Şimdi Ara

2022 F/P Otel Fırsatları (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.405
Cevap
178
Favori
391.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gecen seneden bu seneye firsat kalmadi . Yuzde 50 fazlasi hep zam geldi . Sizce cimere yazmanin vakti gelmedi mi ? Bu sene boyle seneye daha da fazla olacak onlem almaz isek . Hakkimiz bu olmamali . Uzuluyorum . Sueno beach 8 gece 2020 senesi 8,5 k 2021 sensi 10k gelecek 2022 ise 17k !

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • r00tsecurity R kullanıcısına yanıt
    En iyisi Ocean, yani fiyatı en yüksek olan
    İkinci Aqua, biz oraya gitmiştik
    Sahili Eftalia’nın 5 oteli ortak kullanıyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Asteria Kremlin Palace oteline daha önce uğramış olan var mıdır arkadaşlar? Otel kalitesi, yemekler, eğlence, müşteri kalitesi nedir, ne değildir merak ediyorum ve 2 çocukla o kadar yol gidip rezillik çekmek istemiyorum.

Bu arada geçtiğimiz Eylül ayında Granada Luxury Belek tatilimizden çok memnun kaldık. Otel biraz kalabalık olmasının dışında çok iyiydi.Bu sezon fiyatları Ocak ayına doğru açıklayacaklarını bizzat bize söylemişti otel sahibi Hacı Osman bey. Fiyatının diğer oteller gibi biraz yüksek açıklanacağını düşünüyorum.Uygun fiyat bulursanız denize uzak falan demeyip bir deneyin derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mickael Pote -- 6 Kasım 2021; 9:8:35 >
  • zeki_gs Z kullanıcısına yanıt
    Yapmayın yaa o derece kötümüymüş, otelpuan’daki yorumlara bakılırsa herkes çok memnun kalmış gibiydi. Hangi konularda sıkıntılıydı hocam biraz bilgi verebilir misiniz rica etsem

• SETUR ve TOURISTICA Yetkili Satış Acentesi DIVERSO TUR İyi Forumlar Diler.

Erken Rezervasyon Fiyatlarını Açıklayan Anlaşmalı Otelimiz;

LIU RESORT(Life Is Unique)

*** Otel Side Bölgesi'nin En Yeni Otelidir.
    *** Geçtiğimiz yıl aldığımız feedbackler doğrultusunda gönül rahatlığı ile ÜST SEGMENT kategorisine yerleştirebileceğimiz bir tesistir.
    *** Erken Rezervasyon fiyatları bulunduğu segmentteki diğer otellere göre oldukça uygun seviyededir.
    *** Otel denize sıfır konumdadır ve 250 metre uzunluğunda özel kum plajı mevcuttur.
    *** Otelde yerli ve yabancı içkiler 24 saat ücretsizdir. (Chivas 12, Jack Daniels, Black Label, Red Label, Jim Beam, Absolute, Smirnoff, Olmeca vb. / Dönemsel Değişiklikler Gösterebilir)
    *** Soft içecekler ve Biralar şişede servis edilmektedir. (Corona, Miller, Efes, Tuborg vb. / Dönemsel Değişiklikler Gösterebilir)
    *** Odalardaki minibarlar her gün soft içecekler ve bira ile tazelenmektedir.
    *** Kahvaltıda taze sıkılmış portakal suyu servis edilir.
    *** Kapalı ve marka dondurma servis edilmektedir.
    *** Yiyecek - içecek performansı en üst seviyededir.
    *** Çocuk Oyun Parkı, Çocuk Büfesi, Çocuk Kulübü, Mini Kulüp ve Çocuk Havuzu mevcuttur
    *** Hero & Caree: 4-12 yaş arası çocuklar için 10:00 - 12:00 - 14:30 - 17:00 - 20:30 - 21:30 arası. Minik misafirler için LIU KIDS konseptli 3 ayrı oda. Her yaş grubu için hazırlanmış eğlenceli ve eğitici aktiviteler. Sanat ve resim stüdyoları, spor aktiviteleri, oyun macera parkları, Çocuk etkinlik konsept günleri. Çocuk diskosu.
    *** Vale ve Bellboy hizmetleri, Ücretsiz Otopark, Bagaj Dezenfeksiyonu, Safe Touch Konsepti, Kapıda ateş ölçümü, Hijyenik Hoş geldiniz ve Güle güle özel ikramları, Engelli konuklara özel karşılama, Hijyenik şekilde hızlı giriş ve çıkış işlemleri, Özel kabında ve hijyenik şekilde oda anahtarları, Tesis rehberi sunumu gibi kuvvetli pandemi önlemleri mevcuttur.
    *** Relax Havuz(16+), Çocuk Aqua Parkı, Kapalı Havuz ve Deluxe Swim-up havuzları ısıtmalıdır.
    *** Otel etkinlikleri çok çeşitli ve kalitelidir.

LIU Resort ve Diğer Tüm Kampanyalarımızla ilgili indirimli fiyatlardan faydalanmak, teklif istemek, bilgi almak ve rezervasyon gerçekleştirmek için;

DIVERSO TUR'A NASIL ULAŞIRIM?
    Adres: Meşrutiyet Mahallesi Selanik Caddesi 52/6 Kızılay Çankaya/ANKARA
    Telefon: 0312 266 44 44 / 444 4 608
    WB:https://api.whatsapp.com/send?phone=903122664444&text=&source=&data=&app_absent=

NASIL TEKLİF İSTERİM?
    Giriş/Çıkış Tarihi:
    Yetişkin Sayısı:
    Çocuk Sayısı ve Doğum Tarihleri:
    Tercih Edilen Bölge/Otel:
    Maksimum Bütçe:

Bilgilerini Tarafımıza;
    Özel Mesaj (PM) ve WB Hattımız üzerinden iletebilir,
    İletişim Numaralarımız Üzerinden Bizlerle İrtibata Geçebilir,
    Ya da ofisimizde konusunda uzman personelimiz aracılığı ile detaylı bilgi edinebilirsiniz.

SEVGİYLE KALIN.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Diverso -- 6 Kasım 2021; 13:10:12 >

• Nirvana dolce vita, voyage belek-sorgun açıklamış. Maşallah diyorum.

• van_hoijdonk kullanıcısına yanıt

Limak’lar da fiyat açıkladı. Of ki ne of!

Açıklanan genel fiyatlara bakıyorum da, bunlar nasıl fiyatlardır, bu nasıl bir fiyat artışıdır?

Euro üzerinden maaş aldığımızı sanıyorlar herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mickael Pote -- 6 Kasım 2021; 15:20:41 >
  • Mickael Pote M kullanıcısına yanıt
    1 kasim 2020 euro kuru 9.67
    5 kasim 2021 euro kuru 11.2

Doviz kurunda artis %15. Dalgali kurdan dolayi bu artisin belirli dönemlerde %25e yaklastigini varsaysak bile, %25in ustunde zam yapan oteller euro bazli zam yapmis durumdalar.

Euro bazli bir zam YAPILAMAZ çünkü euro ile kazanip içeride kira + yiyecek + maaş + çoğu giderleri tl ile ödüyorlar.

Bu anormal fiyatlarin tek bir nedeni olabilir, turizm sektörü onümüzdeki yaz için euro kurunu 15 tl olarak fiyatliyor. Euro bazli %30-35 zammın başka bir açiklamasi olamaz çünku enayi avındalar demek istemiyorum.

Belki de bakan vasitası ile bu şekilde bir bilgi aktarıldı ve sektörün zarar etmesi istenmiyor olabilir. (Kuvvetle muhtemel)

Bizim burada yapacagimiz erken rezervasyon yapmak yerine geçen sene ve bu senenin fiyatlarini koyarak zam şampiyonu oteli belirlemek olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sume -- 6 Kasım 2021; 15:43:37 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • van_hoijdonk kullanıcısına yanıt

Voyage belek 6 gece 30 bin

isteyen bana sueno çalışanı diyebilir ancak bu sene şimdiye dek açıklanan fiyatlara göre parası olan için f/p oteli kesinlikle sueno deluxe . ( golf demiyorum )

• Titanic hotelleri de kendi siteleri üzerinden fiyat açıklamış
    . Temmuzda ortalama gecelik 3400 tl. Bu sene bütün oteller sağlam zam yapmış.

• Voyage torba temmuzda 5 gece 32 bin TL. Ahahahha şaka gibi.

Ben bu otele 2018-2019-2020 3 sene üst üste gittim şuanda bırak gitmeyi navigasyon önünden getirse geçemem. Öyle yüksek bir fiyat.

İşin garibi 2 otel farkettim her şey dahilden, oda kahvaltıya dönmüşler. Be premium ve voyage bodrum oda kahvaltı olarak gösteriyor. Fiyatlar tabiki yüksek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi van_hoijdonk -- 6 Kasım 2021; 17:4:40 >
  • Bu yılın f/p oteli Trendy Lara olacak sanıyorum.

Temmuz da 12 gece aile odası 29K çıkıyor, sanıyorum bunu alacağım.

Daha önce Trendy Aspendos otelde kalmıştık, oldukça memnun ayrılmıştık. Tek bir sıkıntı olmuştu ve müşteri ilişkileri müdürü bayan çok çaba sarf etmişti ve özür mahiyetinde bir sürü ekstra sağlamıştı bize.

Bu otelin tek sıkıntısı denize sıfır olmaması, biz Denizi çok seviyoruz ancak çocuklar için havuz ve Aquapark her zaman daha cazip oluyor. Bundan dolayı bize çok sorun olmayacaktır.

• granadalar ılk acıklardı noldu bu sene neden acıklamıyor onu beklıyorum

• 12 yaşında oğlum var maaleswf bir çok otel 12 yaş olunca 3 yetişkin sayıyor 2 yetişkin yanında 12 yaş çocuk için ücret farkı almayan otel var mı?

• Crystal ve nirvana otellerinde minimum 5 gece sarti gelmis neden bu sene boyle bir uygulamaya gittiler ki

• fbiber F kullanıcısına yanıt

Yukarıda bir mesajımda da belirtmiştim.Granada Luxury Belek Otelin sahibi Hacı Osman Bey, yıl başı gecesine kadar otelin full olduğunu ve yeni sezon fiyatlarının Ocak ayında belli olacağını belirtmişti bize. O kadar beklemezsiniz muhtemelen dediğimde ise bekleriz, bizim rezervasyon sıkıntımız olmaz demişti. Beklerler mi bilmiyorum.

• Nirvana Dolce Vita ağır üzdü bu fiyatlarla, 5 gece şartı saçmalığı da cabası...

• Shafter kullanıcısına yanıt

Yaniliyorsun bence kaya palazzo

• Sueno belek hakkındaki bu bilgi doğru mudur acaba?
    Yoksa bir sıfır fazla mı yazmışlar?

"1.410.000 m² alana kurulmuş olup 426 odası bulunmaktadır."

Örneğin,
    Trendy lara 70.000m2, 674 oda
    Ali bey club 190.000 m2, 443 oda
    Rixos premium belek bile 700 oda, 405.000m2 alana kurulu yazıyor.

Eğer gerçekten sueno 1,4 milyon metrekare ise gerçekten büyük bir otel olmalı.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.