Şimdi Ara

2080Ti' ın helvası fıstıklı olsun :) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
502
Cevap
3
Favori
34.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
219 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Adam akıllı bende olsam böyle yapardım. Ondan sonra bekleyip çek bir 3080 ya da 3090

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Panamalı Hasta kullanıcısına yanıt
    İnsanların pek inanası gelmiyor ancak Nvidia'nın resmi ağızdan yaptığı açıklama bu şekilde. 3070'in 2080ti'den daha iyi olduğu söylenmiş. birkaç gün sonra Benchmark sonuçlarının ortaya çıkacağı malumken göz göre göre neden büyük bir yalan söylesinler ki? EN KÖTÜ ihtimal 3070, 2080Tİ ayarında olur ve birkaç testte de belki birkaç fps önüne geçer. Fark daha büyük de olabilir tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hands0meJack

Adam akıllı bende olsam böyle yapardım. Ondan sonra bekleyip çek bir 3080 ya da 3090

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bedavamı verecekler o kartı sana?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreDFace

Bedavamı verecekler o kartı sana?
    2080ti alanlar bedavamı aldı?
  • trident02 kullanıcısına yanıt
    Pörfekt olmuş.
  • EmreDFace kullanıcısına yanıt
    öyle bir kart daha icat edilmedi.

bugün 3090 alsan o bile 10 sene sonra iş görmez.
  • OssiiE kullanıcısına yanıt
    1200w asus thor sli için yeterli midir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Av_ALejaNdRo -- 4 Eylül 2020; 14:48:52 >
  • batuhan06x kullanıcısına yanıt
    700-800 TL düşer, stoklar biter ve artık üretilmediği için bir daha gelmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mesutzgvn

2080 ti 6950 ye satan var şuan msi gaming x
    Bu kadar hızlı fiyat düşüşü beklemiyordum açıkçası. Yeni kartlar gelince düşünemiyorum bile.
    forumda 5950'ye garantili msi duke için ilan var şu anda...
  • Yıllar önce 1060- ilk çıktığında R9-280X olanlarla aynı muhabbet dönmüştü. Sobaya 2bin lira verdiler 1060 ne güzel vs vs. diye ki ilk çıktığındaki fiyat farkı ortadaydı.1060dan 2.5 yıl önce çıkmış olan R9 280Xi bu kasıma kadar sorunsuz kullanıp bir alacağıma karşılık 2060 6gb alma durumundan dolayı satmıştım. Keza ev arkadaşım yıllardır 1060 kullanıyor ve hala çok memnun.
    Bu helva muhabbeti yapanlar sanıyor ki bu kartları alanlar her yeni kart çıktığında değiştiriyor. Benim izlenimime göre bu tip kullanıcalar yani her yeni kartta alım yapan kullanıcılar %20yi geçmez. Durumum olduğu halde 2080ti ya da 3090 almayacağım çünkü 2060 işimi fazlasıyla görüyor. Son 6 ayda alanlar için biraz durum üzücü olsa yeni kartlar bana pek bişi ifade etmiyor. Çünkü işim gereği 4k oyun oynayacak ya da Ray tracingdeki fark bana dokunmuyor. Sırf güç kaynağım yeni olup değiştirmek istemediğim için RX serisinden bir kart istemedim çünkü psum iyi durumda.
    8K civarı maaş alan biriyim ve alacağım bir şeyde önce ihtiyacıma bakarım.Insurgency,Insurgency Sandstorm,Witcher 3,Warzone,Bannerlord,Warband dışında zaten oynadığım bir oyun yok.
    Bi

Şimdi kıskançlıklarınızı bir kenara koyun hanginizde 3090ın gerçekten hakkını verebilecek derecede sistem kuracak para var? Ya da Türkiye'de hangi teknoloji markası Aralığa kadar elindeki 2000 serisi kart bitmeden kart getirir. Kaçınız amazondan ekran kartı alabilirsiniz? Bence düşünmeniz gereken 2000 kullanıcıları değil bunlar.

• acaluka kullanıcısına yanıt
    Alirim ben onu o fiyata reis sen kafani takma illa trden alcam diye bisi yok

• quote:

Orijinalden alıntı: PanikAtak

Hangi platformda satiliyor
    Alim satim olarak popüler platform ebay dostum.
  • 2. el 2070 2080 leri almayın beyler ellerinde kalsın bu al satçıların kartları, biraz sabredin 4500-5000 e 2080ti dan daha iyi olan 3070 alacaksınız
  • gs09gs09 kullanıcısına yanıt
    Ama TR fiyatının o olduğunu iddia ettin o yüzden yazdım. Yoksa ben de yurt dısından arkadasa getirteceğim, öyle bir bağlantın varsa elbette sıkıntı yok, alabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acaluka -- 4 Eylül 2020; 15:23:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliosman2323

Oldu adam 2080ti ye 9k tl ödeyecek sonra sana 3k tl ye satacak görürsem söylerim. Kimse böyle fakirlere kanıp ta hayal kurmasın 3070 hakikaten ucuz gelirse ki hiç sanmıyorum alın ama kimse kalkıpta size 9k lık ürünü 3k ya satmaz.

İsterse 3070 1000 tl den piyasaya çıksın genede kimse pahalıya aldığı ürünü ucuza satmaz satsa da yakın tanıdığına satar size gelmez.

Alıntıları Göster
    La 2080 ti kim napsın bu saatten sonra 5000'e sıfır 3070 varken. Umarım 2080 ti olanlar tanıdıklarına satar onları kazıklamış olur. Nvidia kazığı yer dost kazığı çıkar

• Şunuda bırakalım şöyle ;

• 6000 e 2080ti ilanı koymuşlar forumda hem de giriş seviyesi en kötü soğutmalı msi modeli bugünde güldük arkadaşlar sayesinde
  • Kıskançlık haset rezil bir şey. Geçmiş olsun.

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.