Şimdi Ara

22+ gelsin Acilen Bir Şey Yapmalıyım Ama ne

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • hayattan tat alamıyorum artık.İşim pek yorucu değil hatta bayada aksiyon var ama herşey git gide basit ve sıradan geliyor.Herkez aptalca şeylerin peşinden koşuyor facede biri birini sildiği için dert yananlar var ortamı değiştirmeliyim diye düşümüyorum rockçılara taklıcam galiba onlarda keşler olmaz.Hayat düzenim alt üst oldu ama görünen durum çok normal içimde büyük karmaşa var

• Ben burdan senin bir hayat arkadaşına ihtiyacın olduğunu anladım ben senin yerinde olsam onu bulmak için cabalardim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aşkı arıyorum ama ışığı bir türlü göremiyorum
  • Kalk abdest al iki rekat namaz kıl gelirsin kendine.

22+ gelsin Acilen Bir Şey Yapmalıyım Ama ne
  • Oncelikle arkadas cevreni yonlendirmeye calis. Bazi etkinlikler duzenle paintball, karting vs vs herseferinde farkli bi etkinlik yapin. Kendine yeni arkadaslar edin. Mumkunse ciddi bir iliskiye basla. Onunla vakit gecir. O zaman hayat biraz daha eenklenecektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sende basit seyleri kafaya takmissin farkinda degilsin.

Spor yap sinemaya git gez para harca . Tek basinada insanin yapabilecegi cok sey var.

• quote:

Orijinalden alıntı: karafaruk19

Ben burdan senin bir hayat arkadaşına ihtiyacın olduğunu anladım ben senin yerinde olsam onu bulmak için cabalardim

katılıyorum
  • evlen sen evlen...
  • Ha diyince de evleniliyordu değil mı?

• quote:

Ben burdan senin bir hayat arkadaşına ihtiyacın olduğunu anladım ben senin yerinde olsam onu bulmak için cabalardim

+1
  • quote:

Çabalasa ne olacak ki? Kısmetten öteye yol yok
  • düzenli bir ilişki sonra evlen 2 çocuk yap eee var mı tanıdık
  • ormana git biraz dolaş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fernando! -- 11 Temmuz 2012; 10:41:25 >
  • Aynı durumdayız seneye görücü usulü evlenmeyi düşünüyorum. Ciddi dusunebilecegim biriyle karşılaşmadım ya çok serbest oluyorlar yada geçmişi kabarık. Inan is ev ikilisinden başka yaptığım bir şey yok tek başına yada arkadaşlarla bir yere kadar idare ediliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Xcat

Aynı durumdayız seneye görücü usulü evlenmeyi düşünüyorum. Ciddi dusunebilecegim biriyle karşılaşmadım ya çok serbest oluyorlar yada geçmişi kabarık. Inan is ev ikilisinden başka yaptığım bir şey yok tek başına yada arkadaşlarla bir yere kadar idare ediliyor.

çok iyi fikir aslında
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xcat

Aynı durumdayız seneye görücü usulü evlenmeyi düşünüyorum. Ciddi dusunebilecegim biriyle karşılaşmadım ya çok serbest oluyorlar yada geçmişi kabarık. Inan is ev ikilisinden başka yaptığım bir şey yok tek başına yada arkadaşlarla bir yere kadar idare ediliyor.

Ben de aynı durumdayım. Beni anlatmissin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.