Şimdi Ara

205/40/18 ebatına kışlık lastik yok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aga her ebata lastik yapmışlar bu ebata kışlık yapmayı unutmuşlar kafayı yiyecem , çıkar yol gösterin sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam illa ki vardır. Ancak zor bulunuyor olabilir. Bu durumda yapacağınız şey; bir lastikçiye gidin, en yakın ebat lastiği tavsiye edecektir muhtemelen. Çok yakın ebattaki lastikte sorun olmaz zaten diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi excellentwarrior -- 19 Aralık 2019; 22:51:50 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: excellentwarrior

Hocam illa ki vardır. Ancak zor bulunuyor olabilir. Bu durumda yapacağınız şey; bir lastikçiye gidin, en yakın ebat lastiği tavsiye edecektir muhtemelen. Çok yakın ebattaki lastikte sorun olmaz zaten diye düşünüyorum.
    İnternette hiç yok yarın lastikçiye gidecem bakalım, araçta spor yay olduğu için basık ondan mütevellit ebat değiştiremiyorum

• AllEyezzOnMe kullanıcısına yanıt
    En iyi yönlendirmeyi yapacaktır iyi bir lastikçi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • O ebatta kış lastiği alana kadar, 17 ve ya 16 karajant + lastik alın. Böylece her kış lastikleri sök tak yapacağınıza, jantları sök tak yaparsınız. O ebatta 4 lastik alacağın paraya 16 veya 17 inç hem jant hem lastik alırsın.

Edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psyduck17 -- 20 Aralık 2019; 0:37:9 >
  • O ölçüde lastik bulamıyorsan veya o ölçü fiyatları yüksekse, jantı küçültüp kışlığı ona takacaksın benim yaptığım gibi.

Aracım 2016 makyajlı kasa led farlı Clio icon. 205/45R17 yazlıklarım. Bu ölçüde düzgün kışlık lastikler 800-1000TL arası olduğundan boş paket jantı olan 15" teneke jantlardan alıp üzerine 185/65R15 ölçüsünde Nokian WR D4 lastik aldım geçen sene. 4 jant + kapakları + 4 lastik, montaj dahil 1700TL'ye geldi. Kışın kiralık araç gibi görünüyor Clio, varsın 2-3 ay öyle olsun. Yazlık kışlık değişimi çok rahat oluyor.
  • fractal design kullanıcısına yanıt
    Öneriniz için teşekkürler bakıyorum hemen

• Pirelli Winter Sottozero var o ebatta
  • quote:

Orijinalden alıntı: fractal design

O ölçüde lastik bulamıyorsan veya o ölçü fiyatları yüksekse, jantı küçültüp kışlığı ona takacaksın benim yaptığım gibi.

Aracım 2016 makyajlı kasa led farlı Clio icon. 205/45R17 yazlıklarım. Bu ölçüde düzgün kışlık lastikler 800-1000TL arası olduğundan boş paket jantı olan 15" teneke jantlardan alıp üzerine 185/65R15 ölçüsünde Nokian WR D4 lastik aldım geçen sene. 4 jant + kapakları + 4 lastik, montaj dahil 1700TL'ye geldi. Kışın kiralık araç gibi görünüyor Clio, varsın 2-3 ay öyle olsun. Yazlık kışlık değişimi çok rahat oluyor.
    "led farlı" detayı önemli
  • Gramatik kullanıcısına yanıt
    Önemli tabi. Kapaklı jantı olan led farlı Clio gördün mü? Görmemişsindir çünkü yok. Apaçi ledlerini saymıyoruz tabi.
  • AllEyezzOnMe kullanıcısına yanıt
    Bugün kışlıkları taktırdım. 17 janttan 15 janta geçince ve lastik genişliği azalınca direksiyonda bir hafifleme oluyor. İnce yanaktan geniş yanağa geçince konforda da biraz artış oluyor ama araç albenisni kaybediyor.

Yazın böyle

Kışın böyle

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.