Yüzbaşı
31 Ekim 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 46 (Bu ay: 0)
Gönderileri

arkadaşlar bugün aldığım ve elime ulaşmayan bir ürün için geri ödeme alabilir miyim ? yarın son günü. Fatura fotoğrafları isteniyor, daha önce hiç geri ödemeye başvurmamıştım napabilirim ?

https://data.ibb.gov.tr/dataset/ilcelere-gore-abone-sayilari
arkadaşlar burdaki tabloyu sql e tek tek girerek tablo oluşturmanın kolay yolu vardır sanırım. Excel olarak eklemek istiyorum ama excel halini bulamadım. Sayfa kaynağından excel uzantılı linklere de baktım uğraştım baya ama olmadı. Bu tabloyu sql e nasıl çekerim ?
Vakıf Üniversitesinde okuyup Yaz Okulu'na Devlete giden var mı ? Varsa süreç nasıl işliyor ?
Arkadaşlar n11 den dell u2419h modelini satın aldım ve bugün elime geçti. Maalesef 2 adet ölü piksel mevcut. Ayıplı ürün ve satıcının her halükarda değişim-iade yapmak zorunda olduğunu biliyorum. Böyle bir durumla karşılaştığımda ne yapabilirim diye forumlarda araştırma yapmıştım, hemen hepsi sıkıntısız iade ve değişim yapmışlar. Satıcıyla iletişime geçtim ve bana "DELL SERVİSİNDEN İADEYE UYGUN OLDUĞUNA DAİR" belge yollamamı istediler. Böyle bir hakları var mı ? Sıkıntı değil servise de gideriz ama şu günlerde evde kalmak gerekiyor malum. Şu an n11 üzerinden iade işlemlerini başlatsam ne gibi problem çıkabilir ?
T460s cihazımı 4k 60hz monitöre bağlasam tam verim alabilir miyim ? HDMI ve mini dp'nin versiyonlarını çok aradım ama bulamadım. HDMI 2.0 değil sanırım ama mini dp 1.2 olabilir. Öyle ise 4k ve 60 hz alabilirim,bilgisi olan var mı ?
4k 60hz bir monitör almaya karar verdim. T460s dizüstü bilgisayarımı bağlayarak kullanacağım. 4K 60hz için hdmi 2.0 olması gerek ama cihazım desteklemiyor.Cihazımın Mini dp girişi de var ve destekliyor ama monitörde mini dp girişi yok dp var. Mini dp dediğimiz kablonun diğer ucu normal dp mi ? Bu kabloyla monitörde 4k 60hz alabilir miyim ?
Arkadaşlar yazılım geliştirme için kullanacağım.Fazla oyun oynamadığım için 144hz bir monitöre gerek yok sanırım. Çözünürlük 2k, 60-75 hz, ips panel. Parametreler belli, bu noktadan sonra kronik arızalar ve marka farkı belirleyici olacak sanırım. Genelde dell rastlıyorum ama önerilere açığım. Bütçem 2.el dahil maks 2k
Timex ve casio iki adet saat alacağım , bf günü amazonda kayda değer bi indirim yakalayabilir miyim ? Ona göre beklicem.
Dün dayım ile sohbet ederken bir film önerdi ve konusunu anlattı. İsmini hatırlayamadı , ara ara bulamadık çok pis takmış durumdayım

Film yaklaşık 20 yıllık. Konusu şuymuş : Baş rolümüz ,çocuğunun tedavisi için bir dağ evine çalışmaya gidiyor, gittiği evdeki adamlar bunu ormana atıyorlar sonra bizimki hepsini öldürüyor. Üç aşşa beş yukarı böyle bir konusu var. Var mı bileniniz ?
Hakkında
Meslek: Öğrenci
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 11 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 734
İkinci El Bölümü Mesajları: 10
Konularının görüntülenme sayısı: 18.287 (Bu ay: 372)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 109 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.