Şimdi Ara

2019 TURK TELEKOM SELFY YAZ FIRSATI PAKETİ 8GB + 750 DK + 5000 SMS = 27 TL (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
561
Cevap
87
Favori
120.514
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mesajın sebebi iphone kullanıyorsanız, imessage ya da facetime aktivasyonu olabilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • TT faturasız yeni hat ne kadar, bilgisi olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıllanmış eski müşterilere "siz geri zekalısınız, aptalsınız, salaksınız, kerizsiniz" demenin kibar yolları... Türk Telekomdan taşınma zamanı gelmiş..
  • Faturalı Turkcell hattımdan Turk Telekom Faturasız Yaz Selfy paketine geçmek istiyorum -başlıkta yazan 8gb 27₺ olan pakete-
    Türk Telekom mağazasına gidip direkt faturasıza geçmek istiyorum mu demeliyim faturasıza geçtikten sonra kendim mi manuel olarak selfy yaz paketini tanımlıyorum yoksa geçiş sırasında personele belirtmek mi gerekiyor? turkcell faturalıdan turk telekom faturasız hatta geçişte ücret alıyorlar mı? alıyorlarsa ne kadar?
    +ek olarak halihazırda selfyde kullanılan tcyi bu pakette de kullanabilir miyim?
    nihai amacım 15gb 35₺ paketine ulaşabilmek ama bu süreçte 8gb-27₺ de gayet iyi bir fırsat.

bilgi sahibi olan arkadaşlar sorularıma yardımcı olabilirse çok memnun olurum bugün/yarın kurtulmak istiyorum artık turkcellden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spektaküler -- 25 Haziran 2019; 15:5:4 >
  • spektaküler kullanıcısına yanıt
    Faturalidan faturasiza da,faturasizdan faturaliya da taşıyabilirsiniz.Taşıma işlemleri ücretsiz,faturalidan faturasiza geçtiginde bu fark için ücret yansımaz.
    Bayide sadece tarifeni KRAL tarife yada Konyacell Şampiyon tarife yap. Diğer takımlar olmasın,sadece konyacell olmalı.
    Hattın geçtikten sonra konunun ilk sayfasindaki ilk 3 yazımı okuyun resimleri inceleyin uygulayın,TC tanimlayip paketi sonra tanimlayin ve TL yükleyin gelsin paket.
    Zaten başka bir hat için kullanilan selfy tc başka bir hat için de kullanilamaz. 1 TC sadece bir numara için tanimlanabilir. Bu durumu da bu konuda 2 kere yazmıştım.

• Hocam geçtim tarifeye internet leş şu an e ile bağlanıyor sadece 4.5 g 4 hiç aktif olmuyor bu sayfayı bile zorla actim varımdır çözümü

• Merhaba hocam. Ben Türktelekom faturalı daydım. 1 ay önce Vodafone faturasıza geçtim. Şimdi bu tarifeye geçeyim dedim. Siz selfyli olsanız dahi geçemezsiniz dediler. Siz 90 gün boyunca hala bizim müşterimiz olarak gözükürsünüz ve bu tarife yeni abone için olduğundan size olmaz dedi. Bende faturalı bir tarifeye geçeyim istediğim onada 30 TL faturalı hatta geçiş ücreti kesilir(sanki bir ceza gibi) dediler ve bu bizim değil BTKnın kanunlarında var dediler, bende şaştım kaldım.
    Araştırdım böyle bir şey bulamadım. Bu 90 gün meselesi ben hattı başka bir şahsa devredersem varmış anladığım kadarı ile. Siz bu konuda ne dersiniz.

• eko44 kullanıcısına yanıt
    90 gün başka operatorde doldurmalisiniz. Doldurmasaniz da geri gelirsiniz ama kampanyalardan yararlanamazsiniz. Ben de bu kuralin BTK ile alakası yok,sizin kendi kuraliniz değişmeli,Turkcellde 1 gün sonra geri gelip kampanyali fiyatlardan yararlanabiliniyor dedim.Bu konuda sa mail attım,sanırım yetkili biriydi beni arayan. BTK her operatöre farklı uygulama şart koşabilir,Turk Telekom'un uyması gereken kural bu şekilde,biz de isteriz abone Turk Telekoma dönsün ama BTK'nın bizden istediği bu şekilde dedi. Ben açıkcası ikna oldum ama gerçekten beklemiyordum böyle bir durumu. Ben Turk Telekom kendi kafasına göre bu kuralı koyuyor uyguluyor sanıyordum. BTK bu konuda her operatöre farklı uygulama yapabiliyornuş. Rekabet kuralimidir bilemiyorum.

• Rekabete aykırı bir kural.

• quote:

Orijinalden alıntı: V2

Hocam geçtim tarifeye internet leş şu an e ile bağlanıyor sadece 4.5 g 4 hiç aktif olmuyor bu sayfayı bile zorla actim varımdır çözümü
    Hocam telefonun anten kısmına 0.2cm çapında 50 cm uzunluğunda bakır tel lehimle süper çekecektir. 5G bile çekebilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Emekli Komutan

90 gün başka operatorde doldurmalisiniz. Doldurmasaniz da geri gelirsiniz ama kampanyalardan yararlanamazsiniz. Ben de bu kuralin BTK ile alakası yok,sizin kendi kuraliniz değişmeli,Turkcellde 1 gün sonra geri gelip kampanyali fiyatlardan yararlanabiliniyor dedim.Bu konuda sa mail attım,sanırım yetkili biriydi beni arayan. BTK her operatöre farklı uygulama şart koşabilir,Turk Telekom'un uyması gereken kural bu şekilde,biz de isteriz abone Turk Telekoma dönsün ama BTK'nın bizden istediği bu şekilde dedi. Ben açıkcası ikna oldum ama gerçekten beklemiyordum böyle bir durumu. Ben Turk Telekom kendi kafasına göre bu kuralı koyuyor uyguluyor sanıyordum. BTK bu konuda her operatöre farklı uygulama yapabiliyornuş. Rekabet kuralimidir bilemiyorum.
    Teşekkürler. 90 gün beklicez bakalım. 24.05.2019 da Vodafone geçmiştim ona göre hesaplarım artık.

• bu tarifeye türktelekom faturalıdan, faturasız hatta geçip kullanabilir miyiz? Yoksa sadece diğer operatörlerden faturasız hatta geçenlere mi özel?
  • 90 gün Bimcell d e kalıp dönersek bu paketten faydalanabiliyor muyuz?
  • soultrap99 S kullanıcısına yanıt
    Olmuyor,kriter dışı. Bimcell zaten Turk Telekom hattı kabul ediliyor.

• darknorrec kullanıcısına yanıt
    Sadece son 90 gün içinde Turk Telekomda kullanılmamış hatlar numara taşıyarak geldiğinde bu kampanyadan yararlanabiliyor. Tür Telekom faturalı bir tarifeden bu faturasıza geçtiginizde bu paketi alamazsınız.

• bu yaz fırsatı kampanyası ndan yararlandim, fakat bugün DOYASIYA 10 GB kampanyası da tekrar yenilendi

YAZ FIRSATI iptal mi oldu benim şimdi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8GB yaz firsati paketi hattina yuklendi mi? Online Islemlerden bakiniz hangisi tanimlanmiş? Siz iptal etmedikçe degismez? Selfy TC'yi sonradan iptal etmedinizse iptal olmamasi lazim. TC tanimlayayim,paketi alayim,sonra tc yi iptal edeyim başka numaraya tanimlayayim,ona da bu paketi alayım taktigini yapan oluyor ve Turk Telekom bunu görünce direk paketi iptal ediyor.

• Yeni gelen mesaj, numara taşıyarak geldiğim operatördeki 4 tl telsiz borcunu da kesecekler bu ayhani borç gözükse de alınmıyor diyorlardı forumda
    2019 TURK TELEKOM SELFY YAZ FIRSATI PAKETİ 8GB + 750 DK + 5000 SMS = 27 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi righteous@ -- 1 Temmuz 2019; 11:16:57 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emekli Komutan

Hocam merhaba. 2 ay önce faturasıza geçtim, bugün aradılar selfy paketi teklif ettiler 1 yıl boyunca 13 GB İnternet 41 TL. Vergilerle herhalde 45 falan olacak.

Daha uygun İnterneti çok olan bir tarife önerir misiniz

• righteous@ kullanıcısına yanıt
    Telsiz kullanım ücreti borcu görünse de alınmıyor yazısını ben hiç görmedim,varsa zaten yanlış bilgi.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.