Şimdi Ara

2019 SONY TV (ANA KONU) (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.705
Cevap
40
Favori
150.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu olay devamli boyle oluyorsa sonye gecmek icin biraz daha dusunmem lazim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de 75xg9505 var. Trt 4 k dan sonra normal bir kanala geçince görüntü var fakat ses yok. kumandadan tv yi kapatıp açınca düzeliyor. Ben güncelleme yapmadım ama android sürümünü de bilmiyorum. Ramazan bayramından hemen önce kuruldu tv.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vahdettinp

Bende de 75xg9505 var. Trt 4 k dan sonra normal bir kanala geçince görüntü var fakat ses yok. kumandadan tv yi kapatıp açınca düzeliyor. Ben güncelleme yapmadım ama android sürümünü de bilmiyorum. Ramazan bayramından hemen önce kuruldu tv.
    Kumanda da Help tuşu var ona basın, sağ üst köşede Sürüm numarası yazar..Son güncelleme mi değil mi bakabilirsiniz Sonra Sony sitesine girip..Yada paylaşın bakalım...
  • Kurulum sırasında güncelliyor demişti galiba servisi için gelen arkadaş. işteyim eve gidince bakarım inş.
  • CİHAZ GÜNCEL DİYOR. SÜRÜM 9.
  • PKG6.3626.0521EUA YAZILIM SÜRÜMÜ.
  • vahdettinp V kullanıcısına yanıt
    En güncel sürüm.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar KD65X8000G modeli nasıldır ? ( ydışında mevcut bu ürün )

lg 55sj8500 yerine almayı düşünüyorum alınır mı?

• Arkadaşlar selam. 2 gün once aldığım samsung Q60 ı bulutlanma oldugu için iade ettim. Q60 da baya şikayetler var bende biraz bütçe artırarark daha kaliteli bir tv arayışındayım. 55xf9005 dikkatimi çekiyor ama bu tv içinde internet baglantı sorunları oldugunu soyluyorlar. Kullanmış veya kullanmakta olan arkadaşlar biraz bilgi verebilir mi ? Bulutlanma ışık sızması vs sorunlar yaşadılar mı?

• amonRa kullanıcısına yanıt
    kullandığınız tv den hiçbir artısı yok hocam
  • weehwet kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Xf serileri 2018 yılına ait olan modeller. Forumda Sony tv 2018 ana konu başlığında aynı buradaki gibi yazışmalar var. O başlıktan daha sağlıklı bilgi alabilirsiniz diye düşünüyorum.
    Saygılar.

• jetstream J kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bilmiyordum

• weehwet kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Umarım gönlünüze göre bir tv bulursunuz.
    Saygılar

• Şuanda en iyi ve en sorunsuz oled tv nedir arkadaşlar. Sony TV'lerin oledleri mi. Sony ise model tavsiye alabilirim. Bütçe sınırlaması yok. 55" gibi düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: weehwet

Arkadaşlar selam. 2 gün once aldığım samsung Q60 ı bulutlanma oldugu için iade ettim. Q60 da baya şikayetler var bende biraz bütçe artırarark daha kaliteli bir tv arayışındayım. 55xf9005 dikkatimi çekiyor ama bu tv içinde internet baglantı sorunları oldugunu soyluyorlar. Kullanmış veya kullanmakta olan arkadaşlar biraz bilgi verebilir mi ? Bulutlanma ışık sızması vs sorunlar yaşadılar mı?
    Ben kısa ve öz olarak cevap vereyim internet bağlantı sorunu yok..Tv'yi alalı 1,5 ay oldu aksine çok hızlı İnternet bağlantısı..Yani hemen açılıyor uygulamalar..Ben çok memnunum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: RNNN

kullandığınız tv den hiçbir artısı yok hocam
    bu lgnin tvsi bazı çok hareketli sahnelerde ekran resmen çamır gibi oluyor, yıldım artık. bu yazdığım model sony de de aynı sorun var mı?

• ANLT kullanıcısına yanıt
    sony AG9 bana göre
  • Selamlar. Ag8 ve ag9 arasında ne kadar fark vardır ?

Rtingste çok fark gözükmüyor ancak kullananlar araştıranlar özet geçerse sevinirim.

65” tv bakıyordum evde 55” sony var. Odaya 55i taşıyıp 65i salona almayı planlıyordum.

65” xg/xh mi önerirsiniz yoksa çok fark var 55 oled al mı dersiniz ? Ag8 pek stokta yok ancak fiyat ag9 la iki katı kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: SeniorAwesome

Selamlar. Ag8 ve ag9 arasında ne kadar fark vardır ?

Rtingste çok fark gözükmüyor ancak kullananlar araştıranlar özet geçerse sevinirim.

65” tv bakıyordum evde 55” sony var. Odaya 55i taşıyıp 65i salona almayı planlıyordum.

65” xg/xh mi önerirsiniz yoksa çok fark var 55 oled al mı dersiniz ? Ag8 pek stokta yok ancak fiyat ag9 la iki katı kadar.
    Ag8 2019 un fiyat ve özellik açısından en iyi oled tv si bence bir çok incemede buna değiniliyor. Ag9 dan daha canlı bir renk sunumu var ag9 bir kaç hoparlör artısı ve kasa kalitesi farkı var youtube da ikisini yazıp bir karşılaştırma izleyin isterseniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ptolomeo -- 12 Temmuz 2020; 15:39:12 >
  • Ptolomeo kullanıcısına yanıt
    65” full array yerine kesinlikle Değer diyebilir miyiz peki hocam ?

İncelemeler bu hafta izleyeceğim

• 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.