Şimdi Ara

22 Nisan Kombosu Bonus Paracard 250 ye 65 TL BONUS (ALEV) EDİTLER GELDİ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
4
Favori
6.874
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: gesture

Hiçbirine saymadı hocam ben de anlamadım. Sadece 100 lira harcayın 10 TL bonus kazanın kişiye özel kampanyası vardı ona saydı Onur Market alışverişini.
    Eğer bonusflasta kampanya nerede haritasında gözüküyorsa market ekran görüntüsünü alıp yarını bekleyin. Yansımaz ise arar müşteri hizmetlerini itiraz edersiniz bir şekilde yardımcı olacaklardır. Daha önce birkez başıma geldi manuel yüklediler. Haritada yoksa pos garanti olabilir ama bonus üye işyeri değildir. Öyle saçma poslar var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu sahibi arkadaşa teşekkür ediyorum eşim ve kendi kartım ile 550₺ alışverişe toplamda yaklaşık olarak 20+20+20+20+25+25+25(temassız)=155₺ bonus kazandim. 250₺lik bimden hediye kartı aldım ve hayır olsun diye dağıtacağım. Bu kadar kampanyalardan kazanıyoruz birkac kişiye faydamız olsun.(bunu örnek olsun diye yazdim kesinlikle böbürlenmek amacıyla değil) Velhasıl kelam güzel bir kombolamasyon oldu tekrardan teşekkürler.

• by_dj_omar kullanıcısına yanıt
    Online a101 oluyor. Kampanya için Gece 11 de ve 12 den sonra 2 sipariş geçebilirsin. Yalnız siparişlerin gelmesi 10 günü buluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • krc58 kullanıcısına yanıt
    Sizin dediğiniz gibiymiş hocam. Müşteri hizmetlerini aradım, Pos garanti Pos'u, sektör market ama üye işyeri değilmiş Garanti Pos'undan çekmemişsiniz diyor. Yuh yani. Yapı Kredi'de hiç böyle bir şey başıma gelmedi. Garanti'nin gıcıklığı. Kendileri kaybeder, Adios'a devam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba eminolmak için soruyorum Ramazan kampanyası için üye işyeri şartı var acaba a101ve bim üye işyeri olarak geçiyor mu?

• Geçen bimden traş makinesi aldım market kampanyasına dahil oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: UGUR19

Merhaba eminolmak için soruyorum Ramazan kampanyası için üye işyeri şartı var acaba a101ve bim üye işyeri olarak geçiyor mu?
    Üye işyeri, ancak genelde 3 kasadan birinde taksit işlemleri için sektör bilgisi elektronik posu olanları olabiliyor, çekim yapılmadan önce/kasaya gelmeden önce bilgi almanızda fayda var.

• UGUR19 U kullanıcısına yanıt
    Üye iş yeri diyerek garanti pos üzerinden işlem yapılması gerekiyor demek istiyor yani

• A101 den 125 TL alışveriş hem ramazan kampanyası hemde market kampanyasında uygulamada anında oldu. Ama a101 temassız kullanamadım.
    2. İşlem Bim den temassız 150 TL alışveriş yaptım. 7.5 TL ve ramazan kampanyasindan 20 TL anında geldi ama uygulamada 250 TL link market kampanyasından düşmedi. Müşteri hizmetleri aradım ama işlem üzerinden 24 saat geçmeden inceleyemeyiz diyorlar. Acaba teknik bir aksaklık mi oldu, hani farklı pos desek diğer kampanyalarda işlemezdi.
    Market kampanyasının bugün son günü ne yapsam migrostan tekrar alışveriş yapmam gerekir mi yoksa bin harcaması yarın düşer mi?

• UGUR19 U kullanıcısına yanıt
    Ben garanti bankasının nasıl çalıştığını anlamadım bazen kampanyalar kayboluyor bazen katıldınız dediği işlemi iptal ediyor sonra yine aktif ediyor. şuan farklı sebeplerden dolayı 820 liramı ödemiyor iade edildi hesabıma ama garanti ödemiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daquied -- 24 Nisan 2020; 19:59:55 >
  • Arkadaşlar iki ayrı BİM’den aynı gün alışveriş yapıp da ikisi de dahil olan var mı? Ayrı işyeri olarak mı görüyor sistem?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xweser -- 24 Nisan 2020; 21:13:2 >
  • İşleminiz ortak postan çekilmiştir, endişeye gerek yok yarın 250/25 sayacına işlenecektir.

• Mbs79 M kullanıcısına yanıt
    Yok hocam meraktan soruyorum. Ben bim ve migros yapmıştım. Eğer iki ayrı bim i iki ayrı işyeri olarak görüyorsa bankalar bundan sonra iki işlemi de bimlerden yaparım.

• Ayrı şubeler olur (ayrı gün şartı yoksa) bir günde tüm yakın şubeleri ziyaret ederek tamamlayabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mbs79 -- 24 Nisan 2020; 21:45:39 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.