Şimdi Ara

24 yaşına girdim hayatım çok boş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün doğum günüm, 24 yaşına geldim. Hayatımda o kadar çok problem var ki artık başa çıkamıyorum.

Hem fiziken hem de psikolojik olarak hastayım, böbrek yetmezliğim var, çocuk gibi gözüküyorum, sosyal fobim ve anksiyetem var kimseyle düzgün iletişim kuramıyorum.

Sürekli kafamda düşünceler, yalnızlık, gelecek kaygısı vs.

Neden yaşıyorum ki ben?

• Kendini kasma rahat ol.İnsanlarla iletişim kurmak zorunda değilsin

• Knk tam hayatı sorguladığın yaşlarındasın. Normal bir durum bende 24 yaşındayım. Bende de aynı psikolojik sorunlar var. Ama kafama takmıyorum, akışına bırakıyorum. Sende öyle yap

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mücadele ettikçe istediklerine ulaşırsın seni aşağı çekecek şeyleri bırak akışına bırakma bugünleri değerlendir

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Doğum günün kutlu olsun kirve.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 23e gireceğim 24e geldiğimde hayatımda biraz daha aksiyon olsun diye çabalıyorum.

• Doğum günün kutlu olsun, hayatını kurmak istediğin şekille alakalı bir video umarım ilham verir
    https://youtu.be/rdS5GLqZq0U

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Her actigin konuda ayni seyleri yaziyorsun , su tipini atda bi gorek cocuk gibi gozukuyonmu gozukmuyonmu

• Biz dünyaya karın tokluğu için çalışıp, ölmek için geldik. Bütün suç ailelerimizde. Keşke belediye anne ve babamı kısırlaştırsaymış.

• K4R1P K kullanıcısına yanıt

Para kaygım yok

• Para konusunda sıkıntın yoksa psikoloğa git. Her hafta düzenli olarak gidersen fiziksel sıkıntına bir çözümü olmaz ama psikolojik olarak büyük yol katedersin. Bu arada ayrımını bilmiyorsan diye tekrar hatırlatıyım, psikiyatriste gidip ilaç kullan demiyorum, psikoloğa gidip psikoterapi gör. İlk iki ay zaten verimsiz geçecek. Çünkü sen psikoloğuna, o da sana alışmaya çalışacak. Ama eğer ona kendini açmayı başarırsan sadece 1 yıllık düzenli psikolog seansı ile 1 yıl öncesine kıyasla çok daha akıl sağlığı yerinde bir insan olabilirsin. Sosyal fobi bende de var, psikolojik olarak yaşamıyorum ama fizyolojik olarak çok belirtilerim var. Geçti mi, geçmedi. Ama bir yıl öncesine göre nasılım? Tahmin edemeyeceğim kadar iyi.

• sakal bırak o zaman kardeş

• mind of a madman M kullanıcısına yanıt

Bunu ben neden akıl edemedim yahu

• Hepkazanan kullanıcısına yanıt
    Atamam dalga geçersiniz

• Hocam böbrek yetmezliğiniz ne zaman başladı? Yani ne oldu da o tani koyuldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi connli -- 28 Mayıs 2022; 15:52:53 >
  • connli kullanıcısına yanıt

Tanı 3 yaşımdayken konuldu

• Hayatınızı ne kadar etkiliyor? Yeme içme, sosyal yaşam vs

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.