Şimdi Ara

Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] (1961. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
41.560
Cevap
622
Favori
1.760.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
119 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19591960196119621963
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, notebook'umu windows 10 için yeterli ssd'li bir notebook ile değiştirdim, ücretsiz yükseltmeyi yakın zamanda deneyen var mı acaba? Elimde orijinal windows 8.1 lisansı var,bununla windows 10 lisansı edinebilir miyim acaba? 2015'te ilk çıktığında önceki laptopum için edinmiştim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İ5 8 gb ram ssd
    Yarın temiz 2004 kuracağım
    Mbr mi gpt mi kurayım? (Gpt sanal diskte sorun yaptırıyor diyorlar, sanal diskte Oracle ile android veya win7 kurabilirim, bir de ssd'yi en fazla ikiye böleceğim, gpt'nin 256 bolluğuna ihtiyaç yok)

• mahferer kullanıcısına yanıt
    2 tb üzeri hdd kullanmayacaksaniz gpt zaruri değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Espa kullanıcısına yanıt
    Sistemin eskiyse mbr kur? Yeniyse kesinlikle uefi. Zaten sistem seni uyarıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Windows 10 un sürümü yükseldikçe ram kullanımı da yükseliyor herhalde. 8 gb ramim 3,5 unu windows 10 kullanıyor. Oyunlarda sürekli fps düşüyor sanırım bundan. windows 8 e geçilir mi sizce?

• origin90 kullanıcısına yanıt
    Oyun oynamak için 16 gb ram şart oldu 8 GB anca İnternette gezmeye yetiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Espa kullanıcısına yanıt

Windows 10 ilk çıktığında 8 olan notebook u yükseltmiştim. Oyunlarda neredeyse 15 fps fark olmuştu. Masaüstü performansı da çok iyiydi. Bugün 8 e geri döndüm bilgisayar inanılmaz hafifledi. Keşke windows 10 ilk çıktığı gibi devam etseydi.

• 1909 sürümü kullanıyorum monster laptop İ7 10. Nesil 16 gb ram gtx 1650 refresh ekran kartım var windows güncelleştirme yardımcısı ile 2004 sürümüne geçmeli miyim? Sıfırdan kurulum yapmak istemiyorum onca belge veri var oyun rdr2 tavsiye eder misiniz dx12 fps vb. Yardımcı olur mu

• SnavS kullanıcısına yanıt
    Profeson kullanıcısına yanıt

İlk sayfadakileri denediniz mi?

1909'da update olsa da bir şey olmaz 2004 değil sonuçta.Windows 10 22H2 Rehberi | 12 EYLÜL 19045.3448 | Resimli Anlatımlar | Araçlar [EFSANE KONU] 

@Profeson Hayır, kesinlikle önermiyorum, başına iş alırsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 18 Ekim 2020; 1:39:21 >
  • Hızlı başlatma seçeneği hakkında yorumlarınız nedir?

Sistemde sadece SSD varsa tavsiyeniz ne olur? Hızlı başlatmayı aç seneği açık olunca CPU çalışma zamanı sürekli artıyor, sıfırlanmıyor.

• thelordof kullanıcısına yanıt

Kapatınız, SSD kullanan için gereksiz, hibernation'da öyle.

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt

hocam bu 2004 özellik güncelleştirmesini yüklemeyelim mi ? mesajları tam okumadım :)

• fotografya kullanıcısına yanıt

Daha 2 mesaj üstte yazdık bari son 1-2 sayfa okusanız...

Defender, Güvenlik Duvarı, Bildirimler, devre dışı bırakınca hâlâ sağ alttan bildirim geliyorsa Denetim Masası > Güvenlik ve Bakım > G. v. B. Ayarlarını değiştir > İletileri kapatın tek tek.

• quote:

Orijinalden alıntı: KNTLG

Bugün ayarlar menüm değişti , Yukarı kısma hesap ve güncelleme kısmı gelmiş. Sanırım Ekim güncellemesi için ön hazırlık olsa gerek ?

Ayarlar menüsündeki üst kısmı gizlemenin yolu var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Kapatıp denedim. Pc açılırken ve kapanırken 10 saniye gibi daha uzun sürüyor. Bu kadar farketmesine şaşırdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thelordof -- 18 Ekim 2020; 20:14:48 >
  • Arkadaşlar ben 2004'de bi sorun yaşamadım ama 1909'a geçsem mi bilemedim siz ne gibi sorunlar yaşadınız?

• GÖKHAN SOYLU G kullanıcısına yanıt
    Maalesef bilmiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Selam hocam, ben SSD olsa da hızlı başlatma kullanılabilir diye biliyordum zararlı mı yani?

• quote:

Orijinalden alıntı: thelordof

Kapatıp denedim. Pc açılırken ve kapanırken 10 saniye gibi daha uzun sürüyor. Bu kadar farketmesine şaşırdım

Alıntıları Göster

Bende kapatıp denediğimde PC'yi kapatırken de sistemin kapanması uzun sürüyor önce ekran kapanıyor 3 sn sonra falan sistem kapanıyor sizde de öyle mi?

• arkadaşlar win 10 2004 sürümü ve en güncel ses driverı yüklü olmasına rağmen ön panel 3.5mm kulak girişinden ses alamıyorum kulaklık takılınca hiçbir şekilde algılamıyor neden olabilir.

• 
Sayfa: önceki 19591960196119621963
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.