Şimdi Ara

[+2100 OY][YEREL SEÇİM TAHMİNİ GELDİ]31 MART 2019 YEREL SEÇİMLERİNDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ ? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
167
Cevap
3
Favori
27.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
114 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki

[+2100 OY][YEREL SEÇİM TAHMİNİ GELDİ]31 MART 2019 YEREL SEÇİMLERİNDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ ?

(En Son Oy Tarihi: 4.8.2021)
Giriş

Orijinalden alıntı: grey wind

Demek istediğimi anladın sen yorma beni hepimiz biliyoruz Azizi adama oy atılsa seçilmeyeceğini.

Chp'ye oy atmalıyız çünkü biz Atatürkçüyüz ilkelerini anlamasakta o kurdu partiyi. Hiç mi denk gelmedin ya ?
    Hocam zaten izmirli herşeyin farkında.bu dönem eğer aziz aday olsaydı chplilerin çoğu vermeyecekti.bizzat şahidim.en koyu chpli bile vermem diyordu.bu işin atatürkü genelde var.yerelde yok.

Artık dinamik,daha çalışkan başkan adayı lazım.eğer olsası mhp akp ittifakı olursa chpnin işi harbiden zor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Trakyali olarak ilk defa akp ye oy vermeyi düşünüyorum.

10 yillik Esnafim ufak bir atölyem var. Sadece 3 yilda 30 ya yakin musteri kaybettim battilar kapattılar. Çevrem akp ye oy verdi gecti simdi hepsi pişman cepte para azaldi masrafları artti ay sonunu getiremiyorlar. Alin size istikrar bi kac haftaya yerli araçlarıda piyasada görürüz 😁

• Kassady kullanıcısına yanıt
    Eskisehirde buyuksehir ve odunpazari belediye baskanlari Chp ve memmunum niye atmayayim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SYLAS -- 21 Kasım 2018; 23:53:23 >
  • Roller değişti gençler. Anlattık sıkıntılar gelecek yazık olucak dedik. Dinletemedik. Su testisi kırıldı. Şimdi gelmiş feryad figan ediyorlar. Yok öyle yağma. Bu sefer kesinlikle akp ye basacam diyorum. Hemde gözüm kapalı. İronide yapmıyorum.

• (auausuhaush ausuaa...) Buraya oy vereceğim.. :)
  • LDP secimlere alinmadigi surece ben de oy kullanmayacagim.

• Oyum bu sefer kesinlikle reis'e. Hedef mega ultra güçlü Türkiye. Büyük yemin ettim şaka yapmıyorum 1 oyum var onuda AKP'ye atıcam. Ekonomide zaten çok iyiyiz iyice uçuşa geçelim istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 22 Kasım 2018; 1:29:10 >
  • Kassady kullanıcısına yanıt
    Son derece doğru konuşmuşsun hocam tebrik ediyorum içimden geçenleri birer birer yazmışsın.

• Akp'ye oy vereceğim artık diyenler olan onlara değil size olacak. Onlar kuru ekmek yer ama bu yoldan dönmezler. Onlara bu türlü ders vereceğinl zannnedenler yanılıyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizi kastetmiyorum hocam eskieşhir belki bu ülkede chp ye oy verilebilecek tek yer. Hala genel seçimde veya belediyelerde çıkarılan sırf alevi diye çıkarılan adaylara oy vveren bir dolu adam var.
  • Treth kullanıcısına yanıt
    Adayları tanıyana öyle ama ya tanımıyorsa ? Adını ilk kez duyduğun tiplere tipi yakışıklıysa diploması sağlamsa mı oy atacak millet ? Parti o kişi için büyük oranda bilgi verir bundan ötürü millet aday tanımakla uğraşmaz zira parti o kişiyi onlarca elekten geçirmiştir. Bu yüzden kabine girince zınk diye partiye oy basıyor milletin çoğu. Her partinin kalesi denen bazı iller ilçelerde durum aynı.

• Forumda akpnin oyu artıyorsa reelde düşecek demektir.

• kulağımın arkası kaşınıyor o yüzden akp! şaka bir tarafa da daha adaylar belli değil. kimse adaylara takılmamış oy vermeyeceğim bu seçim
  • Elemeden mi geçirmiştir yok daha neler.

Ona en yüksek parayı o vermiştir diyelim biz.. Neden bütün mv ler patron iş adamı holding sahibi ;)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Doğru gözlem ... İnsanlar kendi hayat görüşlerine göre Parti'ye oy veriyor...

• Anket yapacaksan alfabe sırasına göre yapılır

• burda forumda bi tane chp li olduğunu söyleyen olmamasına rağmen her ankette birinci çıkıyor.

gelenek bozulmamış.

sonuna kadar reis.
  • Ak parti tabiki istikrara devam

• bnde bu davaya katılmaya karar verdim inceldiği yerden kopsun
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.