Şimdi Ara

24 Yaşında Hiç Sevgilisi Olmayan İnsan

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
4.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 24 yaşındayım bu yaşıma kadar hiç sevgilim olmadı ben nasıl evlenicem bilmiyorum.üniversite okuyorum ama bölümümü sevmiyorum okumak istemiyorum çok kötü bir şehirde çok kötü bir bölüm okuyorum.Ayrıca bu yaşıma kadar da hiçbir yerde çalışmadım

Ne kadar boş bir hayat yaşıyorum ben.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Lan oğlum neden çekiniyorsunuz anlamıyorum.
    zaten losersin, bitmişsin, en diptesin.
    en dipte olmak en rahatıdır lan. daha fazla düşebileceğin bir yer yok.
    git önüne gelen her kıza istediğini söyle. 100 tanesi reddetse bir tanesi kabul eder.
    1000 tanesi kabul etmese bir tane çıkar. reddedildikçe kösele gibi olacak suratın. reddedilmekten korkmamaya başlayacaksın.
    reddedilmekten korkmadıkça daha dik yürüyeceksin. daha dik yürüdükçe reddedilmemeye başlayacaksın. ve reddedilmemeye başladığında yenilmez olacaksın.
    iyi giyin, aykırı ol, spor yap.
    hadi benim tosunum.
  • loser
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaan OZ

loser

Katılıyorum

• neden bir şeyler denemiyorsun, mesela bir işe girmekle başlayabilirsin işten sevgili bile bulabilirsin snowball hesabı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aoe-Bulletz

neden bir şeyler denemiyorsun, mesela bir işe girmekle başlayabilirsin işten sevgili bile bulabilirsin snowball hesabı

Ailem tarafından pasif olarak yetiştirildiğim için zaten bu haldeyim

İlkokulda yanımda bir kız olur muhabbet ederim hemen ailem yada akrabalarım beni utandırırdı yanında kızmı vardı yok seni şurada kızla gördüm gibi aptalca sorular sorarak sanki bunun utanılacak bir durum olduğu algısını bana yerleştirdiler.

Ben lisede işe gitmek istedim haftasonları arkadaşım bir yerde çalışıyordu bende oraya gidecektim fakat ailem çalıştırmadı yaz tatillerinde bile benim çalışmamı istemedi.bu durumdan dolayı çalışmak bana artık zor birşeymiş gibi geliyor.

• Lan oğlum neden çekiniyorsunuz anlamıyorum.
    git önüne gelen her kıza istediğini söyle. 100 tanesi reddetse bir tanesi kabul eder.
    1000 tanesi kabul etmese bir tane çıkar. reddedildikçe kösele gibi olacak suratın. reddedilmekten korkmamaya başlayacaksın.
    reddedilmekten korkmadıkça daha dik yürüyeceksin. daha dik yürüdükçe reddedilmemeye başlayacaksın. ve reddedilmemeye başladığında yenilmez olacaksın.
    hadi benim tosunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgo_cr7 -- 22 Ekim 2017; 5:13:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dgo_cr7

Lan oğlum neden çekiniyorsunuz anlamıyorum.
    hadi benim tosunum.

ya arkadaş buda çok saçma bi düşüne git 100 tane kızla konuş ne demek amk , hiç tanımadığı bi insanın gelip arkadaşlık teklif etmesi neyin nesidir kız arkadaş olmama durumu çevresizlikten kaynaklanıyo , öyle bi mantıkmı var la gir metroya 100 tane kızla konuş e tanımıyorsun tanımadığın biriyle nasıl konuşacaksın sapık muammelesi cekerler adama. Böyle olmaz bu işler çevren olucak arkadaşların olucak aracı olucak tanışacaksın konuşacaksın bilgi alacaksın 24 yaşında bi insanın sokakda gördüğü biriyle gidip konuşmaya calışması teklif etmesi cocukluktur aq
  • bu arkadaş mal galiba dışarda sevgilileri olanlarda birbirleriyle can ciğerdi zaten
    zaten ne gelirse aileden gelir ilkönce onlara karşı bi tavır belirle yoksa annenin buldugu kızla evlenir sikilirsin hayatta
  • aynı durumdayız
  • Yaş 26, benim de hiç sevgilim olmadı. Lakin benim psikiyatrik problemlerim de var, bu sebeple olmaması zannımca daha iyi oldu. Senden farklarımız, iyi bir üniversitede iyi bir bölüm okuyor olmam (Uzasa da bitecek), para sıkıntımın olmaması ve prim günlerimin %17'sinin daha şimdiden dolmuş olması, öyle ya da böyle.

Bunun dışında kız arkadaşın gerekliliği bence sadece cinsel anlamda. Eğer sen de böyle düşünüyorsan (Ki düşünmüyor olabilirsin) biraz para yardımıyla keyfine bakabilirsin. Şahsen ben duygusuz da sevişirim, dert değil. Ayda ortalama 1500 TL'yi bu iş için ayıracağım ileride.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanırım ikiz kardeşimi buldum bende senden bir yaş küçüğüm ama olsun, açıkçası ben işe koyuldum ve bir iş buldum Yarın başlıyorum bakalım neler olucak aileme kalsa o işede giremicektimde herneyse güncellemeleri seninle paylaşırım

• quote:

Orijinalden alıntı: Venüsdeki Limon Ağaci

quote:

Orijinalden alıntı: dgo_cr7

hadi benim tosunum.

ya arkadaş buda çok saçma bi düşüne git 100 tane kızla konuş ne demek amk , hiç tanımadığı bi insanın gelip arkadaşlık teklif etmesi neyin nesidir kız arkadaş olmama durumu çevresizlikten kaynaklanıyo , öyle bi mantıkmı var la gir metroya 100 tane kızla konuş e tanımıyorsun tanımadığın biriyle nasıl konuşacaksın sapık muammelesi cekerler adama. Böyle olmaz bu işler çevren olucak arkadaşların olucak aracı olucak tanışacaksın konuşacaksın bilgi alacaksın 24 yaşında bi insanın sokakda gördüğü biriyle gidip konuşmaya calışması teklif etmesi cocukluktur aq

O zaman senin için şöyle değiştirelim

git çevrendeki her kızla konuşmaya çalış. Okul olsun mahalle olsun otobüs bile olur ya. O otobüste ne samimi arkadaşlıklar dostluklar ilişkiler çıkıyor. 100 tanesi konuşma benle dese bir tanesi kabul eder.

1000 tanesi kabul etmese bir tane çıkar. Ama her türlü birini karşılıklı seversin. O da seni sever. Deneye deneye, insanları tanıya tanıya kendine gelicen reddedildikçe kösele gibi olacak suratın. reddedilmekten korkmamaya başlayacaksın.

hadi benim tosunum.

• Ben 20 yaşındayım. Bu zamana kadar birçok kız ‘arkadaşım’ oldu. Korkmayın ısırmıyorlar. İki kelime laf edin biraz samimi olun yeter. Ne eziklik ya. Yok kızla konuşamıyom. Yok açılayım mı? Ağalar kendinize gelin. Bu kadar ezmeyin kendinizi be. Siz de insansınız o da insan. Olmazsa da olmaz yani hiç kızla konuşmadın diye de ölcek değilsin ya. Sevgili olayını bilemem. Hiç düşünmedim kendim için. 3-4 aylık bi saçma salak ilişkim oldu(oldu mu olmadı mı orayı da çözemedim gerçi :D) onun dışında hani sevgili olmasa da olur, diyorum. Ha illa evlilik istiyorum tabi ama daha okulun bitmesine 5 yıl var. Bi yerde buluruz elbet.

Ama EZMEYİN KENDİNİZİ bu kadar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.