Şimdi Ara

22 yaşındayım hiç sevgilim olmadı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
1
Favori
2.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Karşı cinsle el ele tutuşmak , yanaktan öpmek onu bile yaşamadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ne güzel işte

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bi ara açılırsın benim de ilk kez 16 yaşımdauken olmuştu ilkokulda bile sevgili yapanlar vardı

• Benim de hiç olmadı. Yaş 18. Denedim de. Tipsiziz galiba ondan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benimde 20 yaş bitti hocam bendede durum aynı
  • Tipin etkisi vardır ona birşey diyemem ama iş daha çok agzının laf yapmasına kızlarla ne kadar çok iletişim oldugunla ilgili hocam tipini bahane etme bence ne tipler görüyoruz nasıl kızlarla beraberler gerçi o kızlarında akılları... neyse.
  • Benim sevgilimvardı salak olduğum için elimden kacirdim
    3 yıl peşimden gelen kızın da niyetini anlamadım iletişimi devam ettirmedim daha bugün geçmişi dusunurken aklıma geldi iş attığı. Geri zekalı ben..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2pac.

Tipin etkisi vardır ona birşey diyemem ama iş daha çok agzının laf yapmasına kızlarla ne kadar çok iletişim oldugunla ilgili hocam tipini bahane etme bence ne tipler görüyoruz nasıl kızlarla beraberler gerçi o kızlarında akılları... neyse.
    Katılmıyorum hocam. Ben birebir muhabbeti sıkıcı olmayan biriyim. En azından en son reddeden kızla baya iyi muhabbet kurup kızı eğlendirmiştim. Ne zaman iş teklif durumuna geldi reddetti.
  • Ben dudaktan öpüşmüştüm 3-4 kere.
    Ama 5 yaşındaydım maalesef.
  • Üniversitede olmadıysa sonrasında da olmuyor

• lisede eren diye bi arkadaşım vardı sabah 8de okul olurdu bu şerefsiz hergün 7de çıkardı kız arkadaşıyla apartmanın bodrumunda sevişir öyle okula giderdi. bazı hayatları çok kıskanıyorum.
  • o zaman bilemem hocam ben orta halliyim yeni tanıştıgım kız arkadaşlarım şakayla karışık sevgilin yokmu senin ya yazık sana bakmıyorlarmı ben sana ayarlarım yoksa gibisinden şakayla karışık takılıyorlar.Ben işin biraz agzın laf yapmasına veiyorum ama sende durum ters tepmiş nick mesaj uyumu oldu :)
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Olive00 -- 18 Temmuz 2021; 19:16:54 >
  • Görüyorum ve arttırıyorum 25

• Derdinizi S.k.m millet 25 yaşında işsiz geziyor siz sevgilim yok diye yakınıyorsunuz
  • TütünKolonyası1 kullanıcısına yanıt
    22 yaşındayım hiç sevgilim olmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: 2pac.

o zaman bilemem hocam ben orta halliyim yeni tanıştıgım kız arkadaşlarım şakayla karışık sevgilin yokmu senin ya yazık sana bakmıyorlarmı ben sana ayarlarım yoksa gibisinden şakayla karışık takılıyorlar.Ben işin biraz agzın laf yapmasına veiyorum ama sende durum ters tepmiş nick mesaj uyumu oldu :)
    Onlara de ki bana kendini ayarlarmısın tşk

• dolar 6 tl olmuş ne sevgilisi
  • Bosver hocam 3 yil is atip da adam gibi acilmayan kizdan da hayir gelmez. Buradaki platoniklerden de kizlara hayir gelmez. Eve bile atamazsin yani.

• İnanan çıkar belki sen yazmaya devam et pinokyo

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.