Şimdi Ara

2020 yeni corolla hybrid almayı düşünüyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kullanmış bilgisi olan var mı hybrid konusun da halen kafamda deli sorular var

• Ne gibi sorular ?

Ekonomik olarak attığın taş ürküttügun kuşa değmez, şirketin varsa vergiyi masraf yazarsin tek avantajı o'dur
  • sormak istediğim 20 bin fazla verip o tasarrufu alabilecek miyiz hem de biraz daha ağır olmasına rağmen değer mi yani hybrid düz benzinli almaktan iyimidir bilemedim.
  • ramowarr kullanıcısına yanıt
    Yazdığım gibi ülkemizde yilda 35.000KM+ yapmıyorsanız, ya da kendinize ait bir sirketinize masraf olarak yazma ihtiyacınız yoksa çok anlamlı değil ne yazık ki Toyota hybridleri
  • Selamlar,
    Bende konu ile biraz alakalı olarak yeni corollalarda da (hem hybrid hem benzinli modellerde) kasislerde vs. alt kısmın vurma olayı halen devam ediyor mu kullananlardan öğrenmek isterim. Ben 2012 benzinli corolla kullanıcısıyım (lastiklerim 16 ") ve orta yükseklikteki kasislerde arabada 4 kişi var ise yavaş dahi geçsem alt kısım vuruyor (serviste vuran kısımda koruyucu olduğunu belirtmişlerdi ama bu beni ciddi derecede rahatsız ediyor).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doker -- 30 Haziran 2020; 10:47:25 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.