Binbaşı
25 Mart 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 2 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Beyler gosu nun oynadığı Sonic the Hedgehog oyununu arıyorum streamde vermişti download linkini biri yardımcı olsun indirmek istiyorum cidden
internette arattım oyunun adını buldum kendini bulamadım
tcurse key lütfen beyler günlerdir arıyorum hep dakika veya saniyelerle kaybediyorum sinirim bozuldu artık hayırsever biri bana curse kodu atabilir mi özelden lütfen
bu curse voice key nedir ne işe yarar sırf bunu sormak için giriş yaptım başka biryerde bulamadım biri bana ne olduğunu açıklasın
tarih olarak bilen var mı ay festivalinde çıkıcak dendi sanırım tarih olarak bilen var mı ?
benim geçen seneden aldığım zombie brand ve müdire fiora vardı aradan uzun zaman geçti rp hala iade edilmedi sorun ne arkadaşlar size geldi mi iade rpler ?
iyi günler iyi oyunlar biz 3 arkadaş summoner rift(5v5) de gayet iyi oynarken 3v3 ün mantığını metasını kavrayamadık plat üstü yani başarılı takımlardan oyuncular bana başarılarının sırrını paylaşabilir mi plat takım plat 4 de sabit kaldı gold 2 takımı çıkaramıyoruz nedir bunun olayı beyler
Beyler gece 1.30 da relog atmak zorunda kaldım tekrar girdiğimde ise arkadaş listem silinmişti
bir iki kere daha bu oldu ama 1-2 saate kadar düzelmişti şimdi oyuna girdim ve hala aynı ne yapmam lazım

Edit : arkadaşları tekrar da ekleyemiyorum oyun içinde customda denedim ama yine istek yollayamadım arkadaş beni online görüyor mesaj sesi geliyor bana ama yazan kişi yok
hala gelmedi bu bağğyan napıcaz ne zaman gelicek
Beyler ünlü bir takımda bir oyuncu botta olay çıkıyordu karşıda leona jarvan vardı jarvan e q yaparken yana q leona e atarken flash atıyordu alıyordu nasusla birlikte lütfen o videoyu bana bulun arkadaşıma göstermek istiyorum

Edit : Video bu arkadaşlar merak eden varsa xPeke ve Soaz 4v2http://www.youtube.com/watch?v=XIt5HINGY4Q
beyler ben şimdi solo da goldum takımda plat benim normal 5v5 game e girince plat mı gözükücek yoksa eskisi gibi solo ligin neyse o mu ?
Hakkında
Forum İmzası:
When I pick
No one can defeat me .
Sistem ve Tercihleri
LOL
Fizz
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.933
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 85.964 (Bu ay: 72)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 20 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.