Şimdi Ara

20TL 2GB 500DK 1000SMS VODAFONE (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
602
Cevap
51
Favori
151.787
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kaa3

Ben attım tarife değişti ve eski tarifedeki dakikalar fln duruyor şimdilik

Peki hemen 20 tlyi düşüyor mu hesaptan.?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 25.12.2015 tarihinden itibaren gecerli olacak sekilde Firsat 2gb tarifesine gecis isleminiz tamamlanmistir.

Çok teşekkürler

• ekdellal kullanıcısına yanıt
    Evet faturasiz için geçerli.Son gün 31 Aralık...

• Avea hattımı taşısam bende faydalanabilir miyim?

• MUTAF kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam sayenizde 28 lira ödemekten kurtuldum

• Ne kadar çok onay mesajı atıyo delirtti beni tşkler arkadaşım :)
  • teşekkürler, aynı tarife daha düşük ücret,
  • 26 yaş altı, freezone gibi bir şart var mı?

• Denedim oldu

• Komple 1000 Tarifesinden geçmeye değer mi acaba ya 1000 DK yerine 500DK var bunda ama 1GB yerine de 2GB var. Fiyatta 3 Lira ucuz. Kararsız kaldım.
  • dimsum kullanıcısına yanıt
    Ocakta taşırsanız o yıl boyu telsiz ücreti ödemezsiniz, bu kampanya 31 aralıkta bitiyor, engellemişler onu kullanmayı sanırım.
  • Her yone 1000 dk 1000 sms 1gb 23 tl veriyorum. Komple 1000 tarifesi. Is yerimde internet olduğu icin cogu zaman telefonun internetini pek kullanmiyorum. Her yone 1000 dk 23 tl ye benim icin gayet uygun valla :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler, ben de geçtim.

• quote:

Orijinalden alıntı: MUTAF

Bu firsat kacmaz! Sadece 20TL'ye 2GB super internet, 500 her yone dakika ve 1000SMS almak icin FIRSAT2GB yazip 7000e gonderin, size ozel tarifeye gecin. Son gun 31 Aralik.

Kisiye ozel olabilir.

Numara tasimada gecerli olur mu bu tarife avea kullaniyorum

• Turkcellden geçebilir miyim?, ayrıca telefonum annemin adına ben ise vodafone freezone'a geçmek istiyorum bu mümkün mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GonzalFX7

Her yone 1000 dk 1000 sms 1gb 23 tl veriyorum. Komple 1000 tarifesi. Is yerimde internet olduğu icin cogu zaman telefonun internetini pek kullanmiyorum. Her yone 1000 dk 23 tl ye benim icin gayet uygun valla :)

+1

Evde ve işyerinde Wifi var sıkıntı yok...

• şu telsiz şeysi ne yaa, şehir efsanesi olmasın? bu zımbırtı sadece yeni hat tesisi için geçerli değil mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhan

quote:

Orijinalden alıntı: OzgrTM

buna benzer 2gb lı tarifeyi 25tl ye kullanıyordum, buna geçtim fakat tarifemin bitmesine 10gün vardı, önceki tarifeden kalan haklarım kalacakmı acaba, onlar bitince tl yüklemeyi düşünüyorum,

düşünemden geçtim açıkcası, sıkıntı çıkarsa turkcell e geçmeyi düşünüyordum bahanem olur istediğim gibi olmazsa işlem :)

Efsane 1gb tarifesinden geçtim kalan haklarım son kullanma tarihine kadar devam ediyor

Ayrıca 20 lira yükledim bu paket için, eski paketimin üzerine eklendi OZET yazıp 7000 e yollayınca toplam sms internet ve dakikalarım görünüyor.

peki önce hangi paketten yiyor, yeni tanımlanan fırsat2gb'tan mı gidiyor yoksa önceki tarifenizden mi düşüyor? şimdi bende geçtim ama 20 tl olmadığı için fırsat2gb hakları yüklenmedi. şimdi eski tarifemdeki haklırımı kullanıyorum hala. eğer 20 tl yükleyince ilk önce fırsat 2gb'tan gidecekse o zaman eski tarifenin haklarını kullanmak imkansız oluyor. acaba tl yüklemesem ve önce eski tarifedeki hakları mı bitirsem sonra mı tl yüklesem? o zaman da ya fırsat2gb tarifesini aktifleştirmek için geç kalmış olursam?

• quote:

Orijinalden alıntı: westblood

quote:

Orijinalden alıntı: orhan

quote:

Orijinalden alıntı: OzgrTM

buna benzer 2gb lı tarifeyi 25tl ye kullanıyordum, buna geçtim fakat tarifemin bitmesine 10gün vardı, önceki tarifeden kalan haklarım kalacakmı acaba, onlar bitince tl yüklemeyi düşünüyorum,

düşünemden geçtim açıkcası, sıkıntı çıkarsa turkcell e geçmeyi düşünüyordum bahanem olur istediğim gibi olmazsa işlem :)

Efsane 1gb tarifesinden geçtim kalan haklarım son kullanma tarihine kadar devam ediyor

Ayrıca 20 lira yükledim bu paket için, eski paketimin üzerine eklendi OZET yazıp 7000 e yollayınca toplam sms internet ve dakikalarım görünüyor.

peki önce hangi paketten yiyor, yeni tanımlanan fırsat2gb'tan mı gidiyor yoksa önceki tarifenizden mi düşüyor? şimdi bende geçtim ama 20 tl olmadığı için fırsat2gb hakları yüklenmedi. şimdi eski tarifemdeki haklırımı kullanıyorum hala. eğer 20 tl yükleyince ilk önce fırsat 2gb'tan gidecekse o zaman eski tarifenin haklarını kullanmak imkansız oluyor. acaba tl yüklemesem ve önce eski tarifedeki hakları mı bitirsem sonra mı tl yüklesem? o zaman da ya fırsat2gb tarifesini aktifleştirmek için geç kalmış olursam?

sen önce eski paketi bitir daha 29gün süren var 20 tl yüklemek içinayrıca zaten tarifeyi değiştirdin yeni tarifen fırsat 2gb msjı geldiyse sıkıntı yok istersen 2 ay sonra yükle 20 tl.

• tarifeye geçilmiştir dedi kullanmakta olduğum paket var dı inşallah onu yemez

Edit: yahu tarifeyi yiyor beyler hesapta allahtan 20 TL yok geçmedi olsa daha yeni aldığım tarifem sıfırlanacaktı dikkat edin

@MUTAF arkadaşları mesajında uyar bence milletin kullandıkları paketler gider sonra sana kızarlar yardım olacam diye zor duruma düşme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xquba -- 25 Aralık 2015; 13:55:47 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.