Şimdi Ara

2019 TURK TELEKOM SELFY YAZ FIRSATI PAKETİ 8GB + 750 DK + 5000 SMS = 27 TL (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
561
Cevap
88
Favori
120.510
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Önemli değil. Beni mobil öğrenci yapmışlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MUTAF kullanıcısına yanıt
    Tarife fazla önemli değil Turk Telekom faturasızda,çok az fark var ama paket alinacaksa önemi yok.
    Kral tarife ufsk nuanslar için daha uygun. Ailede daha çok konustugun numara da Turk Telekoma geçecekse ikinizin dr tarife olarak Konya Sampiyon tarife seçmesi ve aranizda 2000 dakika fazladan konusabilmenizi sağlar bu sekilde paketteki dakikalar azalmaz. Diger takım tarifesi olmayacak,sadece konyacell sampiyon. Simkartta Turk Telekom yazmalı.
    Hattiniz acilinca selfy yapip Yaz firsati paketini alırsınız. Diger takımları seçerseniz alamazsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emekli Komutan -- 9 Haziran 2019; 22:40:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende pttcell var. Hanımın hattı 7 aydır Vodafone. Onu tasicam, sırf bu selfy 8gb için. Ayda 30 TL yüklerim. Konyacell şampiyon tarife yapıyorum ozaman.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mevcut tt abonelerine uygun benzer bir tarife var mı acaba bildiğiniz?

• Bugün Vodafone’dan TT’ye numara taşıma için başvuruda bulundum
    Bakalım ne kadar sürede olacak

• 15 gb teklifini bekliyorum, o gelene kadar bunla devam edeceğim, inşallah kısa zamanda gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: isikayhan

Bugün Vodafone’dan TT’ye numara taşıma için başvuruda bulundum
    Bakalım ne kadar sürede olacak
    numara taşıma için eşimle başvurduk, ona taşıma günü ve saati geldi ama bana hala gelmiş değil. TT aradım bir sorun yok dediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: isikayhan

numara taşıma için eşimle başvurduk, ona taşıma günü ve saati geldi ama bana hala gelmiş değil. TT aradım bir sorun yok dediler.

Alıntıları Göster
    Bu sabah gelmiş geçiş mesajı

• Turkcell 6gb gündüz / 6gb gece 55tl olan genç paketi 59tl’ye çıkarıp 5+5gb olarak taahhütü yeniliyoruz istersiniz değil mi dediği gün Bim’e geçmeye karar vermiştim.

Sonra bu kampanya denk geldi.
    Yılların faturalı hattını yaktım, geçtim. Valla memnunum. İster uygulamasından ister, internet bankacılığından lira yükle.

Sil süpür ilk hafta gelmedi.

Bende evet yazdım 5008’e ve 8070’e mesaj attım. Sil süpür ve diğer kampanya mesajları gelmeye başladı. Bu hafta dakika geldi ama sorun yok int yetmezse ek internet paketleri ucuz.

Ayrıca Gece yazdım 4545’e yolladım minik minik hediyeler de geldi. 30tl yüklediğim için sosyal internet paketi vb gibi.

Var mı başka bildiğiniz hediye kampanyası?

Bu arada aynı tc ile eşim de geçiş yapabilir mi ki? 1 ay sonra onunda taahhütü bitiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biuu -- 14 Haziran 2019; 8:11:1 >
  • biuu kullanıcısına yanıt
    ANLIK MESAJLAŞMA 4545 Yapınca wp bedava oluyor

• Arkadaşlar PTT cell kullnaıyorum . Taarife işlerinden pek anlamam. 30 tl civar 10 gb internetli paket nasıl geçiş yapabilirim. Şuan faturalu bir aboneliğim var. süresi bitti. Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2

15 gb teklifini bekliyorum, o gelene kadar bunla devam edeceğim, inşallah kısa zamanda gelir.
    EVET yazıp 5008'e
    EVET yazıp 8070'e
    gönderiniz.. Online İşlemlerdeki hediye kutusunu hergün kontrol ediniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emekli Komutan -- 17 Haziran 2019; 0:6:47 >
  • Donatn kullanıcısına yanıt
    Senin çözümün Turkcell'e taşıyıp faturasız Lifecell 35TL Hoşgeldin 5GB paketini kullanmak. Profilimde imzadaki Turkcell yazımı okuyunuz. Turk Telekomda seçenek aramak zaman kaybı. Zaten Turk Telekomlusunuz,kampsnyalardan yararlanamazsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Emekli Komutan

EVET yazıp 5008'e
    EVET yazıp 8070'e

Alıntıları Göster
    Teşekkürler
    Bugün geçtim ben de
    Türk Telekom da ve Selfy’de neler var başka katılabileceğimiz acaba?
    Daha önce yazmışsınızdır mutlaka ...

• isikayhan kullanıcısına yanıt
    Profilimde imzamda turk telekomla ilgili 2 yazı var kaynak olabilecek. Linkeri imzama koydum. Açıp bir inceleyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Emekli Komutan

EVET yazıp 5008'e
    EVET yazıp 8070'e

Alıntıları Göster
    5555 yurt dışı aramaları açtı hocam. Uygulamadan tekrar kapattım.

5008 yazacaktınız sanırım.

• biuu kullanıcısına yanıt
    Kahretmesin ya,dün sıcak firsatlarda zaman zaman kisitlama vardı hatayi hemen düzeltip gönderdim ama yansımamış.
    Şimdiye kadar forumda 20 kere yazmışımdır amal birine özelden 2KAT 5555'i yazmıştım o an ve yanlışlıkla 5008 yerine 5555 yazmışım.
    İyi ki uyardın,teşekkür ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emekli Komutan -- 17 Haziran 2019; 0:12:59 >
  • Bu paketteki 8gb yetmiyor,keşke 10 gb olsaydı..ek gündüz 10 gb paketi alsak bu paket aylık mı yada var mı daha mantıklı ek paket?

• Paket yetmiyorsa hemen gece-gunduz paketinden hangi saatte yogun kullaniyorsaniz onu almak en iyi çözüm. Sil supuru de yapin mutlaka. Paket 10 GB olsa fiyatı 33 TL olur. Bu yetmiyorsa Sosyal XLarge 15 GB 44 TL alternatifi.
    15GB 35TL faturalıda teklifi gelirse size çok faydası olacaktır.

• Gece gündüz paketi aylık değil mi

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.