Şimdi Ara

2080Ti' ın helvası fıstıklı olsun :) (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
502
Cevap
3
Favori
34.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
219 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Started_With_FX5200

2080tiyi 3000, 2070i 1800 liradan yukarı satan olursa almayın
    2060 içinse 1300 lira
    Oldu adam 2080ti ye 9k tl ödeyecek sonra sana 3k tl ye satacak görürsem söylerim. Kimse böyle fakirlere kanıp ta hayal kurmasın 3070 hakikaten ucuz gelirse ki hiç sanmıyorum alın ama kimse kalkıpta size 9k lık ürünü 3k ya satmaz.

İsterse 3070 1000 tl den piyasaya çıksın genede kimse pahalıya aldığı ürünü ucuza satmaz satsa da yakın tanıdığına satar size gelmez.

• Şayet 2080ti komik rakamlara satılacak olursa, kimse dememiş 2. 2080ti yı alıp Sli yaparım diye. sizce sli mantıklı bir hareket olmaz mı ne düşünüyorsunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Av_ALejaNdRo -- 4 Eylül 2020; 10:43:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ps5/xbox çıktığında da 3080/3070 in helvasını yiyeceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cabriyo -- 4 Eylül 2020; 10:45:56 >
  • Anthropomancy kullanıcısına yanıt
    amd darbeyi xobx/ps5 te vuracak gibi. sadece 3080/3070 kart parasına aynı oyunu konsolda daha ucuza oynayabileceksin.

her konsol satışı, amd kart satışı demek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cabriyo -- 4 Eylül 2020; 10:45:36 >
  • gs09gs09 kullanıcısına yanıt
    Kıyamam sana ya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir çok oyun sli desteklemiyor

• Dreandes kullanıcısına yanıt
    evet 4k 2k olayları var onlara laf yok tabii. RDR2 de çok çok rahat bi şekilde yüksek ayarlarda oynarım.
  • Hocam 1080P'de bile açamazsınız onu diyorum. Ayrıca yeni nesil konsollar geliyor grafik kalitesi bir tık daha yukarı çıkacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sendomi S kullanıcısına yanıt
    Ben de aynı fikirdeyim hocam. Hayatımda hiç AMD ürünü kullanmadım ama son PC'mi 2017 başında topladım. Şimdi meslek gereği yeni sistem almam gerekiyor yavaş yavaş. Bakalım AMD de yapsın hamlesini, duruma göre Ryzen + Radeon GPU tercih edebilirim.

Bu arada 3070 için konuşuyorum, AMD kesinlikle V-ram' den vuracaktır. 8GB büyük handikap, AMD denk kartını 10-12 GB V-ram ile piyasaya sürecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

Bir çok oyun sli desteklemiyor
    çözünürlük arttıkça destekliyor hocam
    8kda sorun olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Started_With_FX5200 -- 4 Eylül 2020; 10:17:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Av_ALejaNdRo

Şayet 2080ti komik rakamlara satılacak olursa, kimse dememiş 2. 2080ti yı alıp Sli yaparım diye. sizce sli mantıklı bir hareket olmaz mı ne düşünüyorsunuz ?
    SLI sıkıntılı iş biraz.

SLI yapacaksan PSU değiştirmen gerekebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OssiiE -- 4 Eylül 2020; 11:23:1 >
  • Ben çok bilmiyorum da 3000 serisi 2000 den daha mı ucuz olucak? Tahmini 3000 serisi bi laptop en ucuz ne kadar olur?

• quote:

Orijinalden alıntı: acaluka

Ben de aynı fikirdeyim hocam. Hayatımda hiç AMD ürünü kullanmadım ama son PC'mi 2017 başında topladım. Şimdi meslek gereği yeni sistem almam gerekiyor yavaş yavaş. Bakalım AMD de yapsın hamlesini, duruma göre Ryzen + Radeon GPU tercih edebilirim.

Bu arada 3070 için konuşuyorum, AMD kesinlikle V-ram' den vuracaktır. 8GB büyük handikap, AMD denk kartını 10-12 GB V-ram ile piyasaya sürecektir.
    Uzun zamandır AMD kullanmadım. En son 3900X çıktığında aldım İşlemciyi. Fakat AMD sorunun belli olduğu ve çözümünün belli olduğu Isınma muhabbetine problem bulmaması beni çıldırtıyor. Onun yerine XT modellerini çıkarttı dalga geçer gibi. Ne farkı var diğer modellerden yok denecek kadar az performansları bire bir aynı.

Eylül ayında açıklama yapılacaktı. Onu bekliyorum bakalım ne yapacak.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Slayer_ -- 4 Eylül 2020; 11:40:31 >
  • Slayer_ kullanıcısına yanıt
    :)) Nvidia başkanı da bu pozlardadır herhalde, ama arada da ne küfür yiyeceğiz ya falan diyordur arkadaşlarına...

Hitler başgan da boş durur mu çökerken bile:

RTX3000 nazee

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zenohsama -- 4 Eylül 2020; 12:7:31 >
  • Slayer_ kullanıcısına yanıt
    ÖZellikle İngilizce bilen arkadaşlara gelsin. Ana konu: 2 yıl sonra çıkan 500 dolarlık rtx 3070'in 1200 dolarlık rtx 2080Tİ'den daha iyi olması.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trident02 -- 4 Eylül 2020; 12:9:8 >
  • eski kart piyasada kaça gidiyosa satar alırız. benim kartım benim zararım ben bukadar caz yapmadım!1!!
  • 6.000 TL'ye kadar 2080 ti alınır bence. rtx 3xxx lasmanından önce de 8.000 liraya düşmüştü zaten.
  • cabriyo kullanıcısına yanıt
    He yersin dandik fps kilitleriyle helva yersin sen.3080 çoktan ps5 in helvasini yapti bile haberin yok..

• sky__walker kullanıcısına yanıt
    Hocam dh artik aglama duvari oldu haberiniz yok mu yoksa

10 sene onceki konulari hatirlarsaniz demek istedigimi anlicaksiniz.

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.