Şimdi Ara

2022 YENİ KASA >Honda Civic< [GÜNCEL BİLGİ-VIDEO ve FOTOLAR] (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
950
Cevap
17
Favori
79.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar İstanbul içi executive plus hangi bayide vardir? Bilen var mi acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar selamlar,

Konuda pek paylaşım olmuyor galiba en son 3 ay önce yazılmış.

Ben de 2018 modeli 2022 model ile güncelliyorum bu hafta. Bilmem gereken neler var diye bakmaya geldim.

Herkese hayırlı günler, kazasız-belasız-cezasız sürüşler.

• Arkadaşlar merhabalar. Yeni civic exe ile hondaya gecis yaptim. Aracla ilgili bazi sorularim var;

Kablosuz sarj yavas çalışıyor gibi, sizlerde de boyle mi?
    Sofor koltugunda otururken zeminde bir dengesizlik var. Sola dogru daha altta sanki, dikkatinizi cekti mi yoksa benim arac mi boyle bilemedim?
    Son olarak aracta navigasyon bulamiyorum, yada navigasyon mu yok 😊
    Teşekkürler.

• semih1235 S kullanıcısına yanıt

Merhaba, güzel günlerde sağlıkla kullanın;

"Sofor koltugunda otururken zeminde bir dengesizlik var. Sola dogru daha altta sanki, dikkatinizi cekti mi yoksa benim arac mi boyle bilemedim? "

Sol ayağınızı koyduğunuz koltuğa yakın zeminden bahsediyorsanız, evet benim arabamda mevcut, kafama takılmıştı sonra showroomda bulunan arabalara bakmıştım, onlarda da mevcut , konu ile ilgili olarak Honda Türkiye'ye mail attım ayrıca aradım ama " döneceğiz efendim " cümlesinden ötesinine ulaşamadım.Servise sormuştum bütün modellerde olduğunu Honda ile iletişimde olduklarını söyledi :))

"Son olarak aracta navigasyon bulamiyorum, yada navigasyon mu yok" ben elegance versiyonunu kullanıyorum, mevcut değil.

• Selamlar.

Epeydir fc5 arıyorum az kilometreli makyajlı Eco versiyon ancak sarı sitede gerçekten çılgın fiyatlar istiyorlar 1300'ler 1400'ler havada uçuyor. Satan da yok, fiyat kıran da yok. Sizce bu burnu havadalarla uğraşmak yerine eğer stok bulabilirsek 1590'a sıfır exe mi almalı yoksa uygun fiyatlı fc5 kovalamaya devam mı etmeli? (Bugün bir tane kaçırdım satıcıyı sabahın köründe aramayım diye başkası arayıp kapmış çok canım sıkkın.)

• albaywolf kullanıcısına yanıt
    bayiden al gitsin hocam,yam yam insanlarla muhattap olup paranla rezil olmaktansa,git bayiden 0 kokulu aracını al keyifle kullan 😊

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • fatihsar kullanıcısına yanıt

Şu durumda kampanyayla yeni kasa sıfır mantıklı ama kafa karıştıran detaylar var. En önemlisi bu sene makyajlanacağı söyleniyor ama 6-7 ay bekleme derdi olacak. Bir diğeri yeni kasanın gazla benzin karışık yakması olayı. Turbo - LPG ikilisinin ne kadar güvenilir olduğu konusu. Tabi aracın kullanıcılarından da yorumlar alırsak karar vermem daha kolaylaşır. Aklım hala fc5'te ama ederi fiyattan bulma ümidim kalmadı gibi bir şey.

benim araç benzinli hocam,takıldığın konularda malesef fikrim yok,kullanan arkadaşlar yorumlarsa daha iyi olur 👍🏻

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Makyaj haberine baktımda bulamadım.

2022 elegance benzinli 35bin km sizce fiyatı ne olmalı.

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.