Şimdi Ara

256kbs ile 30kb/s yle download yapabilecegimiz bir p2p programi var mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 30 kbs olmasa da 25 kbs nin altina düsmücek bir p2p programi tavsiye edebilir misiniz kurulumuyla linkleriyle yamalariyla herseyiyle yardim edebileceklere sesleniyorum (cok sey istiyorum galba ama napcan yeni ögreniyoz ) cevap verenlere simdiden tesekkürler

• bulursan banada haber ver
  • Türkiyede 256 adsl 27 kb de en fazla download yapar o yüzden istediğin p2p programını dene bulamazsın.En hızlı ftp den bile dosya indirsen 27 den yukarı çok zor çıkar.30 neredeyse imkansız o yüzden boşa arama.Hem downloadda önemli olan p2p programları değil dosya aldığın kişinin bağlantı hızıdır...
  • Mesela areste arama yapınca yıldızı fazla olan dosyayı indirirsen hızlı iner ama 20 kb'ye hatta daha da altına düşebilir.Bence aradığın dosya için ftp'den indirmeye çalış o zaman genelde 25 kb ile indirirsin...
  • Ftp yi biraz acalim hocam sana zahmet
  • p2p olarak torrent baya hızlı ama arşiv dar genelde güncel dosyalar bulunuyor.

torrentbytes dan 27 k fln çekiyorum.
  • Ya senin anlıyacağın şekilde şöyle söylim İnternet sitelerinden indirilen dosyalar.

FTP : Aslında web sitelerinin dosyalarının bulunduğu yerdir.Bilgi olsun diye söyledim :)
  • Edonkeyin kurulumu hakkinda link ve adim adim yapilmasi gerekenleri söyleyebilecek bi arkadasimiz var mi acaba :)
  • url olsa 27 anca, ama p2p lerde zdc++ tek geçerim 2-3 kaynak bul sömürüsün. kaynak azsa emuleye hiç bulaşma kafayı yersin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.