Şimdi Ara

2199 TL LG 27 inç 27UL550-W IPS 4K HDR 10 RADEON FreeSync HDMI DP Beyaz LED Monitör

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
5
Favori
10.599
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2199 TL LG 27 inç 27UL550-W IPS 4K HDR 10 RADEON FreeSync HDMI DP Beyaz LED Monitör
    https://www.amazon.com.tr/dp/B07XGCCN8B

Resmi web sitesi:https://www.lg.com/tr/monitor/lg-27UL550-W

• Kötü diyip geçmek neden ? Neye göre kime göre kötü ? Bu forumun iflah olmaz bi 144HZ 1MS hastalığı var. "Rekabetçi oyun oynayacaklar için kötü" demek lazım.
    Ya bu forumda yazılımla uğraşacağım hiç oyun oynamam diyen adama 144hz 1ms PİVOT MODU DAHİ OLMAYAN monitör öneriliyor.

6bit 10 bit olayına gelelim,(27ul550 10 bit ama frc ile,8 bit sayalım) yahu adam diyelim ki 4K içerik izlemek ve konsol oyunlarını 4k oynamak istiyor. Görsel zevk için IPS panel tercih ediyor. 2200 tlye de böyle bir monitör var, alma diyebilir misin ? veya 10 bit 4k monitör öner, fiyatı ne olacak ? Değil 2k,4k ya çıksa bulamayacak.
    Ki bu adam birebir renk doğruluğu gerektiren profesonel bir işçi değil, 10 biti,adobe rgb değerlerini vs ne yapsın ? Bal gibi de iyi bir monitör.

Bu monitör KÖTÜ, Ama 144HZ vs 1ms isteyen rekabetçi oyun bağımlıları için kötü.
  • Kullanan varmı ? Tam aradığım ürün.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benimde tam aradığım ürün acaba kullanan var mı bilgi verebilecek biri varsa yapıştıralım bir tane
  • Konsol için düşünenlere ufak bir bilgi, bu monitörün dahili hoparlörü yok.
  • Fiyatına göre çok iyi ama hoparlör olmaması feci saçmalık olmuş gerçekten, 0.5 W koy yeter ki koy be kardeşim bundan mı kaçılır burada.

Bu arada özellikleri itibariyle kasa o kadar da klas değil, pivot olmasına bakarsam hantal olma ihtimali çok fazla ve çerçeveler hala eski tipler gibi kalın böyle bir ürüne yakışmamış.(benim gibi slim ve klas model sevdalılarını kaçırır)

@cohannan selam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 3 Nisan 2020; 3:6:11 >
  • Tepkime süresi 5 ms 50 /60 hz. Ve 4k isp. Hikaye tabanlı oyun oynuyor sanız fiyatı güzel ama benim gibi fps ve rekabetçi oyunlar oynuyor için hantal kalır acaba bu fiyat lara ne zaman 4k 1 ms 144hz ips monitör lar çıkar. Ben 1080p 144hz 1ms ips 2 3yıl bekledim herhalde fiyat lar yeni alınacak sevye ye geldi.

• ReDLaX kullanıcısına yanıt
    Peki 144hz / 1 veya 2ms ips olup 2K olan model var mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben bu ürünü kullanıyorum. Özellikle günlük işlemlerin için aldım oyun için değil, zaten 4K 60 hz gayet yeterli oyun için.
    Pivot ve şık bir monitör.
    Ben özellikle pivot olduğu için aldım.

2199 TL LG 27 inç 27UL550-W IPS 4K HDR 10  RADEON FreeSync HDMI DP Beyaz LED Monitör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mpolat35 -- 3 Nisan 2020; 9:30:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mpolat35

Ben bu ürünü kullanıyorum. Özellikle günlük işlemlerin için aldım oyun için değil, zaten 4K 60 hz gayet yeterli oyun için.

selamlar, adaptörü nasıl acaba? cihazı almak istiyorum ama adaptör kısmı ayrıysa çok sorun çıkartıyor benim kullanımımda, direkt prizden monitöre mi yoksa arada adaptör ünitesi var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: ReDLaX

Tepkime süresi 5 ms 50 /60 hz. Ve 4k isp. Hikaye tabanlı oyun oynuyor sanız fiyatı güzel ama benim gibi fps ve rekabetçi oyunlar oynuyor için hantal kalır acaba bu fiyat lara ne zaman 4k 1 ms 144hz ips monitör lar çıkar. Ben 1080p 144hz 1ms ips 2 3yıl bekledim herhalde fiyat lar yeni alınacak sevye ye geldi.
    2K olsun ama 1 ms hz 144 olsun ona da razıyız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fauntumnus

selamlar, adaptörü nasıl acaba? cihazı almak istiyorum ama adaptör kısmı ayrıysa çok sorun çıkartıyor benim kullanımımda, direkt prizden monitöre mi yoksa arada adaptör ünitesi var mı?

Alıntıları Göster
    Arada adaptör yok hocam.
    Güç girişi kasadaki gibi klasik güç girişi değil de, hoparlör, modem gibi güç girişi.
  • Çatapatniyazi kullanıcısına yanıt
    İps değil de va 2300 ile 2800 ₺ arasında bula bilirsin. İps malesef 4 bin tl lere çıkılıyor

• Malesef bırak ips forumda bir arkadaş la 2 hafta araşma yaptım uygun fiyata bulamadık arkadaş 2k 144hz va panel 2350tl aldı bende gittim 1080p 144hz 1ms ips 1500₺ aldım

• ReDLaX kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın hangi modeli aldı ve memnun mu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çatapatniyazi kullanıcısına yanıt
    Hocam arkadaş derken oda forumda normal üye sürekli monitör aradığımız için bir birimize denk geliyor 2300₺ almış tı fiyatı yüksel mişhttps://www.itopya.com/aoc-27-cq27g2u-144hz-1ms-2xhdmi-dp-qhd-freeysnc-kavisli-gaming-monitor/
    Edit. Arkadaş bu.https://forum.donanimhaber.com/2k-144-mhz-1-ms-monitor-onerisi--142601969

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReDLaX -- 3 Nisan 2020; 12:56:35 >

• quote:

Ben bu ürünü kullanıyorum. Özellikle günlük işlemlerin için aldım oyun için değil, zaten 4K 60 hz gayet yeterli oyun için.

hocam kolonyayı nerden aldınız ? Memnun musunuz ? :)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mixerteam -- 3 Nisan 2020; 12:51:48 >

• mpolat35 kullanıcısına yanıt
    Böyle masa ları nerden buluyor sunuz ayakları demir sağlam masalar hiç bana denk gelmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ReDLaX

Böyle masa ları nerden buluyor sunuz ayakları demir sağlam masalar hiç bana denk gelmiyor
    Çok uzun zaman önce almıştım. Ömürlük bir masa hocam, üst tablası hariç tamamen metal.
  • mpolat35 kullanıcısına yanıt
    Hep dandik tahta masalar denk geliyor normal buna benzeyen masalar apsurt fiyat lara sahip gerçeği denk bile gelmedi son günler benim masada güzel ama kasa altta değişmek istiyorum ilerde

• quote:

Arada adaptör yok hocam.
    Güç girişi kasadaki gibi klasik güç girişi değil de, hoparlör, modem gibi güç girişi.

Alıntıları Göster
    teşekkürler bilgi için, bir önceki monitörde aradaki parça masadan sarkıyordu, hem kopmaya meyilli hem de tehlikeli oluyor
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.