Şimdi Ara

22 Nisan Kombosu Bonus Paracard 250 ye 65 TL BONUS (ALEV) EDİTLER GELDİ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
4
Favori
6.874
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende ise Temassız yüzde 5 bonus ile 250 ye 25 sayılmadı. Diğer ikisi sayıldı bu arada pos cihazı garantiye aitti kontrol ettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xweser X kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam, zaten çevremizdekileri daha önce denemişliğimiz vardır. Kampanyalarda risk almamak için bilinmiyen yeni yerlerden yapmak yerine forumu takip ederek bildik yerlerden yapmak uygun olur diye düşünüyorum

• mrtsrky45 M kullanıcısına yanıt
    Mobil olarak önce ufak bir harcama sonra ana harcamayı yaptınız ve sayıldı öyle mi? Aynı işyeri, aynı pos. Sistem direk 125 ve üzerini ilk harcama sayıyor demek ki. Vakıf kesin üstüne yatardı eminim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Söz konusu şart bu haftaya mahsus, lakin siz genel eğilim olarak böyle deneme yaptığınızı belirtiyorsunuz, burayı okuyan arkadaşlar sonraki kampanyalarda sizin söylediğiniz gibi yaparsa mağduriyet yaşarlar hocam, çünkü ikinci işlem geçersiz şartı artık neredeyse demirbaş şart gibi oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mbs79 -- 22 Nisan 2020; 20:42:10 >
  • 250 - 25 bonus kampanyası tanımlıydı. Dün Migros'tn alışveriş yaptım sayılmıştı bugğün sayılmadı. Ne yapmak lazım kayıt mı açtıracağız. Son günü de yarın galiba sokağa çıkma yasağı var

• quote:

Orijinalden alıntı: Mbs79

Söz konusu şart bu haftaya mahsus, lakin siz genel eğilim olarak böyle deneme yaptığınızı belirtiyorsunuz, burayı okuyan arkadaşlar sonraki kampanyalarda sizin söylediğiniz gibi yaparsa mağduriyet yaşarlar hocam, çünkü ikinci işlem geçersiz şartı artık neredeyse demirbaş şart gibi oldu
    Arkadaşlar her iki işlemi bu kampanya özelinde konuşacak olursak 125 tl yi aynı gün aynı yerden yaparsak bir işlemi sayacak bu çok doğal ancak siz ilk işlemi kampanya dışı elli kuruş yaparsanız niye zararı olsun ki zaten yaptığınız işlem kampanya dahilinde olmayan bir işlem ,siz böyle yapıpta sorun mu yaşadınız?

• alperzengin kullanıcısına yanıt
    ben a101 den dijital olan hediye cekı aldım elektronık gecmıs postan.saymadı
    sizde bonus flashda elektronık mı market mı gozukuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: CARNIVALE

250 - 25 bonus kampanyası tanımlıydı. Dün Migros'tn alışveriş yaptım sayılmıştı bugğün sayılmadı. Ne yapmak lazım kayıt mı açtıracağız. Son günü de yarın galiba sokağa çıkma yasağı var
    Ortak postan çekmişlerdir, sayaçta yarın görünür hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mbs79 -- 23 Nisan 2020; 17:13:40 >
  • Korona bonus kazanmaktan önemli beyler gezmeyin

• quote:

Ortak postan çekmişlerdir, sayaçta yarın görünür hocam

Alıntıları Göster
    sağolun hocam

• hhd82 H kullanıcısına yanıt
    Market görünüyor hocam.Özellikle çekerken gıda olarak seçmesini söyledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperzengin -- 22 Nisan 2020; 21:7:35 >
  • Bende de aynı durum oldu hocam.Temassız ve 250-25 sayılmadı.

ben sonradan farkına vardım demek hediye kartı postan gıda olarak gecebiliyor . normalde dikkat ederdım posa dalgınlıga geldi.
    Sizin teziniz bu kampanya için geçerli olabilir, o zaman sadece 250/25 için düşünelim, sabah 50 TL'lik alışveriş yaptınız öğleden sonra da 200 TL'lik başka bir alışveriş daha yaptınız, sonuç sizce ne olur, şartlarda ikinci alışveriş sayılmaz diyor şartları okursanız

Bende de aynı.
    Bim 156 a101 130 yaptım.Temassiz ve 250 25 gelmedi.Bişey yapabiliyor muyuz ki ?

• quote:

Sizin teziniz bu kampanya için geçerli olabilir, o zaman sadece 250/25 için düşünelim, sabah 50 TL'lik alışveriş yaptınız öğleden sonra da 200 TL'lik başka bir alışveriş daha yaptınız, sonuç sizce ne olur, şartlarda ikinci alışveriş sayılmaz diyor şartları okursanız
    E tabiki her kampanyanın kendi şartlarına göre hareket ediyoruz bu kampanya para kart ile kombo yapılmak istenirse tabi ki sıkıntı olur ama money bonus kart ile yaparsanız bi sıkıntı olmaz .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrtsrky45 -- 22 Nisan 2020; 21:25:18 >
  • bde B kullanıcısına yanıt
    250/25 işyeri gün sonu alınca yansıyor,1-2 gün bekleyin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mbs79 M kullanıcısına yanıt
    Kampanya ya sayılmayan hiç bir işlem sorun olmaz.

• daquied kullanıcısına yanıt
    PARACARD 250/25 kampanyası kapsamında sabah ilk alışveriş 50 TL'lik olsun öğleden sonra da aynı işyerinden 200 TL'lik daha alışveriş yaptık, hangisi kampanyaya dahil olacak

• Mbs79 M kullanıcısına yanıt
    onu ben bilemem hocam müşteri hizmetlerine sor
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.