Şimdi Ara

2024 Yerel Seçim Haberleri ve Genel Sohbet - YSK’nın Hatay Kararını Erdoğan Açıkladı (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.634
Cevap
14
Favori
37.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turgut Altınok kabilesiyle birlikte gelmiş oy kullanmaya. Torununun elinde 200 liralık banknot vardı sanırım.2024 Yerel Seçim Haberleri ve Genel Sohbet - YSK’nın Hatay Kararını Erdoğan Açıkladı 

• ABB Başkanı Mansur Yavaş oyunu kullandı: 'Hiçbir tereddüdümüz yoktur...'

Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Başkanı Mansur Yavaş, eşiyle birlikte Ümitköy Anadolu Lisesi'nde oyunu kullandı.

• Para karşılığında oy kullanıp gruptan paylaştılar!

Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesinde pusulada AKP'ye oy verdiğinin fotoğrafını getirene para verildiği iddia edildi.

2024 Yerel Seçim Haberleri ve Genel Sohbet - YSK’nın Hatay Kararını Erdoğan Açıkladı
  • Blok kendi dünyan içinse yap. AKP değilim ama CHP ve AKP aynısıdır ... Geleceğin AKP si günümüz İmamoğlu CHP si temelleri atmıştır ... Gerçi Kılıçdaroğlu ve Deniz Baykal da hepsi RTE ye önünü açmışlardır. Kontrollü muhalefet ... CHP kapatılmadan önceki CHP değil ...

CHP tarihi öğrenirsin artık. Ergenlerin CHP li olması çok komik ...

• smart1978 kullanıcısına yanıt
    belki çocuğum yaşındasın. ama konuyu işleyişin ve ulaştığın sonuçlara bakarsak, zaten olgun bir görüş beklemiyordum. chp tarihini iyi bilirim. milliyetçi cephe garabetini de iyi bilirim. ırk ve din temelli siyasetleri de çok iyi bilirim. genel geçer saçmalıklara önem vermek yerine, kendini geliştirmeye çalışsan senin için daha iyi olur. zafer zafer diyorsunuz ya, en son adayınız akp'ye yatay geçiş yaptı. ben yerinizde olsam, susar kalırdım. ama sizse maşallah dil pabuç gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sırtında oğan yükünü taşıyanlardan akıl alacak değiliz. chp'ye yanlayıp, anlaşma kovalayıp, sonra chp'ye düşmanlık yapanı da, parti lideri olarak kabule edecek de değiliz.

• Mansur Yavaş'tan vatandaşa davet: Saat 21.00'den sonra...

Çankaya Ümitköy Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde ailesi ile birlikte oyunu kullanan Mansur Yavaş "Seçimlerin sonucu hakkında en ufak bir tereddüdümüz yoktur. Akşam 21.00'den sonra belediyenin önünde buluşmak üzere" dedi.

Mansur Yavaş'tan vatandaşa davet: Saat 21.00'den sonra... - Sözcü (sozcu.com.tr)

2024 Yerel Seçim Haberleri ve Genel Sohbet - YSK’nın Hatay Kararını Erdoğan Açıkladı

• oyumuzu kullandık

zafer partisine oy verirken yaşanılan o huzur paha biçilemez....

• Sandığa gitmeye niyetim yoktu ama zafer partisine karınca misali bir damla taşıyayım diye gittim. %0.1 alsa bile gönlüm rahat .

Muhtemelen de mahallede tek ben Zafer Partisi demişimdir
    Zaten kazanan yandaşlarına yedirecek, belediyeye adamlarını dolduracak. Benim üstümden taşeronluk yapmaları yeter .

Biz aç gezecez kazanan belediyeleri arpalik yapacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 31 Mart 2024; 12:21:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullandim sabah, aksam kac gibi aciklanmaya baslar takip etmesi zevkli oluyor.

• liberal politikalar üreten, sosyal adaleti uygulayan, kendine yetmeyen ülkedeki, gereksiz taşınan yabancıları ülkelerine gönderen, demokrasiye tam uyan, hak, hukuk ve adaleti şiar edinen bir iktidar gerekiyor bu ülkeye. yani içinde ırk tartışması, din tartışması falan olmayacak. yoksa mevcut hali BİLE arayacak ülkemiz. yerel seçimle ne ilgisi var derseniz, o kadar çok var ki.

• Sandiklar kapandiktan yarim saat sonra twittere falan düsüyor sonuclar

• Oyumuzu kullandık. Vakıflara derneklere cemaatlere yer yok dedim. Başkan Ekrem İmamoğlu ve Cumhuriyet Halk Partisi’ni tercih ettim.

Cumhuriyet Halk Partisi Ekrem İmamoğlu önderliğinde İstanbul’u çok daha fazla güzelleştirecek ve en yakın genel seçimde iktidara gelecektir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -BraveHeart- -- 31 Mart 2024; 12:37:24 >
  • BEN TÜRK ÜM MİLLİYETÇİYİM DİYOSAN

YAPMAN GEREKENİ BİLİYORSUN.....

• 1234Rambo kullanıcısına yanıt

sizce neden yerin dibine sokmaya çalışıyor?

kk yerine ikinizden biri cb adayı olsun demişti. hatta masayı dahi devirmişti fakat bu ikili "biz kk'nin yanındayız" demişti. hadi imamoğlu yasaklı diyelim. mansur vardı aday olabilecek.

kk'nin dik kafalılığı kadar bu ikilinin pısırıklığı da var geçen seçimde kaybetmemizde...

meral akşener'in tepkisi buna... hem pısırık olup hem de kadına "elimizden geleni yaptık" diye vır vır edecekler ve kadın da sinirlenmeyecek 2024 Yerel Seçim Haberleri ve Genel Sohbet - YSK’nın Hatay Kararını Erdoğan Açıkladı 

• mührü zafer partisine getirdiğinde içinden

bir gece tan atarken yüce tanrı dağından, bozkurtlar uluyacak bütün anadolu’dan, biz de sizdeniz! biz de sizdeniz...

geçiyor dimi.

• Bahçeliye ne olmuş ağzı burnu dağıtmış Allahın sopası yok işte

• İl genel meclisi için pusula verilmedi hatta sormama rağmen yok dediler.Doğru mu acaba?Acil cevap verebilir misiniz?

• Devlet Bahçeli oy kullandı: Yüzündeki morluklar dikkat çekti!

MHP lideri Devlet Bahçeli, oyunu Ankara'da Anıttepe Ortaokulu’nda oyunu kullandı.

Bahçeli'ye ne olduğunu bilen var mı? dayak mı yemiş bu adam ne olmuş.

• Şöfor sıra bende demiş herhalde.

• 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.