Şimdi Ara

2022 F/P Otel Fırsatları (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.405
Cevap
180
Favori
391.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeme içme olarak hepsi benzer kalitededir diye düşünüyorum aynı grup sonuçta , fakat aqua kısmında değişik olanlar var , belek waterworld nispeten iyi sayılır diğerlerine göre.Side'de yer alan sunset ve sunrise olanları kesinlikle önermem denizi çok çok çok kötü kayalıklarla dolu.

• Daha önce Hilton Kemer’de konaklayan var mı? Sanki 2018 olabilir emin değilim Hilton’a geçtiği sene burada 2000 liraya bayağı bir kişi gitmişti diye hatırlıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gıttım.evet ılk acıldıgı sene cıddı f/p otelıydı

ancak ufak bır otel.yeme icme kaliteli,odalar güzeldi.

metin bey vardı hatta meshur :)

adam hic usenmeden her musteri ile tek tek karsilikli muhabbet edip yapabilirse direk upgrade ediyordu odalari.

• Kaya palazzo da aciklamis.sueno deluxeten 2 bin tl farki vardi her sene .

8 GECE 33.408TL

5 gecesi 20.880TL

• co6kun C kullanıcısına yanıt
    3 sene önce gitmiştim. Eğlencesi çok güzel, havuzda köpük partisi bile yapmışlardı. Bulutsuzluk özlemi grubu canlı müzik yapmıştı. Yalnız aşırı kalabalık. Havuz geniş güzel, deniz taşsız ama bulanık. Yemekler orta halli çok sıra oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diverso kullanıcısına yanıt
    EB (Erken Rezervasyon) Dönemi henüz tam kapsamlı şekilde başlamadı.
    Fakat gelen yoğun talep üzerine SUENO Otelleri için rezervasyon almaya başladık ve devam ediyoruz.
    Diğer oteller için de fiyat listeleri tarafımıza ulaşmaya başladı, Sueno Otelleri geçtiğimiz dönemlerdeki gibi, bulunduğu segment içerisinde FP bazlı en avantajlı tesisler olacak gibi görünüyor.
    Ayrıca; bu sene EB döneminde rezervasyonunu gerçekleştirecek dostlarımız geçtiğimiz yıllara oranla çok daha avantajlı olacak.
    Özellikle iptal sigortası imkanından faydalanarak yaz planınızı şimdiden gerçekleştirmenizi ve EB fiyatlarından faydalanmanızı tavsiye ediyoruz.
    Erken Rezervasyon Süreci ile ilgili duyurularımız devam edecek. En kısa süre içerisinde tüm tesisler için rezervasyona başlayacağız.
    İyi forumlar dileriz.
    Sevgiyle kalın.
  • Shafter kullanıcısına yanıt

Hatırlıyorum Metin Bey muhabbetini. :)

Yorumunuz duruyorsa atabilir misin? Tripadvisor vs.

4 kişiye 5 gece 20.000 TL çıkıyor. Sanki mantıklı gibi geldi, tabi diğer otelleri de bekleyeceğim.

• @diverso hocam hoş yazmışsınız fiyatlar sizin ile ilgili değil elbet ancak geçen sene EB döneminde 10k ya aldığım 8 gece sueno beach bu sene 17k bu yüzden bence FP bazlı tesis olması mümkün değil tabi geçen seneye kıyasla .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sevenhillli -- 3 Kasım 2021; 16:10:7 >
  • Sevenhillli S kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katiliyorum , hadi 6 geceye verdik 15 bin bari ebru ve sibel konserini denk getirelim dedik buseferde minimum 8 gece almaniz gerek cevabı aliyorsunuz , sueno delux u beğenen bir tatil sever olarak malesef fiyatı busene ortalamanın üzerinde , bakalim ayarinda oteller kaçtan açıcak ona göre bizde kararımızı vericez.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Sevenhillli S kullanıcısına yanıt
    Merhaba.

“Kendi segmentinde” ibaresini özellikle kullandık.

Bu sene otel tanıtımlarımızı da yanlış anlaşılmalara mahal vermemek adına kategorilere ayırarak yapacağız.

Bu sene ki FP tanımımız açıkça; aynı segmentteki ve fiyat skalasındaki diğer otellerden daha iyi hizmet sağlayacağını düşündüğümüz oteller şeklinde olacaktır.

Sanırım Sueno Otelleri ayarındaki diğer otellerin fiyatları açıklandığında FP tanımımız daha net anlaşılacaktır.

İyi forumlar dileriz.
    Sevgiyle kalın.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Diverso kullanıcısına yanıt
    Fiyatlar açıklansın ben size bıyık altından güleceğim dediniz sanirim🤭🤭

• fettah kullanıcısına yanıt
    Estağfurullah.

Maksadımız; herkesin kendi kriterlerine uygun, doğru ürünü tercih etmesine naçizane katkı vermek ve nispeten uygun fiyatlar sağlamak.

Umarım herkes kendi imkanları doğrultusunda, gönüllerine göre tatil yapma imkanı bulabilir ve biz de bu sürecin bir parçası olabiliriz.

İyi forumlar dileriz.
    Sevgiyle kalın.

• 7 otelin gecen sene ve bu seneki erken reservasyon fiyatlarini kontrol ettim.

%60 ile %80 arasinda degisiyor zam oranları.

Oteller dovizin cok artacagini planlayarak fiyatlari belirlemis oldugunu dusunuyorum ve neredeyse ortak bir sekilde %70 zam yapmislar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sume -- 3 Kasım 2021; 19:5:2 >
  • Eftalia otelleri şu an in çok beklentisi olmayanlar için iyi Fiyat vermiş

Temmuzda 2 yetişkin 2 çocuk 5 bin civarlarında.bütçesi kısıtlı olanlar değerlendirebilir. Özellikle çocuklar aqua da eğlensin diyenler için fiyat çok iyi.

• van_hoijdonk kullanıcısına yanıt

https://www.tripadvisor.com.tr/ShowUserReviews-g297966-d12125044-r617299333-DoubleTree_by_Hilton_Antalya_Kemer-Kemer_Turkish_Mediterranean_Coast.html

ben ilk hilton oldugu sene gitmistim.otelin ufak oldugunu tekrar belirtiyim.simdi belki 3 senede degisiklikler olmustur.

• hocam trıp yorumları pek ıyı deıl epeydır gecen senede okumustum

• izmirlim21 kullanıcısına yanıt

Katılıyorum...

Hatta ben ısınmaya bile başladım otele. :)))

Aklımdaki diğer otelleri beklerken bunu da kaçırmayız inşallah.

Mesela 2018'de ali bey club deneyimim olmuştu. Bu sezon için fiyatını bi göreyim diye bekliyorum ama bu artış oranlarına göre ali bey benzeri yerler bu sene 20 bini rahat geçecek sanırım.

• IC GRREN PLACE açılmış geçen seneye göre %100 artış var gibi gidilmez

• gorkemnalbant G kullanıcısına yanıt
    Geçen yıl gitmiştim, indirim yakalamıştım
    Sahil kısmını 5 otel kullandığı için çok kalabalık oluyor
    Şahsen bir daha gitmem

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.