Şimdi Ara

22 Nisan Kombosu Bonus Paracard 250 ye 65 TL BONUS (ALEV) EDİTLER GELDİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
4
Favori
6.874
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    PARACARD TRINK ile temassız ödeyerek alışverişten yüzde 5 gelen bonusu yüzde 5 fazla alabilirsiniz. (250 tl ye 12.5 tl bonus + yüzde 5 0.625 bonus kazanacaksınız)

EDİT 2:
    Paracard mobil ödeme ile ilgili açıklama:

Ben 3 hafta önce şok marketlerden mobil ödeme yaptım ödeme seçeneğim bonus flaş uygulaması üzerinden bonus gold kartımdı 150tl ödeme gerçekleştirdim telefonumun NFC özelliği ile ödemeyi yaptım. işlem yapı kredi posu üzerinden gerçekleşti garanti/bonus posu olmasına rağmen. ödeme alırken herhangi bir seçim yaptığımı hatırlamıyorum seçim yapmış olsam neden yapıkredi seçeyim.

Siz deneyebilirsiniz bu benim kendi tecrübem ve tercihim. Kasiyer bonus posu çalıştığını sorun olmadığını söyledi alışveriş öncesi. Belki anlık sorun oldu veya garanti bankasının mobil ödeme için tanımladığı limiti aştığım için yapı krediden çekti vs bilmiyorum bir daha kullanmadım mobil ödeme. Paracard trink başvurusu yaptım.

EDİT 3: arkadaşlar neyi anlatamıyorum bilmiyorum siz istediğiniz komboyu istediğiniz şekilde deneyin ben elimdeki imkanlar ve daha önceki tecrübem dahilinde böyle bir kombo yaptım. Yüzde 5 olan bonustan yüzde 10 nasıl çıkartıyorsunuz bilmiyorum istediğiniz gibi yapın. Orada yazan yüzde 5 EKSTRA bonus ekstra bonustur benim anladığım daha öncelerden tecrübe ettiğim budur. İyi alışverişler

Gerekenler:

2 adet FARKLI bonus üye iş yeri
    1 adet paracard (250+ bakiye)
    Bonus Flaş uygulaması.

Bonus flaş uygulaması üzerinden:

Toplam 250 TL ye 25 tl market - Online geçerli değil
    Market alışverişlerinize 80 TL (her ikinci 125 tl alışverişe 20tl bonus) - online geçerli
    Ramazanda 100 TL ( her ikinci 125 tl alışverişe 20 tl bonus) - online geçerli

Kampanyalarına katılım sağlandıktan sonra üye iş yerlerinin birinden 125 diğerinden de 125 tl paracard ile alışveriş yaparak 22 nisanda 65 TL bonus kazanabilirsiniz.

Migrostan 150TL
    Bimden 131 TL
    Alışveriş yaptım 65 TL bonus tamamlandı.

22 Nisan Kombosu Bonus Paracard 250 ye 65 TL BONUS (ALEV) EDİTLER GELDİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daquied -- 22 Nisan 2020; 16:40:0 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Konu sahibi arkadaşa teşekkür ediyorum eşim ve kendi kartım ile 550₺ alışverişe toplamda yaklaşık olarak 20+20+20+20+25+25+25(temassız)=155₺ bonus kazandim. 250₺lik bimden hediye kartı aldım ve hayır olsun diye dağıtacağım. Bu kadar kampanyalardan kazanıyoruz birkac kişiye faydamız olsun.(bunu örnek olsun diye yazdim kesinlikle böbürlenmek amacıyla değil) Velhasıl kelam güzel bir kombolamasyon oldu tekrardan teşekkürler.
  • Korona Sigarayı sever hocam. İçmeyin lütfen

• Temassız ödeme de var onuda ekle 4 kombo oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ynsdrn kullanıcısına yanıt
    Benim paracardda temassız yok ama bonus flaş üzerinden telefon ile yapabilirdim belki birkez sorun yaşadım o yüzden yapmıyorum o şekilde net açıklarsanız eklerim onu da.

Benim paracard ile temassız aldığımda bonus pos olmasına rağmen yapı kredi den mobil ödeme aldı bir daha yapmıyorum. Açıklarsanız eklerim temassız paracard var mı

• Temassızı da ekleseydiniz 5 yıldız verirdim:)

• mrtsrky45 M kullanıcısına yanıt
    Şimdi araştırıyorum buldum varmış paracard trink alacağım bir tane. Ekliyorum konuya. Yüzde 5 ekstra bonus veriyor zaten o fazla birşey yapmıyor 2 tl yapar tahminim 250tl de ekliyorum konuya

• Teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanal markette geçer mi acaba? Paracard ile garanti pay üzerinden ödesem olur mu?
  • iki migros yaptım 25/250 dahil etmedi
  • Fighting Falcon. kullanıcısına yanıt
    Sanal alışveriş 250/25 olanda yazmıyor diğerleri için geçerli

• mehmetyegen01 kullanıcısına yanıt
    Aynı üye iş yeri olmayacaktı hocam :/

• quote:

Orijinalden alıntı: daquied

Aynı üye iş yeri olmayacaktı hocam :/
    Bunu sıcak fırsatlar ekibinden birine söylememen lazım.farklı iki şube yaptım
  • migros fiziksel mağazalarından farklı mağazalardan aynı gün alışveriş yapsam ayrı işyeri olarak sayıyor mu?

yani gün içerisinde aynı işyerinden yapılan alışverişlerden ilki sayılıyor ya? migrosun farklı fiziksel mağazaları aynı işyeri mi sayılıyor farklı mı?

• Online yararlanılabilecek 2 yer var mı? 🤔

• Migrostan hediyem kart yüklemesi, bimden de hediye kart alarak işi hallederiz ama gerek var mı 250 harcamaya. Kararsız kaldım. Yine de konu için teşekkürler.

• daquied kullanıcısına yanıt
    281 liralık alışveriş yapmışsınız. Paracard trink ile mobil ödeme yaparak iki temassız kampanyasına daha dahil olurdunuz, %5+%5 daha fazla bonus kazanırdınız. Yani ekstra 28 lira daha kazanabilirdiniz ki bu da 93 lira yapardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CARNIVALE

migros fiziksel mağazalarından farklı mağazalardan aynı gün alışveriş yapsam ayrı işyeri olarak sayıyor mu?

yani gün içerisinde aynı işyerinden yapılan alışverişlerden ilki sayılıyor ya? migrosun farklı fiziksel mağazaları aynı işyeri mi sayılıyor farklı mı?
    Daha önce farklı şubeler geçerli oldu bundada olması lazım.farklı uye işyerleri
  • akifhoca A kullanıcısına yanıt
    Hangi kampanya hocam senin söylediğin yüzde 5 veren yok paracardda

• quote:

Orijinalden alıntı: akifhoca

281 liralık alışveriş yapmışsınız. Paracard trink ile mobil ödeme yaparak iki temassız kampanyasına daha dahil olurdunuz, %5+%5 daha fazla bonus kazanırdınız. Yani ekstra 28 lira daha kazanabilirdiniz ki bu da 93 lira yapardı.
    % 5 lerin linklerini verebilir misiniz?

• mehmetyegen01 kullanıcısına yanıt
    Farklı yerler için bilgim yok ben fsrklı firma yaptım

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.