Şimdi Ara

23 yaşındayım ama sakal yok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
34
Cevap
0
Favori
14.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • # Üniversitenin her senesinde yeni öğrenci muamelesi gördüm. 18-19 yaşında gösteriyorum.
    # Yaşıtım olan hiç bir karşı cins ile konuşamadım. Her zaman 3 yaş küçüklerim ile takıldım.
    # Allah belden yukarısını almış, tamamını aşağıya vermiş. Alt tarafın maşallahı var mübarek, her hafta kesiyoruz. Bacaklar orman gibi sanki.

Vücutta kıl olmasa doktora gidip bir hormon tedavisi falan alayım diyeceğim ama öyle de değil.

Yok mu arkadaş bunun bir çaresi?

Aha bu da görünüş..

• Yaşıtımsın ve bu durumdan bende müzdaribim. Yalnız fotoda göremedim, hiç mi yok?
    Çünkü bende çene ve şakaklarda var.
  • kardeş o ne lan bildiğin adamın suratı bebek poposu gibi bıyıklarımı avuşturarak gülüyorum şuanda jilet vur sakal şurupları mı ne var onlardan kullan adamın suratında tüy yok lan
  • Yaşından küçük göstermenin bu yaşlarda faydası olmasada, yaşın ilerledikçe faydasını göreceksin. Yaşın ilerlemesine rağmen genç göstereceksin. Sakalı çıkanlarda keşke olmasa diye dert yanar. Allah seni böyle yaratmış, herkesin ayrı bir özelliği ve güzelliği var. O yüzden çok takılma bu sakal vs konusuna. Zamanla çıkmaya başlar, seni kabul eden bu şekilde kabul etsin. Seninle konuşmayan bırak konuşmasın.
  • Bi test yaptır kardeş.

Köse değilsen hormanlar sıkıntı
  • Oha lan ayni ben
  • Bişi olmaz dicemde harbidende sende çok sırıtıyor sakalsızlık.Bi jilet vur bişi yap 15 yaşında gibi duruyon
  • Ne güzel işte.
    not nefret ederim sakalımdan ayrıca yakışıyorda
  • Köse değilim aslında, şöyle ki sadece sakal kısmında keçi sakalı gibi çıkıyor. Hiç sevmediğim bir görüntü çıkıyor ortaya. Bıyıkta da yarısı var, yarısı yok gibi bir şey.
  • Parlak oğlan...
  • faruk321 kullanıcısına yanıt

Resim siyah beyaz ama belli oluyor hocam, böyle olduğu zaman jilet ile kazıyorum, çünkü hoş bir görüntü olmuyor. Sakalın diğer taraflarında da çıksa bırakırım ama sadece ortada var böyle
  • sakal çıkıpda yakışmamasından daha iyidir
    keşke bendede olmasa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi There goes your life -- 7 Ağustos 2017; 20:43:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: There goes your life

sakal çıkıpda yakışmamasından daha iyidir
    keşke bendede olmasa

Vallahi hocam bu şekilde bir sakalım olsun istedim hep
  • Şunu tam anlamadım.Etrafındakiler sakalına göre mi adam secıyorlardı da 3 yaş kucuklerle takıldın.Ya da bu durumun sakalla ilgisi ne.Kucukler buyuklerle takılamıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: space.

Şunu tam anlamadım.Etrafındakiler sakalına göre mi adam secıyorlardı da 3 yaş kucuklerle takıldın.Ya da bu durumun sakalla ilgisi ne.Kucukler buyuklerle takılamıyor mu?

Hayır hocam durum öyle değil, yaşımı bilenler ve beni tanıyanlar ile sorun yoktu ama beni tanımayanlar, yaşımı bilmeyenler tarafından çocuk muamelesi gördüm
  • 17'ye 2 ay kaldı full sakal var bende Ama tepeler kelleşmeye başladı beyleeeer reşit olmadan yaşlandım
  • Bendede ayni sorun var moruk. Yas 19 universiteye baslicam sakal yok 16 yasinda gibi duruyorum. Gittigim her yerde aa sen 19 yasinda misin felan demelerinden biktim hic yasitimda sevgilim olmadi.
  • 22 yaşındayım hem doğru düzgün sakal çıkmıyor hem de senin gibi küçük gösteriyorum. yaşıtım hiçbir kızla konuşamadım :/
  • Olm ne guzel 17lik bebe gibi duruyonuz
  • 23 yaşındayım ben de de yok sadece çenede var.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.