Şimdi Ara

24.08.2013 Pbe Patch Notları 3.11 Patch 10.Bölüm GELDİ(Yeni Şampiyon Aoshin) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
194
Cevap
1
Favori
12.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dp iconu güzelmiş en azından Türkiye şampiyonunun iconunu bize satışa çıkarsınlar bu seferlik de olsa
  • R.İ.P Trinity Force

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Floozie -- 16 Ağustos 2013; 9:31:56 >
  • Lucian gelmeden ölen tek hero olacak sanırım.
  • R.i.p Trinity

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nexus turrets op

O nedir öyle yahu? Dive a giren canlı çıkamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Indelicate.

Yi hala OP. True Damage'a nerf gelmedikçe bir yerimizden kan almaya devam eder.

birde no cost
  • quote:

Orijinalden alıntı: SilverQuasar

Nexus turrets op

Diyorlar ki dive yaptığınızda adamlara penta vereceksiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: yastik1

quote:

Orijinalden alıntı: SilverQuasar

Nexus turrets op

Diyorlar ki dive yaptığınızda adamlara penta vereceksiniz

Nexus turretlerine buff lazımdı bence inhibler gidince nexus turretlerin yıkılması zor olmuyordu ama bu da çok fazla olmuş.
  • Olaf op diyenler var. Hayatının nerf ünü yedi olaf. Zaten fight sırasında dibine axe atıp spamlemekti olay, adam gibi olaf oynayan çoğu kişinin avantajlı duruma geçtiği kısım burasıydı. Minumum range getirince, öldürüp mezara attıkları champın mezarını açıp bir kere daha baltayla öldürdüler resmen. Yeni bir champion çıkarılabilirdi. Bu kadar aşırı değişiklik gerekiyor muydu? Arpen de gitti. Balta uzağa atılınca bir çok kişi de kalabilicek. Nerfe rağmen oynuyordum ama açıkçası bu da gelirse oynamam daha. Zaten artık her champ atlıyıp zıplıyor. Olaf jungle da useless oldu iyice...
  • vaow DP ikonu çıkarmışlar (diğer 5 şampiyonla beraber) büyük bir adım TR takımları için .

edit : imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jitanx -- 16 Ağustos 2013; 11:48:15 >
  • Wukong a dokunmayın
  • paylasim icin tesekkurler

• Emeğine sağlık.
  • abi bu baron-drake süreleri sadece spectator mode da mı gözükecek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lastikd0n2

abi bu baron-drake süreleri sadece spectator mode da mı gözükecek?

Evet sadece spectatorde

Teşekkürler arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HouseM.D. -- 16 Ağustos 2013; 15:40:45 >
  • olum yeter lan artık oyun iyice tekdüze hale getiriyorlar.
    İlk 8 dk kule almak yok
    trick2g nunu yok
    backdoor yok
    daha ne yapacaklar acaba
    oyunu bırakışım yakın gibi gözüküyor 1-2 değişiklik daha gelirse

• quote:

Orijinalden alıntı: Gokhan1758

quote:

Orijinalden alıntı: Perfect Insanity

quote:

Orijinalden alıntı: Fasmodey

quote:

Orijinalden alıntı: Perfect Insanity

Nerfleyin sheni daha nerfleyin. Zaten 0 damage tek olayı tanklık onu da alın elinden iyice useless yapın hadi durmayın.

Shen nerfleri devam ederse oyunu bırakıyorum. Yahu şu op akali,kha fizz gibi herolar sadece turnuvada oynanmıyorlar diye bu kadar kıyak olamazlar abi. Yok yani kha'zix göz göre göre tek atıyor. Siz nerfleyin sheni kullanılmaz hale gelene kadar nerfleyin. Zaten ap kasmıyoruz ki o mini shield bize teemo ignite gibi şeylerden korunmak için kullanıyorduk. Bitirdiler.

Sezon 4 metasını söylüyorum, Tüm herolar assasin olucak ilk tek atan kazanıcak maçları, tank-adc-apc gibi kavramlar kalkıcak herkes sadece assasin olucak her lane'e assasin gidicek.

GG WP RIOT.

Shen 0 damage dedi ya, Shen oynadığına emin misin? Turnuvada Shen Elise'i 1vs1'de dövüyordu Elise hiçbir şey yapamıyordu. Shen OP, Akaliden OP olduğu kesin.

Arkadaşım shen evet fight uzun sürerse herkesi alır çünkü verdiği hasar aldığı hasardan fazla. Lakin bi elis veya kha o fightı kazanamayacağını anlayınca hop gibi tüyebiliyor, shen takip edebiliyor mu peki. Emin ol senden fazla Shen oynuyorum. Shen'in tek olayı lane'de o mini shieldiyle tradeleri kazanmasıydı. Daha önce q skilli ve pasifi de nerf yemedi mi bu heronun. Anlamıyorum bundan 2 ay önce kimse shen'in yüzüne bakmıyordu. Turnuvada oynanan tüm champlari nerfleyince adamlar shen'i tekrar picklemeye başladı. Ne kadar sürecek daha bu? Üstelik ben shen'in alacağı tek nerfün bu olacağını sanmıyorum.

Bir de Shen'e OP diyorsun ya. Tamam oldu biz kalkalım.

Shen tabi ki op kardeşim geç o işleri o shieldle hiçbir değişmez,merak etme.Botrk+Sunfire yardır 5 kişiye...Hem diyorsun ki op değil hem de daha nerflenecek diyorsun burda bi mantık hatası var.
    Bu arada kalırsa FP Shen yapıyorum oyuna girersem.
    +olarak Olaf değişiklikleri Off tank ve ya Full atack oynamaya daha elverişli olmuş rip Giant belt stack

Hocam zaten orda ironi yaptım. Şu Shen skillsetinden dolayı optur olayı da sıktı artık. Senin shieldin bir teemo zehirini engelleyemiyecekse başlarım ben öyle skillsete. Şu hero çıktığından beri yediği nerfleri saysam burdan Valoran'a yol olur.

Edit : Neyse zaten bırakıyorum sorun yok her türlü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hei. -- 16 Ağustos 2013; 20:00:36 >

• Güncellendi
  • Rengar'a daha ne nerfü ya şaka mı yapıyosunuz, çıldırtmaya mı çalışıyorlar anlamıyorum Yi'de nerf yemiş ulti nerfi biraz gereksiz gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baris7777 -- 17 Ağustos 2013; 17:25:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris7777

Rengar'a daha ne nerfü ya şaka mı yapıyosunuz, çıldırtmaya mı çalışıyorlar anlamıyorum Yi'de nerf yemiş ulti nerfi biraz gereksiz gibi.

Rengar' yorumuna katılıyorum fakat Yi'nin ultiye gelen nerf çok gerekliydi orada yorumda belirttiğim gibi tflerde kill alıp hemen q kullanıyordu ve bütün tf boyunca hedef alınamıyordu. Artık en azından kısa bir sürede olsa saldırılabilcek
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.