Şimdi Ara

2021 Hyundai Bayon tanıtıldı: İşte tasarımı ve özellikleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
3
Favori
7.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tasarımına bayıldım

• "Afedersiniz bayon..." :D

• Artık Türkiye'de satılan tüm modeller için yan ve perde hava yastıkları en düşük donanımdan itibaren standart olsun, tüm motor seçeneklerini sunsunlar ve uçuk fiyatlar da istemesinler bence.

• Herhalde Kona dan daha ucuza konumlandıracaklar yoksa gider Kona alırım daha iyi. Görsel bence segmentine göre güzel olmuş en azından dönemin trendi olan ağzını kocaman açmış koca ızgaralı SUV lardan daha kibar duruyor.

• Bence tutar, i20'den de fazla satar bu.

• Timya T kullanıcısına yanıt
    i20 dede 4 bijon var çoğu b sınıfıda aynı şekilde corsa vs. bayon da i20 altyapısı üstüne kurulmuş bir araç. bijon konusunda bende merak ediyordum neden farklılaşıyor diye ondan cevap yazdım.

• Yerden yüksek İ20 yapmışlar. + 100 ₺ isterler artık!..
  • ya arkadaş 2021 yılındayız, görünce gözümüzü alamayacağımız modeller yaratmak yerine allah aşkına şu tasarıma bakın ya. arabayı paintte mi çizdiniz ne yaptınız? 2 tane keskin, şık hat koyun şu arabaya ya. Liseler arası araba tasarım yarışması yapılsa daha güzel modeller çıkar bu nedir arkadaş ya

• Yıllarca vw e iğrenç tasarım hatlarından kınadık ancak adamlar malzeme kalitesi, motor ve şanzıman özellikleri ile bunu kapatıyorlardı. Bana bu ilginç isimli içi dışı birbirinden leş arabayı alacak biz neden söyleyin. Clio parasına satsalar bile clio alırım hatta polo alırım diyenler olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hyundai gittikçe citroenlesiyor 😁 ben beğendim zaten Citroen ön bölümünü tarz buluyordum fena değil göz alıştıkça tarz görünüyor ben sıradan polo golf Passat gibi düz tasarımlı araçları beğenmiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu uzakdoğu tasarımcıları bir kez de kopya olmayan bir tasarım yapsın. Hepsi birbirinin laciverti Hyundai araçları. Ayriyeten şuna da benzettim bknz. Pontiac Aztek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir tanesi de demiyor ki; Luc Donckerwolke kimdir, Peter Schreyer kimdir. Bunlar hangi firmada çalışır?

Lafa gelince milleti beğenmeyen tipler, daha bu firmanın tasarımcısı kimdir haberi olmadan ahkam kesiyor.

Aracı beğenirsiniz ya da beğenmezsiniz. Hatta mideniz bulanıp, göz zevkiniz bile bozulabilir. Ama tasarımcılara sallarken az araştırma yapın da sallayın.

• Ben beğendim i20 active’in adını bayon yapmışlar.
  • Fyat kaç fiyat  

• quote:

Orijinalden alıntı: pilotaFerrari

Şu uzakdoğu tasarımcıları bir kez de kopya olmayan bir tasarım yapsın. Hepsi birbirinin laciverti Hyundai araçları. Ayriyeten şuna da benzettim bknz. Pontiac Aztek.

Tasarım uzak doğudan çıkmıyor yalnız. Alayı avrupalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: isimsiz755

Fyat kaç fiyat  

Fiyat yok hatta bir haftadır Hyundai sitesinde hiç bir aracın fiyatı yok artık nasıl bir fiyat hazırlıyorlarsa 1 haftadır karar veremediler. Yani bu kadar Laçkalık olur. Hyundai de yönetim bitmiş.

• AO A kullanıcısına yanıt

İllaki vardır uzakdoğu ile bağlantı dede olur nine olur  

• Ben tasarımını beğendim ama daha güzel olabilirdi. i20'de oldukça kötü gözüken arka tasarım bu araçta iyi durmuş. i20'nin tasarım olarak kötü olmasının sebebi; arka far grubu / c sütünu bölgesi arkasındaki orantısızlıktı.

• Balon diye okudum;)
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.