Şimdi Ara

2080 RTX 8GB MSI VENTUS - Tertemiz ANKARA (İNDİRİM)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 2080 RTX 8GB MSI VENTUS - Tertemiz ANKARA (İNDİRİM)

Merhabalar,

2080RTX ekran kartımı, 3070ti ile upgrade ettiğim için satıyorum. Almak niyetiyle ilana giren arkadaşlara gönül rahatlığıyla şunları söyleyebilirim;

- İlk aldığım gün monte ettim ve yeni ekran kartımı takmak için biraz önce söktüm. Yani alet sadece bir kez anakarta takılıp çıkarıldı alındığı günden beri.

- Bilgisayar Kasam Cougar Panzer-G modeli. Her yeri toz filtresi ile korumalı. Yine de kasamın içini kompressor ile 4-5 ayda bir temizliyorum. Ekran kartımın bu nedenle tertemiz olduğunu söyleyebilirim. Zaten dış kasası bile sıfırdan farksızdır net söyleyebilirim.

- En önemlisi bir sefer bile mining amaçlı kullanılmadı. 91 yılından beri oyun oynayan biriyim. Bu nedenle kartım sadece oyun amaçlı kullanıldı. Mevcut iş koşullarımdan dolayı son 1 yıldır doğru düzgün oyun bile oynayamadım diyebilirim :)

Bu detayları yazma sebebim, ben de ikinci el bir ürün alırken detayları bilmek isterim. Almaya niyetlenen olursa yukarıdaki yazdıklarım konusunda gönlü çok ferah olsun. 

Sadece Ankara içinden elden teslim edebilirim. Kargo ile ikinci el alışverişi yapmadım hiç, iki taraf için de güvenilir olmayacağını düşünüyorum.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 9000 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Diğer İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Üstadım selamlar,

Öncelikle ayrıntılı mesaj için tşk ederim. Böylesine nadir kullanıcıların varlığını bilmek huzur verdi elhmd.

Ancak Hocam, az önce 2080 ve 3060 ti testlerine baktım, 3060 ti %5-10 daha iyi FPS veriyor, fiyat olarak 11 yazmışsınız ama şuanda 8500 e 3060ti bulunabiliyor.

Acaba bir miktar revize mi yapmak lazım *??

Saygılar

• Hala gunceldir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhabalar ilan hala günceldir.

• Üstadım selamlar,

Öncelikle ayrıntılı mesaj için tşk ederim. Böylesine nadir kullanıcıların varlığını bilmek huzur verdi elhmd.

Ancak Hocam, az önce 2080 ve 3060 ti testlerine baktım, 3060 ti %5-10 daha iyi FPS veriyor, fiyat olarak 11 yazmışsınız ama şuanda 8500 e 3060ti bulunabiliyor.

Acaba bir miktar revize mi yapmak lazım *??

Saygılar

• Bilgi icin ve degerli gorusler icin tesekkur ediyorum. Biraz piyasayi tanimam lazim 11000 bana makul gibi geliyor, ama 3060ti mevzusunu da inceleyecegim. Daha yuksek olacagini sanmiyorum 3070ti ile arasinda o kadarlik fark vardi baktigimda.

• alpykun A kullanıcısına yanıt

3060ti rtx 2080 Super'den bile iyi performans vermektedir. Burada gelip size yalan söylemeye çalışmıyor kimse .

https://www.youtube.com/watch?v=NJ4Y8sOYbHY

• kartalım kullanıcısına yanıt
    Ayni sebepten ben de inceleyecegim dedim sonrasinda benzeri bir tablo gorup fiyati revize ettim.

Kimse yalan soylemiyor vs yanlis seyler bunlar :) yine de paylasim icin tesekkurler forumu inceleyenlere faydali olacaktir

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• 500 TL fazlasına 3070 satıyorum hocam fiyat revize şart gibi

• lokkatto kullanıcısına yanıt

Doğrudur hocam, serbest piyasa bakalım kartim temiz satilirsa bu fiyata.. 3 5 e satacağıma tutarim elimde tok saticiyim :) bu arada 3070inin linkini paylasabilir misin ?

• alpykun A kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/msi-ventus-2x-3070-12-bin-acil--152976066

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.