Şimdi Ara

2019 TURK TELEKOM SELFY YAZ FIRSATI PAKETİ 8GB + 750 DK + 5000 SMS = 27 TL (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
561
Cevap
87
Favori
120.527
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Salı günü bu tarifeye geçtim bu silsupur hediye internet bende gözükmüyor ayarlardan hediye internet serviside açık neden olabilir bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CwLk kullanıcısına yanıt
    Gectikten 10gün sonra ilk çarsamba yada ilk cuma gelir.
    Evet yazip 5008'e
    Evet yazip 8070'e
    gönderiniz.

• EGM 12 kullanıyorum %25 indirimli 30 TL taahudim bitiyor her ay 2 GB hediye + wp sınırsız 43 TL teklif edildi. Çok kararsz kaldım 35 TL bandini geçmek istemiyordum. ne önerirsiniz lifecell5 akabinde 90 gün sonra dönüş mü bu teklifmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cuni21 -- 6 Temmuz 2019; 0:20:28 >
  • Eski faturasız müşteriler için bildiğiniz güzel bir tarife var mı?
    250DK + 1000SMS + 5GB internet için 33 lira veriyorum.
  • cuni21 kullanıcısına yanıt
    12 GB + 2 GB = şeklindeyse makul bir fiyat.
    En iyi alternatifi Turkcell 10GB 54 TL,15GB 59TL.
    Karar sizin.

• Teşekkür ederim

• Buna benzer faturali tarife yok mu? Su an vodafone devreden 5gb 750dk 1000sms'e vergi dahil 31.5tl oduyorum. 15 temmuzda doluyor sozlesme var midir onerisi olan?
  • arkadaslar iyi gunler.. 10 temmuzda lifecell 5gb taahhutum.bitiyor..acaba buna ne zaman basvurabilirim ve nasil yapabilirim? aciklama imkaniniz var mi? ayin 10 undan önce basvurursam ceza cikar mi? yada sonrasinda gecersem tam fatura mi gelir? simdiden tesekkur ederim...

• Açıklamalarda son 1 ay kala ceza yok denilmiş, yani 30 günden az kalınca istediğiniz yere tasiyin hattı. Ben geçen yıl 30 dan az kalınca taşıdım ceza falan olmadı, şimdi de lifecell bitiyor benimde 14 gün sonra. Selfy 8gb 27 TL düşünüyorum, ilk sayfayı okudum pusuda bekliyorum 😀

• teacheroffclass kullanıcısına yanıt
    Hemen 7 Temmuz sabahı hattı telekoma taşıma başvurusu yapın,11 hazirandan önce geçsin. Ceza yansımaz taahhut bitimene kalan son 29 gün içinde,10 gün önce de taşısaydınız cayma bedeli gelmezdi yani.

• Hocam son 30 gün içinde tt ye geçmeyenler için yani eski kullanıcılar için paketin fiyatı nedir? Yazmıyor hiçbir yerde

• Arkadaşlar şöyle bir sorum var. Yarın turkcell kurye kartımı getirecek. Bu kart ne kadar sürede aktif olur. Bir de turktelekom yeni fatura dönemine girer miyim acaba?

• Chaussure kullanıcısına yanıt
    paketi eski abone alamıyor,sadece yeni aboneye veriliyor.

• Bu kampanya ne zamana kadar devam edicek ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haber verdiğin için teşekkürler. Geçiş işlemini yaptım bu sabah. İlk mesajdaki ekstra faydalar için her ay mesaj atmamız gerekecek mi? Yoksa tek seferlik yapmış olmamız yeterli oluyor mu?

Aynı sorum yaz fırsatı paketi için de geçerli.
  • greenflash kullanıcısına yanıt
    Bir kere mesaj atmanız yeterli,hatta 2.kez atmak riskli.
    Mesela yaz firsatini 30 gün sonra tekrar mesaj atip almak istersen kampanyali fiyat iptal olur ve paketi alamazsın reddeder. İlk 30 gün içinde tanımlayınca bakiye oldukça pake bittikten sonra 29 gün içinde otomatik gekir zaten. 29 günü geçirirsen sonra 100 tl de yuklesen gelmez ve tekrar mesaj gondersen de alamazsın.

2KAT yazip 5555'e
    Anlik Mesajlasma yazip 4545'e
    GECE yazip 4545'e

gondermeyi unutmayin

• 2 aydır trcelldeyim şimdi ttye geçiş yapsam bu pakete girebilir miyim? ya da faturasıza geçsem 10 15 gblik paket teklifleri gelir mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Steriyud -- 8 Temmuz 2019; 13:51:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emekli Komutan

Bir kere mesaj atmanız yeterli,hatta 2.kez atmak riskli.
    Mesela yaz firsatini 30 gün sonra tekrar mesaj atip almak istersen kampanyali fiyat iptal olur ve paketi alamazsın reddeder. İlk 30 gün içinde tanımlayınca bakiye oldukça pake bittikten sonra 29 gün içinde otomatik gekir zaten. 29 günü geçirirsen sonra 100 tl de yuklesen gelmez ve tekrar mesaj gondersen de alamazsın.

2KAT yazip 5555'e
    Anlik Mesajlasma yazip 4545'e
    GECE yazip 4545'e

gondermeyi unutmayin
    hocam bu tarifenin faturalılar içini yok mu 30 tl filan olanı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vcente70 -- 8 Temmuz 2019; 14:5:39 >
  • Hocam son bir soru taahüdüm yarın bitecek. faturalıdan faturasıza gecmek istesem 8-10 gb civarında hangi tarife yada paketi neyi önerirsiniz
  • 2KAT 5555 e gönderiyorum,
    "Degerli musterimiz, isleminiz su anda gerceklestirilemiyor. Lutfen daha sonra tekrar deneyiniz. B001"

Şeklinde mesaj geliyor 1 haftadır aynı mesaj benmi yanlış yapıyorum acaba

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.