Şimdi Ara

2020 Volkswagen Golf'ün satış tarihi teknik aksaklıklar nedeniyle ertelendi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • yenilik böyle mi olur aynı kasa bu. Bence yanlışlık yaptığının farkına vardılar.
  • Golf eskisi kadar talep gormuyor. Acele etmelerine gerek yok. Marka tarihinde uzun zaman sonra en cok satan arac golf olmadi gecen yil. Tiguan oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence teknik değil tasarımsal aksaklık olmuş
  • metehanturt M kullanıcısına yanıt
    Almanya’da Highline TSI 27 Bin Eurocuk!
    Çok büyük bir meblağ değil. Sen bakma bizim ülkeye.

Konuya gelirsek umarım teknikten kasıtları ön tasarımdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirrüs -- 14 Mart 2019; 19:2:9 >
  • Sirrüs kullanıcısına yanıt
    Ben tekrar söyleyeyim dostum bu. Para verilmez deyeceğini. Düşünmüyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metehanturt

Golf e verilen bu fiyata bir tek ben mi üzülüyorum bence bu paraları edicek bir araba değil
    Golf pahalı değil ki, bu fiyatların sebebi paramızın değersizliği. Almanya'da adam 12 aylık askari ücretiyle Golf alabiliyor. Sen 12 askari ücretle ne alabiliyorsun?? Önce bunu sorgula

• ognemir kullanıcısına yanıt
    Dostum ben bunu sorguluyorum zaten ben anlatamıyorum galiba benim en büyük hayalim golf sahibi. Almaktı ama bu fiyata. Yani 100 milyar altına düşmeden değeceğini düşünmüyorum beni yanlış.anlama. Lütfen

• tasarım kötü olmuş.
  • metehanturt M kullanıcısına yanıt
    Maalesef bizim ülkemizde böyle focusun civicin 150 oldugu yerde golfün 160 olması çok normal. Fiyatlandırma ve eurodan dolayı fahiş fiyatlarla alıyoruz hiçbir araba için değmez bu fiyatlar golf yine bir nebze

• Civic ilk çıktığında RS İ 108 Di Bi abim 118 (2017 yazı) e aldı şimdi 154 ve doğru dürüst kullanmadı modifiye yapıp fuarlara gitti sadece şuan satsa demekki güzel para abi

• Şöyle bir resim buldum. Kaput biraz farklı gibi diğer resimlere göre.

2020 Volkswagen Golf'ün satış tarihi teknik aksaklıklar nedeniyle ertelendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fractal design -- 15 Mart 2019; 12:14:17 >
  • Ön tarafının gideri varda (bantsız halinin passat farına benzediğini görebilirsiniz) fakat arka tasarım cidden berbat olmuş.

• zararı yok yeni diye eskisinden versinler çoğu kişi anlamaz zaten. yenisi gelince geri çağırıp değiştirirler.
  • Teknik aksalık dedikleri aşırı çirkin olduğunun ortaya çıkması olmasın sakın.

• Motor aynı, şanzıman aynı, şasi aynı, donanım aynı, opsiyonlar aynı, karoserde neredeyse eskisi ile aynı altı üstü 1-2 cm uzatıp, 1-2 cm genişletecekler onu da beceremeyip arabanın çıkış tarihini ertelediler.

Bu kadar kabız bir firma...

• tasarım rezalet ötesi, ertelendiği iyi olmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yan aynalar berbat görünüyor.

• Izgarasiz araclari modern bulmuyorum öndeki izgara sayisini 4 ve üstü isterdim..Gerci klasik vw ilerde makyaj yapip bir tane daha eklerler oldu bitti derler

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.