Şimdi Ara

22 Nisan Kombosu Bonus Paracard 250 ye 65 TL BONUS (ALEV) EDİTLER GELDİ (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
4
Favori
6.874
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mussti19

Cep telefonu ile mi ödediniz yoksa paracardın temassız özelliği ile mi

Alıntıları Göster
    temassız hiç bir işlem yapmadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: wakrupalice

Korona Sigarayı sever hocam. İçmeyin lütfen
    konuya çok fazla edit girdim o kadar açık yazmama rağmen sizin mesaj arada kaynadı hocam evet içmemeliyiz sildim onuda zaten editleri yaparken sizin mesajı gördümde geri dönüş yapamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mbs79

Sizin teziniz bu kampanya için geçerli olabilir, o zaman sadece 250/25 için düşünelim, sabah 50 TL'lik alışveriş yaptınız öğleden sonra da 200 TL'lik başka bir alışveriş daha yaptınız, sonuç sizce ne olur, şartlarda ikinci alışveriş sayılmaz diyor şartları okursanız
    bu konuda haklı 250/25 olan kampanya için bu sebeple sıkıntı yaşanabilir. Deneme çekimleri, gün içi çekimler vs. ama 125 olanlarda sıkıntı olmaz. ilk 125 sayılır ondan sonraki 125+ lar sayılmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daquied -- 22 Nisan 2020; 22:51:32 >
  • Temassız ödeme ile YÜZDE 10 bonus alınacağını söyleyenler veya kampanyaya katılıp işlem yapanlar yüzde 10 bonus verdi mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: daquied

Temassız ödeme ile YÜZDE 10 bonus alınacağını söyleyenler veya kampanyaya katılıp işlem yapanlar yüzde 10 bonus verdi mi
    Hocam temassız işlemler biraz karıştı,
    (1) Katılımsız temassız % 5,6,7 kart cinsine göre
    (2) Katılımlı temassız (mobil hariç) 100/15
    (3) Katılımlı mobil temassız 50 tl üstü % 10
    (4) Katılımlı temassız biten (mobil dahil) %5
    ben 21 Nisanda mobil temasız ile yaptığım iki adet 125 tl'lik alışveriş ile 250/25, 6×125/80 ve (1), (3) ve (4) nolu temasızlara ilave olarak 1000/20 aylık hedef ile 75/10 market (kişisel) kampanyaları sorunsuz tamamladım, sonuç olarak sırasıyla 25+20+25+15+20+10=115 tl puan kombosu ile tamamladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mbs79 -- 22 Nisan 2020; 23:58:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • daquied kullanıcısına yanıt
    Yazılı şartlara göre ilk 50 tl olan mı yoksa 200 tl mi, önemli/önemsiz konusu burada devreye girecektir, sonra niye puan yatmadı diye hep konuşur dururuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mbs79 -- 22 Nisan 2020; 23:49:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mbs79

Hocam temassız işlemler biraz karıştı,
    (1) Katılımsız temassız % 5,6,7 kart cinsine göre
    (2) Katılımlı temassız (mobil hariç) 100/15
    (3) Katılımlı mobil temassız 50 tl üstü % 10
    (4) Katılımlı temassız biten (mobil dahil) %5
    ben 21 Nisanda mobil temasız ile yaptığım iki adet 125 tl'lik alışveriş ile 250/25, 6×125/80 ve (1), (3) ve (4) nolu temasızlara ilave olarak 1000/20 aylık hedef ile 75/10 market (kişisel) kampanyaları sorunsuz tamamladım, sonuç olarak sırasıyla 25+20+25+15+20+10=115 tl puan kombosu ile tamamladım.

Alıntıları Göster
    benimde var öyle 200 tl falan yüklenecek bana o ayrı konu :)

benim sorduğum gayet açık temassız ödeyip yüzde 10 bonus alan var mı.

• daquied kullanıcısına yanıt
    Tek günde iki mobil temassız işlemle aldığımı anlattım. 3 çeşit temassız kampanyası kombo oldu

• Mbs79 M kullanıcısına yanıt
    Tebrikler, yüzde 10 değil, yüzde 15 almışsınız temassızdan. Kombo budur

• Sayaç güncellenmiş arkadaşlar.250-25 ve temassız işlemler de sayılmış.

• Bugün biri Bim'den biri İstanbul Onur Market'ten 125 liralık alışveriş yaptım Paracard temassızla. Slip'te Bonus yazdı ikisinde de. Amaa sadece Bim'i gösteriyor sayaçta, Onur Market'i kart hareketlerinde market olarak yazsa ve Bonus POS'undan da geçse saymamış. Provizyonda değil iki işlem de. Sizce neden saymadı Onur Market'i?
  • Bugünde alışveriş yapabilsek 40 bonus alırdık. Büyük Marketler 14 de kapanıyordu değil mi ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Güncellendi paracard trink başvurusu yaptım
    Nereden yaptınız başvuruyu ? bonus flaşta paracard trink çıkmıyor bende. benim hali hazırda paracard kartım var.

ilk mesajda paracard trink olan kısımınıda düzeltmemişsiniz. %5 + %5 şeklinde olacak. 12.5 TL + 12.5 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_dj_omar -- 23 Nisan 2020; 14:9:35 >
  • by_dj_omar kullanıcısına yanıt
    Garanti bbva mobilden

kart başvuruları
    Tüm kartlar
    Paracard
    Paracard trink

• quote:

Garanti bbva mobilden

kart başvuruları
    Tüm kartlar
    Paracard
    Paracard trink
    tşk edeirm. bonus flaştan başvurunca gözükmüyordu. bu market kampanyası online market oluyor mu ? her hangi bir açıklama görmedim ben. a101 felan yapsak alışveirş.
  • by_dj_omar kullanıcısına yanıt
    Online geçerli diyor açıklamalarda ama garanti pos olacak

• quote:

benimde var öyle 200 tl falan yüklenecek bana o ayrı konu :)

benim sorduğum gayet açık temassız ödeyip yüzde 10 bonus alan var mı.

Alıntıları Göster
    Buyur hocam sorunun cevabı ben bugün bimden 150₺ alışveriş yaptım temassız anında bildirim geldi sanırım %9 civarı birşey verdi.
    22 Nisan Kombosu Bonus Paracard 250 ye 65 TL BONUS (ALEV) EDİTLER GELDİ

• krc58 kullanıcısına yanıt

• quote:

Orijinalden alıntı: gesture

Bugün biri Bim'den biri İstanbul Onur Market'ten 125 liralık alışveriş yaptım Paracard temassızla. Slip'te Bonus yazdı ikisinde de. Amaa sadece Bim'i gösteriyor sayaçta, Onur Market'i kart hareketlerinde market olarak yazsa ve Bonus POS'undan da geçse saymamış. Provizyonda değil iki işlem de. Sizce neden saymadı Onur Market'i?
    Eğer ramazan ve market kampanyasına sayıp ta 250/25 e saymadiysa yarın yansır benim öyle oldu.

• krc58 kullanıcısına yanıt
    Hiçbirine saymadı hocam ben de anlamadım. Sadece 100 lira harcayın 10 TL bonus kazanın kişiye özel kampanyası vardı ona saydı Onur Market alışverişini.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.