Şimdi Ara

22 - 23 - 24 Nisan Bimeks İndirim Kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
0
Favori
2.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bimeks 22-23-24 nisan tarihleri arasında öğrenciler için %18 lik KDV indirimi yapıyor...

http://www.bimeks.com.tr/promotions.jsp?promotionId=635

eğer öğrenci kimliği olan bir yakınınız veya arkadaşınız var ise istediğiniz bir ürün için güzel bir indirime sahip olabilirsiniz...

incelemekte fayda var...

• EE hemen alalım bi laptop daha
  • gercekten cok iyi ya :D
  • süper bir kampanya ama elimde a100-599 alacak kadar nakit yok,kahroldum..nakit ya da yapı kredi kartı olanlar kaçırmasın bence.
  • haber icin tesekkurler gercekten guzel bir kampanya yapmislar
  • kdv almıyorlar:) güzel gerçekten:)
  • keşke hep böle olsa :p

yav benim öğrenci kimliğim yok ama öğrenciyim napabilirim?
  • en allta kdv oranı %8 (sanırım %18 yazcaklardı) olan ürünlerde indirimde %8 yugulanır diyor.yani indirim %18 kdv indirimi değil. ama hiç yoktan iyidir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: trsmach

en allta kdv oranı %8 (sanırım %18 yazcaklardı) olan ürünlerde indirimde %8 yugulanır diyor.yani indirim %18 kdv indirimi değil. ama hiç yoktan iyidir.

%8 kdv uygulanan ürünlerde %8, %18 uygulanan ürünlerde de %18 indrim uygulanacak...
  • quote:

en allta kdv oranı %8 (sanırım %18 yazcaklardı) olan ürünlerde indirimde %8 yugulanır diyor.yani indirim %18 kdv indirimi değil. ama hiç yoktan iyidir.

Bazi Urunlerde %8 Kdv uygulamasi yapildigindan (tuketim ihtiyac sarf malzeme gibi ) bu sekilde bir uyari dusmuslar,

Sizce Uygun Fiyatli bir Laptop var mi burada, 1000USD ve ya 1000YTL civarinda f/p orani iyi gozuken.
  • quote:

Orjinalden alıntı: eckr
    yav benim öğrenci kimliğim yok ama öğrenciyim napabilirim?
  • eeee daha iki gün oldum ben alalı gitti fazladan 300 ytl
  • quote:

Orjinalden alıntı: aLLyC

quote:

Bazi Urunlerde %8 Kdv uygulamasi yapildigindan (tuketim ihtiyac sarf malzeme gibi ) bu sekilde bir uyari dusmuslar,

Sizce Uygun Fiyatli bir Laptop var mi burada, 1000USD ve ya 1000YTL civarinda f/p orani iyi gozuken.

http://www.bimeks.com.tr/product.jsp?productId=7444&categoryId=1001&path=1000:1001&ref=007.1

http://www.bimeks.com.tr/product.jsp?productId=8350&categoryId=1001&path=1000:1001&ref=007.1

http://www.bimeks.com.tr/product.jsp?productId=8575&categoryId=1001&path=1000:1001&ref=007.1

• öncelikle haber için çoooook teşekkürler.bu kampanyadan dell c282 ya da c281 almayı düşünüyoruz hediye olarak.dell ve toshibanın bi kaç modeli arasında kaldım.ama dell'e karar verdim.bilmiyorum iyimi yaptım kötümü.normalde ben toshiba kullanıcısıyım ve memnunum. valla çok saolasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waterfall_man -- 21 Nisan 2007; 18:53:38 >
  • Ya bu öğrencilere indirim derken hangi öğrencilerden bahsediyor acaba.
    Üniversite öğrencisiyim bana da indirim varmı?
    ARadım adamlar hiçbirşey bilmiyor...
  • bi de acaba 23 nisan diye yalnızca ilköğretim öğrencilerine olmasın bu kampanya mazallah.yoktur öyle bişey heralde dimi?
    ulen ne komplo teorisi adamım ya.kampanya işte korkma.
  • quote:

Orjinalden alıntı: waterfall_man

bi de acaba 23 nisan diye yalnızca ilköğretim öğrencilerine olmasın bu kampanya mazallah.yoktur öyle bişey heralde dimi?
    ulen ne komplo teorisi adamım ya.kampanya işte korkma.

Ya bencede öyle sadece ilköğretim öğrencisine.Düşünsene üniversite öğrencisine yapsa herkes gider bir laptop alır.Bimeksde 1günde laptop falan kalmaz
  • herkese arkadaşlar fatura öğrenci adına kesilecektir yazıyo. ilkokul daki çocuk ne yapsın faturayı. eğer sadece ilköğretim olsaydı belirtirlerdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi puyol -- 21 Nisan 2007; 20:01:10 >
  • o zaman sömürelim arkadaş
  • süper kampanya
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.