmen BE-DA-VA kardeş sen heralde nasada çalışıyorsun veya maaşını sterlinle alıyorsun basit bir matematik hesabıyla asgari ücretli 6 ay çalışıp taş kemirerek 6 inç bir telefon alıyor (ki telefon artık elzem bir araç) sen buna bedava diyorsun ülkeden oksijeni de aldılar heralde insanlar düşünemez olmus. Yazık

• Merhabalar,

Ya el kadar cihazın 26 bin 600 tl (6 asgari ücret + 1 hafta asgari ücret) olması, bunun fırsat olarak önümüze sunulması... 128 gb bir de!!!

Geçen yıl (2021 mayısında) aldığım TCL'de 6 gb ram, 256 gb hafıza var, şarjı rahatlıkla 2 günü çıkarabiliyor. Biladere yeni hediye aldığım infinix 64/4 gb cihazda da 6000 mah batarya var. Ben 2370 liraya, biladere de 2000 liraya aldığım cihazlar bunlar.

Bu 26 bin liralık cihaz bu telefonlardan fazla ne yapabiliyor ki bu paralara satılıyorlar, yazık günah ya kolay para kazanmıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robotica -- 21 Haziran 2022; 16:13:8 >
  • Ne kadar fakir varsa konuya gelmiş. Kardeşim ürün 6 asgari ücret diye pahalı değil ya. Her ürünün alıcısı var. Ben bu ürünü günde 10 saat kullanıyorum gidip dandik android bi telefonmu alayım aynı işi görüyor diye. Bu telefonla mutluyum belki. Şu kafa yapısından kurtulun artık. Biri ekran kartı alır bu fiyata bunu alınır. Biri araba alır masrafı çok napcan dersiniz. Biri tatile gider bu paralara tatilmi yapılır dersiniz. Bi bitmediniz. Sen fakir kaldıysan benim suçum ne. Sen asgari ücret kazanıyorsan ben ne yapayım. Alan alıyor fırsat var paylaştık alcaksan al almayacaksan konu başında ne düşünüyorsunuz yazısı yoksa fikrini söyleme kimse dinlemiyor çünkü alacak olan alıyor.

• bursali46 B kullanıcısına yanıt
    En son telefon aldığımda bundan sonra telefona en fazla 1500 tl veririm diyordum. Fiyatların geldiği hale bak.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Telefon da artık araba gibi bir yatırım aracına dönüştü diyebiliriz. 11 bin liraya aldığım iPhone 11 geçen haftalarda gelen zamla 16 bin liraya yükselmiş. Sahibinden'de ikinci eli 13-14 bin liraya gidiyor. Daha pil sağlığı %99 olan, 2 aylık telefonumdan bugün satsam 2 bin lira kar etmiş olacağım.

Aman ekonomi kötü paramı çar çur etmiyim diyip banka hesabında tutarak değerini eritiyorsanız burada bu telefonu satın alanlara "enayi yeaaa" dememelisiniz.

3 sene önce 6.000 TL'ye aldığım XR'ı 7.500 TL'ye, geçen sene 125 bin TL'ye aldığım arabayı 300 bin TL'ye sattım.

Muhtemelen bu telefonu bugün 27.000 TL'ye alan kişi 1 sene sonra 30 bin TL'ye satabilecektir.

• telefona 26.500 TL verecek verecek adam 1.000-2.000 TL'yi aramaz.

• MaitreSkiLL kullanıcısına yanıt

Burada fakir dediğiniz insanlardan biri de benim. Düşüncemin arkasındayım, istesem nakit paraya en iyi cihazı alırım ancak el kadar cihaza o parayı vermeyi mantıklı bulmuyorum.

Dandik dediğiniz android telefonumun özelliklerini bir çırpıda sayayım. Snapdragon 665, 256 gb, 6 gb ram, 6.5 inç ekran, 48 mp hdr destekli kamera, çift sim, 256'ya kadar kart desteği ve 4000 mah batarya. 1 senesi doldu, hala şarjı 2 günü çıkarıyor.

Başka bir açıdan yine sorayım. Benim 2370'e aldığım bu TCL marka cihaz her şeyi yapabiliyor, donma kasma yok, android 11 aldı. İndirimli haliyle bile benim aldığım meblağın 11 katından fazlasına satılan bu cihaz, benim cihazımdan daha fazla ne yapıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robotica -- 22 Haziran 2022; 16:52:34 >
  • robotica R kullanıcısına yanıt
    Söylediğim şeyi kendiniz doğrulamışsınız ama beni tam anlayamamışsınız. Siz kamera ve donanım önceliklerinden dolayı o cihazı seçersiniz ben kullanım kolaylığı, güvenliği ve ekosistemi için bu cihazı seçerim. Gelipte bana bu fiyatlara telefon mu alınır vs demenin mantığı yok. Şuan x bir firmanın amiral gemisi ürünü 10 bin tl üzerinde zaten. Eskiden iphone 4000 tl iken 2000 tl ye iyi telefon modelleri vardı şuandada 12 bin tl ye alacağın telefon yerine 24 bine iphone alıyosun. Para aynı para miktar çok gözüktü diye alınmayacak değil. Ürün eskidende 1000 dolardı şimdide 1000 dolar. Vergi olduğu için makas açılıyor sadece

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.