Şimdi Ara

Halı paspas mı?Kauçuk paspas mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
112
Cevap
0
Favori
55.612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar araçlarda hangisini kullanıyorsunuz?veya hangisini kullanmak lzm?

Araç ile beraber gelen orjinal halı paspasların bir yere atılıp yerine kauçuk paspas alınması pek mantıklı gelmiyor.

Birde kaucuklar görünümü kötü gözüküyor.Sizce?

• yazın halı kışın kauçuk kullanıyorum...
    2 side orjinal....

kauçuk kötü görünüyor ve tozlar çok belli ediyor...
    ancak halıda kirlenebiliyor.....

halı ayağınızın altında çok daha güzel oluyor... lastik gibi değil...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whisper911

yazın halı kışın kauçuk kullanıyorum...
    2 side orjinal....

kauçuk kötü görünüyor ve tozlar çok belli ediyor...
    ancak halıda kirlenebiliyor.....

halı ayağınızın altında çok daha güzel oluyor... lastik gibi değil...
    Yazın halı kullanıyoruz.

Kışın ise halı çok daha çabuk pislenebiliyor.

Yağmur çamur vs... O sebeple kışın kauçukları kullanıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: desiya

Yazın halı kullanıyoruz.

Kışın ise halı çok daha çabuk pislenebiliyor.

Yağmur çamur vs... O sebeple kışın kauçukları kullanıyoruz.

Alıntıları Göster
    Yaz ve Kış KAUÇUK paspas... Tüm araçlarıma kauçuk paspas alırım, TOFAŞ Şahin, TOFAŞ Kartal, SEAT Toledo, FIAT Grande Punto (bulmak zor oldu) ve VOLKSWAGEN Passat. Evde bir koleksiyon halı paspas var.

Halı paspas seçmememin nedenlerinden birisi toz, kum ve toprağın halının içine tiftiklerin arasına girmesi ve çıkmaması, özellikle de kışın yıkandıktan sonra kurumaması ve araçta nemli kalması ve küf kokusu bırakması.

Bir defasında SEAT Toledo'mun paspasını VOLKSWAGEN Bora'ya vermişlerdi oto yıkamada. Bana da "abi aynısı zaten birşey olmaz" dediler, 1 yıl gitmedim oraya, kendim yenisini aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Taner Göde

Yaz ve Kış KAUÇUK paspas... Tüm araçlarıma kauçuk paspas alırım, TOFAŞ Şahin, TOFAŞ Kartal, SEAT Toledo, FIAT Grande Punto (bulmak zor oldu) ve VOLKSWAGEN Passat. Evde bir koleksiyon halı paspas var.

Halı paspas seçmememin nedenlerinden birisi toz, kum ve toprağın halının içine tiftiklerin arasına girmesi ve çıkmaması, özellikle de kışın yıkandıktan sonra kurumaması ve araçta nemli kalması ve küf kokusu bırakması.

Bir defasında SEAT Toledo'mun paspasını VOLKSWAGEN Bora'ya vermişlerdi oto yıkamada. Bana da "abi aynısı zaten birşey olmaz" dediler, 1 yıl gitmedim oraya, kendim yenisini aldım.

Alıntıları Göster
    Halı-kauçuk karışık bendekiler. Deri kumaş karışık koltuk gibiP Michelin lastiğin eşantiyonu fena değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Taner Göde

Alıntıları Göster
    şu ana kadarki araçlarımızda hep kauçuk paspas kullanırdık. ama en son aracımda, aracın üzerinde gelen halı paspasları kulanıyorum şimdilik bir sorunda çıkarmadı, güzel temizleyincede simsiyah gözüküyor hoş oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Magnat_HiFi

şu ana kadarki araçlarımızda hep kauçuk paspas kullanırdık. ama en son aracımda, aracın üzerinde gelen halı paspasları kulanıyorum şimdilik bir sorunda çıkarmadı, güzel temizleyincede simsiyah gözüküyor hoş oluyor.

Alıntıları Göster
    Yaz kış kauçuk paspas kullanıyorum, kullanımı temizlemesi halı paspasa göre çok daha kolay oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VoLKaN067

Yaz kış kauçuk paspas kullanıyorum, kullanımı temizlemesi halı paspasa göre çok daha kolay oluyor.

Alıntıları Göster
    Yaz orjinal halı paspaslarını, kış sonradan aldığım kauçuk paspası kullanıyorum. Kauçuk paspası çamurdan falan temizlemesi daha kolay ama orjinal paspasları daha güzel görünüyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdar_39

Yaz orjinal halı paspaslarını, kış sonradan aldığım kauçuk paspası kullanıyorum. Kauçuk paspası çamurdan falan temizlemesi daha kolay ama orjinal paspasları daha güzel görünüyor..

Alıntıları Göster
    taner abiye katılıyorum tabikide kauçuk yıkaması kolay çamur tutmaz vs...
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurcan.kaymak

Alıntıları Göster
    bende alırken sormuştum.halı olanlar kir tutar ve koku yapar demişlerdi.kauçuk aldım.çok memnunum iki dakkada temizleniyor ve kuruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurcan.kaymak

Alıntıları Göster
    halı şık fakat özellikle kış aylarında kirlenip çamurlandığı için kullanışsız.
    kauçuk kötü bi görüntü yaratır fakat kolay kir tutmaz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: brainiac_x

halı şık fakat özellikle kış aylarında kirlenip çamurlandığı için kullanışsız.
    kauçuk kötü bi görüntü yaratır fakat kolay kir tutmaz..

Alıntıları Göster
    Yaz kış halı kullanırım.

Kaucuk paspaslar cok yapay gelıyor bana nedense. Halı daha sıcak ve samimi bir ortam yaratıyor aracın ıcerısınde
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Division Bell

Yaz kış halı kullanırım.

Kaucuk paspaslar cok yapay gelıyor bana nedense. Halı daha sıcak ve samimi bir ortam yaratıyor aracın ıcerısınde

Alıntıları Göster
    kisin halilarin ustune kaucuk atiyorum, atiyoruz.(dededen kalma gelenek diyim,boyle ogrettiler)

• quote:

Orijinalden alıntı: emtue

kisin halilarin ustune kaucuk atiyorum, atiyoruz.(dededen kalma gelenek diyim,boyle ogrettiler)

Alıntıları Göster
    Yazın halı kışın kauçuk paspas kullanıyorum yazın sırakta kauçuk hoş olmayan lastik kokusu gibi bir koku yapıyor bende bu kokudan nefret ettiğim için yağmur çamur olana kadar halı kullanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: emtue

Alıntıları Göster
    arkadaşlar şunu hatırlatmak isterim..
    babamda aynı şeyi söylüyor papaz oluyoruz o yüzden

halı paspaslar kirlenebilir...
    leke olur v.s. yazık v.s.

eeee ben kullanmıyım satacağımda alan adam keyfini sürsün o zaman....oh ne allaaa...
    leke olucaksa parçalanıcaksa benim ayağımın altında parçalansın sattığım adam beğenmiyosa gider yenisini alır....

zaten baya güzel temizliyorlar hiç leke olmuyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: The Division Bell

Yaz kış halı kullanırım.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: GTRulez

Yaz kış halı kullanırım.

bende yaz kış halı kullanıyorum+temizliği o kadarda zor değil.bir karış çamurlu ayakkabı ile basmazsan bir çırpışta tüm tozu gidiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: superposition

quote:

Orjinalden alıntı: GTRulez

Yaz kış halı kullanırım.

bende yaz kış halı kullanıyorum+temizliği o kadarda zor değil.bir karış çamurlu ayakkabı ile basmazsan bir çırpışta tüm tozu gidiyor.

Alıntıları Göster
    Bende halı vardı, ama illallah ettim, sürekli ayak altında kayıyordu, hep toplanıyor sağda solda geziyordu, ben ne kadar dikkat etsemde arabaya binen diğer insanlar dikkat etmiyordu.
    altına cırt yaptırdım o da kesmedi
    Gittim kauçuk paspas aldım, altı dişli bişey kayma yapmıyor, birde orta bölümleri halılı, kötüde görünmüyor.
    ama koku işi var, henüz geçmedi
    fikir vermesi açısından aldığım paspas Şöyle Birşey

• quote:

Orijinalden alıntı: noqturno

Bende halı vardı, ama illallah ettim, sürekli ayak altında kayıyordu, hep toplanıyor sağda solda geziyordu, ben ne kadar dikkat etsemde arabaya binen diğer insanlar dikkat etmiyordu.
    altına cırt yaptırdım o da kesmedi
    Gittim kauçuk paspas aldım, altı dişli bişey kayma yapmıyor, birde orta bölümleri halılı, kötüde görünmüyor.
    ama koku işi var, henüz geçmedi
    fikir vermesi açısından aldığım paspas Şöyle Birşey

Alıntıları Göster
    temizlik ve sağlıklı olması açısından kauçuk,görüntü olarak halı.Kauçuk hemen toz gösteriyor,halı göstermiyor ama temizliği zor.

• quote:

Orijinalden alıntı: TIMERIDER

temizlik ve sağlıklı olması açısından kauçuk,görüntü olarak halı.Kauçuk hemen toz gösteriyor,halı göstermiyor ama temizliği zor.

Alıntıları Göster
    Toyota avensise halı paspas alacağım da nereden bulacağım? Orijinalinde yoktu... skendal...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şahbaba

Toyota avensise halı paspas alacağım da nereden bulacağım? Orijinalinde yoktu... skendal...

Alıntıları Göster
    bende halı paspas kullananlardanım. kauçuk paspası görüntüsü ve kokusu nedeniyle sevmiyorum.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.