Şimdi Ara

250cc scoter tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 150cc scoter kullandim 2,3sene sonra balina kasa maxi scoter kullandim bir kaç sene simdi 250cc scoter düşünüyorum
    Bütçe max 10000
    Sym gts evo,dealim s3,kymko 250,paggio x8evo ,aklımdakiler
    Fazla anlamam ama begendiklerim bunlar
    Sehir içi eşim ile gezebilcegim işe gidip gelebilecegim max 10000 bütçe ile tavsiyelerinizi bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Piaggio xevo tavsiye ederim eski motorumdu, diğerlerinden birkaç gömlek üstün kalitedir.
  • Servis yedek parca sikintili diyorlar sorun yasarmiyim,alirken neye dikkat etmeli

• Yamaha x city ve Honda sh 300 daelim s3

• Hocam biraz daha zorlayim xmax hic pisman olmazsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Piaggio xevo sizin için biçilmiş kaftan şu an kullanmaktayım aynı modeldeki xmax dökülürken benim alet taş gibi. 2013 model 20 bin kmde yağ filtre bakımı dışında 12 binde kayış, baga, buji değiştirdim devam. 10 bin TL ye 40 bin km civarı bulursunuz ama pek sıkıntı değil km piaggio için. Zaten kendisi scooter segmentinin yaratıcısı. BMW GS serisi gibi düşün.
  • Yaşadığınız yer de önemli, Yamaha Honda vs heryerde servis bulabiliyorlar , göz önünde bulundurulmali

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Piyasasi yok belki xevo 250 ye kapora verip son anda vazgectim ani kararla pegeout satelis 250 abs aldim 25500km de su an 29500 bir kurus masraf etmedim memnunum .motoru paggio 250 evo motoruymuş zaten

• honda forza 250 derim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.