Şimdi Ara

[+2100 OY][YEREL SEÇİM TAHMİNİ GELDİ]31 MART 2019 YEREL SEÇİMLERİNDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
167
Cevap
3
Favori
27.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
114 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

[+2100 OY][YEREL SEÇİM TAHMİNİ GELDİ]31 MART 2019 YEREL SEÇİMLERİNDE HANGİ PARTİYE OY VERECEKSİNİZ ?

(En Son Oy Tarihi: 4.8.2021)
Giriş

Oylar yeterli seviyeye ulaştığında matematik bilimini kullanarak yapacağım genel seçim sonucu tahminini buraya yazacağım.

Daha fazla oy için lütfen konuyu öne çıkarmayı unutmayın.

Seçenekler el verdiğince bütün partiler ve seçenekleri eklemeye çalıştım.

DonanımHaber'in çoğunluğunun muhalif seçmenden oluştuğunu biliyorum ve bu yüzden gerçek sonuçları yansıtmayacağını da biliyorum. Sadece bu sonuçlardan yararlanarak matematik bilimiyle bir sonuç yayınlayacağım.

DAHA ÖNCE YAPTIĞIM ANKET ÇALIŞMALARI:

1) MUHARREM İNCE İSTANBUL'A ADAY OLURSA OY VERİR MİSİNİZ ? 1300+ OY
    https://forum.donanimhaber.com/1300-oy-guncel-oy-dagilimi-tablosu-muharrem-ince-istanbul-a-aday-olursa-oy-verir-misiniz--135510808#135510808

2) SURİYELİLERİN ÜLKEMİZE ALINMASINI DESTEKLİYOR MUSUNUZ ? 5200+ OY
    https://forum.donanimhaber.com/5200-oy-partilere-gore-dagilim-eklendi-suriyelilerin-ulkemize-alinmasini-destekliyor-musunuz--134903156-20

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kingofpotatoes -- 22 Kasım 2018; 17:9:45 >

• AK Part ben de bu davaya katılacagım artık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Büyükerşen'e vereceğim ama oy verirken "Keşke Ahmet Ataç büyükşehir belediye başkan adayı olsaydı" diyeceğim.
  • AKPDEB BAŞKA YOL YOK YAŞASIN AKP %100 ALIR İNŞALLAH
  • Bana aylik ek 2500 Euro net versin, tum oylarim AKP ye

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Forumda bile Akp başta çıkıyor. %70 falan alıyorlarmış bir de komedi gibi ülke.
  • ABD ne isterse o olur maalesef.
  • tabiki akp
  • daha önce akp'ye hiç oy vermedim ama bu sefer davadan vazgeçenlere inat oyum onların

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • AKP ile devam
  • Oyum Ak partiye maksat istikrar isteyenlerin gönlü olsun.
  • Para ugruna AKP'den vazgecenlerin inadına AKP'ye basıcam bu sefer. Genelde oy kullanmam ama bu sefer kullanıcam.
  • çok erken açılmış bir konu.
  • Ilçelerde chp basarili o yuzden chp ancak chp illeri cok basarisiz eskisehir haric ve onunda basarisiz yonleri var ili mhp veririm heralde oylesine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gold5555 -- 19 Kasım 2018; 20:23:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oy kullanmayı düşünmüyorum

• Six Feet Under. kullanıcısına yanıt
    Boşver şeytana uyma bırak ne halleri varsa görsünler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oha forumda akp chpyi yakalamış

Ekonomik kriz oylari iyicene costurdu

Yuzde 70 bekliyorum akpden

• kesinlikle akp, yok öyle kriz gelince akıl başa gelsin de yedikleri haltları görsünler. hem de koyu muhalefet olarak kesinlikle akp. sonuna kadar cezasını çekmeli bu halk. yok öyle kurtulmak. din min ayağına ülkeyi sattınız cehalete sürüklediniz ülkeyi, şimdi de sürünün. sonuna kadar akp
  • Adaya bağlı.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.