Şimdi Ara

2022 Doblo 1.6 trekking alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar, 2022 model Doblo 1.6 trekking 15bin kilometrede hatasız. 780bin liraya alınır mı sizce?

edit: 2021 manuel i20 1.4 jump sattım, 2022 model Doblo 1.6 trekking aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhatcn -- 20 Temmuz 2023; 14:5:27 >

• Fiyatina aklim ermez fakat guzel araba alinir
  • Alınabilir güzel araç yeni Doblo 1 milyon civarına çıktı sayılır bunlarında fiyatları artıcak gibi
  • Yakıt konusu düşündürüyor, LPG li araçtan 7litre dizel tüketen araca geçmek zor.
  • Bu araclar sehir icinde fazla yakiyor uzun yolda limitleri aşmazsaniz 5.5 litre civarinda yakar

Sehir ici 7.5 8 den aşagi inmez

• Alınır. Öncelikle trekking modelli araç eski doblolar gibi değil koltuk ısıtmasından tutun da elektrikli arka camlara kadar biniciye otomobil havası veriyor. Gayet ferah ve multimedya olarak da güncel.
  • 2021 manuel i20 1.4 jump sattım, 2022 model Doblo 1.6 trekking aldım.
  • Alınır mis gibi de binilir.

En güzel yanı arka camların otomobil gibi sonuna kadar açılabilmesi.

Bu segmentte ki diğer araçlarda (Caddy,Connect,Berlingo,Rifter) arka camlar açılmıyor sanırım.

1.6 multijet motor güçlüdür şehir içi fazla yakar ama uzun yolda limitleri geçmezseniz 5-6 litre civarında seyredersiniz.

• serhatcn kullanıcısına yanıt
    Son fiyat kaça geldi
  • Alınmaz. Yanlız 2022 modeli olarak alınmaz. 2015 ten beri aynı araba aynı donanım. 2015 modelini 3 sene kullandım evet gerçekten güzel konforlu aile arabası ama sırf yılı yüzünden o kadar para vermezdim. Muhtemelen aynı kmlerde 15 16 model daha uyguna bulunabilir. Şuan 2020 otomatik Berlingo kullanıyorum arasında inanılmaz farklar var. Eğer imkanınız varsa otomatik Berlingo tavsiye ederim. Fakat 780 e de manuel Berlingo yada Rifter bulunabilir diye düşünüyorum.

• peripellatea P kullanıcısına yanıt
    780.000tl
  • 1.6 mjet keyifli motor ama şehir içi biraz müsrif davranıyor uzun yolda ise tamamen farklı ayağınıza mukayyet olduktan sonra az yaktırabileceğiniz bir motor.

2021 1.3 premio plus kullanıyorum şirkette sıfır almıştık şuan 50k kmde, kasa ağır olduğu için 1.3 komik olmuş motorda klima vs açıkken arabaya ilk defa binenler stop ettirip "ya birader geç direksiyona" deyip koşarak uzaklaşıyor arabadan 😂

2 yıl 50k km kullanan biri olarak yol tutuşu konforu yerinde bir araç. Sonuçta ticari amaçlarla üretilmiş araç.

Hayırlısı olsun hocam tekerine taş değmesin
  • Teşekkürler
  • serhatcn kullanıcısına yanıt
    It gibi yakar..bi arkadasta vardi..edremit balikesir arasi 5 kisiyle 7.5 altina inmemisti..sorsan dizel
  • Mantıklı bir iş yapmışsınız, hayırlı uğurlu olsun.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.