Şimdi Ara

2021 SONY BRAVIA TV(Ana Konu) (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
862
Cevap
51
Favori
86.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hayırlı olsun, bende yaklaşık 1 yıllık fiyat takibi sonunda bugün "amazon.com.tr" üzerinden 2900$ fiyata sipariş verdim. Giriş fiyatı ülkemizde 4500$ civarındaydı. En sonunda amerika satış fiyatının altına inebildi.

2021 SONY BRAVIA TV(Ana Konu)

Kısmet olursa cuma günü bende kurulumu yapacağım.

Daha önce LG C6 Oled ve Sony A8 Oled modellerini kullandım ama içim hep rahatsızdı yanma konusunda.

A90J modelinde bu korkum daha az çünkü panelinde özel metal soğutucu var. Ayrıca lg evo panel kullanıyor buda daha uzun ömürlü yeni oled panellerinden.

Tavsiyem farklı renklerde ölü pixel testi yapın, ayrıca ilk 30 gün yüksek parlaklıkta kullanının ve bol bol HDR filmleri izleyin CANLI MODDA

Cihazınızı ardından Avsforum dan "d-nice" isimli üyenin kalibarasyon ayarlarını uygulayabilirsiniz.

https://www.avsforum.com/threads/2021-sony-master-series-a90j-oled-owners-thread-no-price-talk.3184217/

Ayrıca netflix, amazonprime ve disney gibi uygulamalardan daha iyi bir görüntü elde etmek için APPLETV4K almanızı tavsiye ederim.

Keyifli kullanımlar

• Az önce Media Markt 41000 e 65 A90J sattı. Mevcut kurlara göre çok iyi bir fiyattı. Aramızda A90J isteyenlerden alanlar olmuştur umarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AKA_33 kullanıcısına yanıt

ben nasıl fark edemedim, son dk ya kadar fiyataları takip ediyordum :( amazon siparişini iptal eder alırdım :( kısmet diyelim sırf bu yüzden amazon siparişimi iptal ettim, bir çok yerde indirime gidilmiş, belki dip fiyat tekrar gelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi payda -- 17 Mayıs 2022; 18:3:10 >
  • payda P kullanıcısına yanıt

Hocam şimdide 55 lik indirime girdi, takip edin ama hızlı olmalısınız Media Markt yarım saatte bitirmiş 65 in stoklarını.

• AKA_33 kullanıcısına yanıt

55 inç küçük geliyor bana mediamark takip ediyorum, belki sipariş geçenler iptal edebilir diye

Aynı marka model bilse olsa kalibrasyon her cihaza ayrı yapılır diğerinin ayarı tutmaz.

• 17 mayısta 46000 alıp iptal ettiğim siparişimi bugün 49000 den tekrar aldım. tabi 17 mayısta 15.75 olan kur bugün 16.75

bugün dolar bazlı 2923$ almış oldum. 17 mayıstaki kura göre fiyat 2920$ mış, dolar bazlı fiyatta değişen bir şey yok TÜRK LİRASI bazlı ise gün geçtikçe daha da çok fakirleşiyoruz :(

• Merhaba arkadaşlar... İstanbul civarı sony android televizyonuna kalibrasyon isteyen arkadaşlar bana özelden mesaj atabilirler...

• Uzay-Zaman kullanıcısına yanıt

Fiyat nedir ozelden atarmisiniz? Bir de kullandiginiz Program nedir?

Bende merak ettim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Disney+ hazırda kurulu geliyor Tv'de fakat açmaya çalıştığımda güncelleme yapmamı istiyor fakat Google play store sayfasında desteklenmediğini söylüyor. Bilgisi olan var mı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • dezenfekte39 kullanıcısına yanıt
    Bence henüz Türkiye’ye açık değil. Haftaya açılacağını düşünüyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    Fiyat bilgisi ve genel bilgi atabilir misiniz

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • sonunda A90J ulaştı,

haftaya da Colorchecker Display Plus kalibrasyon cihazı gelecek Amerikadan, umarım önümüzdeki 5 yıl boyunca kalibre cihazı ve Tv bana yeni cihaz aratmaz :)

Hayırlı olsun kardeşim mal cıncıklı🧿

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • dezenfekte39 kullanıcısına yanıt

Yarin acilacak..Saat 10:00' da basliyor yayin hayati..

• 65 inc A9j en ucuz ve guvenilir nereden aliriz arkadaslar?

• 65A90J 100 saate yaklaştı, bakalım renk kalibrasyonunu becerebilecekmiyiz,

• Bende x90j alarak aranıza katıldım ..sorum şu benim tv nin köşelerinde çok az bir siyah gölge var bu normal mi?
    2021 SONY BRAVIA TV(Ana Konu)?

• sislivadi S kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun yeni televizyonunuz. Köşelerde gölgeler olması gayet normal bir durum. Güle güle kullanın.

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.