Şimdi Ara

20TL 2GB 500DK 1000SMS VODAFONE (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
603
Cevap
51
Favori
151.785
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: westblood

quote:

Orijinalden alıntı: orhan

quote:

Orijinalden alıntı: OzgrTM

buna benzer 2gb lı tarifeyi 25tl ye kullanıyordum, buna geçtim fakat tarifemin bitmesine 10gün vardı, önceki tarifeden kalan haklarım kalacakmı acaba, onlar bitince tl yüklemeyi düşünüyorum,

düşünemden geçtim açıkcası, sıkıntı çıkarsa turkcell e geçmeyi düşünüyordum bahanem olur istediğim gibi olmazsa işlem :)

Efsane 1gb tarifesinden geçtim kalan haklarım son kullanma tarihine kadar devam ediyor

Ayrıca 20 lira yükledim bu paket için, eski paketimin üzerine eklendi OZET yazıp 7000 e yollayınca toplam sms internet ve dakikalarım görünüyor.

peki önce hangi paketten yiyor, yeni tanımlanan fırsat2gb'tan mı gidiyor yoksa önceki tarifenizden mi düşüyor? şimdi bende geçtim ama 20 tl olmadığı için fırsat2gb hakları yüklenmedi. şimdi eski tarifemdeki haklırımı kullanıyorum hala. eğer 20 tl yükleyince ilk önce fırsat 2gb'tan gidecekse o zaman eski tarifenin haklarını kullanmak imkansız oluyor. acaba tl yüklemesem ve önce eski tarifedeki hakları mı bitirsem sonra mı tl yüklesem? o zaman da ya fırsat2gb tarifesini aktifleştirmek için geç kalmış olursam?

Arama yaptım, iki SMS yolladım yeni paketten gitti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• geçtik inşalllah patlamayız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tkblack

Avea 19 vodafone 20 liraya aynisini veriyor. Turkcellde 21 lira yapsada turkcellde kalsak.

Avea 1000 dakika veriyor hocam 19 TL'ye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sword88 -- 25 Aralık 2015; 14:03:52 >
  • tarifeye geçiş tamamlandıysa sms yoluyla onay msjı geldiyse,nezaman yuklersen yukle 20 tlyi sorun olmaz diye biliyorum.eğer öyleyse bende geçicem.

çünkü 14 ünde yenilendi paketim.eğer buna msj attıktan sonra eski paketimdeki haklarımın kullanımı devam ediyorsa msj atıyım.varmı tecrübe eden?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pegasus_2

tarifeye geçiş tamamlandıysa sms yoluyla onay msjı geldiyse,nezaman yuklersen yukle 20 tlyi sorun olmaz diye biliyorum.eğer öyleyse bende geçicem.

çünkü 14 ünde yenilendi paketim.eğer buna msj attıktan sonra eski paketimdeki haklarımın kullanımı devam ediyorsa msj atıyım.varmı tecrübe eden?

Eski paket devam ediyor ancak devam etmesinin hiç bir esprisi yok çünkü kullanım yeni paketten gidiyor

• Guzel gecis yaptik bakalim

• Mesaj atın hocam yeter ki 20 ₺ olmasın hesapta önce ki tarife bitmeye yakın yüklersiniz 20 ₺'yi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LecterHannibal

Komple 1000 Tarifesinden geçmeye değer mi acaba ya 1000 DK yerine 500DK var bunda ama 1GB yerine de 2GB var. Fiyatta 3 Lira ucuz. Kararsız kaldım.

dakikayı ck kullanıyorsan kal bence. inerneti cok kullanıyorsan bu tarifeye geç
  • quote:

Orijinalden alıntı: pegasus_2

tarifeye geçiş tamamlandıysa sms yoluyla onay msjı geldiyse,nezaman yuklersen yukle 20 tlyi sorun olmaz diye biliyorum.eğer öyleyse bende geçicem.

eski paket hakların devam eder. eğer tl yüklersen yeni paketten yemeye başlar. ;)
  • eyw serdar.

mutafada tşklr
  • Yolladim ama cevap gelmedi

Edit: oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lasvegaswings -- 25 Aralık 2015; 15:08:04 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de geçtim tarifeye, teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkürler, ben de buna geçtim.
  • ek olarak 5 tl ye 1 gb paketi satın alınabiliyor mu acaba ?
  • vadofone pişmanlıktır.
  • 3 TL kâr ettik teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sword88 S kullanıcısına yanıt
    1000dk +gece 3gb

• quote:

Orijinalden alıntı: Xquba

tarifeye geçilmiştir dedi kullanmakta olduğum paket var dı inşallah onu yemez

Edit: yahu tarifeyi yiyor beyler hesapta allahtan 20 TL yok geçmedi olsa daha yeni aldığım tarifem sıfırlanacaktı dikkat edin

@MUTAF arkadaşları mesajında uyar bence milletin kullandıkları paketler gider sonra sana kızarlar yardım olacam diye zor duruma düşme

MESULİYET KABUL ETMEM diye notumu düştüm
  • dk sms daha fazlaydı galiba tam hatırlamıyorum yanında da 6gb internet 29tl ydi. üniversiteye stand kurmuş vodafone.
  • MUTAF kullanıcısına yanıt
    hesapta 20 TL varsa hemen geçiş yapıyor muhtemelen bende yoktu geçmedi eski dakikalarla devam
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.