Şimdi Ara

2019 SONY TV (ANA KONU) (84. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.705
Cevap
40
Favori
150.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sadece incelemiştim hocam, satın almadım.
    75" modelini çok beğendim ancak bir sonraki televizyonum oled olur artık benim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • notropil kullanıcısına yanıt
    Cok bilmislik yapmam. Insanlarin fikrini de merak ediyorum. Belki daha bilgili birinden birseyler ogrenirim. O yuzden acemi gibi sordum)

• quote:

Orijinalden alıntı: The Lead of Gamers

Cok bilmislik yapmam. Insanlarin fikrini de merak ediyorum. Belki daha bilgili birinden birseyler ogrenirim. O yuzden acemi gibi sordum)
    BENİM FİKRİM BU SAATTEN SONRA DEĞİŞTİ HİÇ BİR SONY PANELİ TAVSİYE ETMİYORUM SAYGILAR.
  • Bazı siteler de xg95 serilerinin hdmi 2.1 desteklediğini söylüyor dogrumudur ?

XG95 ile XH95 karşılaştırması

https://www.zkelectronics.com/comparetv/sony-kd-55xg9505/uk/sony-kd-55xh9505/uk/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ati39 -- 20 Ağustos 2020; 20:27:10 >
  • XG95 serileride eller serbest (handsfree) sesli komutları kullanan var mı?

• Arkadaslar 65xg7077 modeli 7500tl buldum teknosada normalde philipps 58pus8505 veya samsung tu7000 bakiyordum.
    Sony nin 7078 modeli ips ama direkt led ips , diger samsung tu7000 edge va pane.

Avmdeyim sizce xg7077 modeli alinir mi

• Sony 65xg7077;
    Direct led, gümüş çerçeve, 50 hz, android yok, netflix olmayabilir (emin değilim), wifi hızı düşük, hdr10, hlg, arc var.
    Sonuç: Android, netflix şart değilse ortalama bir panel. Bütçeniz 8-10 bin bandına çokabilşyorsa daha iyi seçenekler var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alzena -- 2 Eylül 2020; 18:9:49 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alzena

Sony 65xg7077;
    Direct led, gümüş çerçeve, 50 hz, android yok, netflix olmayabilir (emin değilim), wifi hızı düşük, hdr10, hlg, arc var.
    Sonuç: Android, netflix şart değilse ortalama bir panel. Bütçeniz 8-10 bin bandına çokabilşyorsa daha iyi seçenekler var.
    Butcem max 7bindi
    Daha once samsungun ru7090 ve ru7105 modellerine bakiyordum hatta.

Bunu bir gordum asik oldum renklerine.
    Bu fiyata teshir sandim meger degilmis aklimda olmayan model oldugu icin suphelendim ama sony elemani vardi mediamarktta bana ileride karsilastirmak icin bulunan tvleri gosterdi hangisi daha iyi sence dedi (en az 10m ilerisindeydim marka model belli olmuyordu) soldan ikinci rn iyisi dedim o senin baktigin model iste dedi gittim baktim dogru soyluyor. Yaninda lgsm8200 modeli ve samsug tu8500 modeli vardi.
    Durumu gorunce satinaldim. Cunku 65 incte q serisine param yetmeyecegi icin en iyi alternatif buydu. Internettede bu fiyata yoktu.
    Youtube ve netflix var tv de zaten tvde bunlar disinda birsey kullanacagimi sanmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fx_57,5 -- 2 Eylül 2020; 21:43:20 >

• Hayırlı olsun

• Arkadaslar 65xg7077 aldim fakat klavye fare destegi var mi emin olamadim o kadar cok tv bakinca kafa gitti
    Klavye desegi ve telefondan goruntu aktarma var midir bu modelde acaba?

• Arkadaşlar slm bugün 55 xh9077 modelini aldım çok tv arasında gidip geldim bu xh ın 9505 gibi modelleride var bu 90 serilerinde ne farklar bu xf xg gibi modellerinde çok fark var mı ben bunu 2.1 hdmı var diye bide ses sistemi iyi geldi ondan dolayı aldım sizce aralarında en mantıklısı hangisi

• greenk kullanıcısına yanıt

Xf 9005 airopods u bağladım üstmodel de nasıl yok anlamadım

• Merhaba 55A8’i gördüm fiyatına değer mi? 17-18bin ₺ dediler.

Yoksa 55XH90 bana makul geldi fiyatına göre, XH90’ın önemli bir eksiği var mıdır? Veya genel olumsuz bir tecrübe var mıdır forumda kullananlar arasında?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TQ2 -- 4 Ekim 2020; 4:17:51 >
  • 65XG8096 8 bin TL ye alınır mı? Genel kullanım amacı digitürk ve netflix.

• Arkadaşlar xh90 serisi bein connect veya ip tv maç performansı nasıldır tavsiye edermisiniz topu titretmeden ve hareket kaybı olmadan maç izlettirir mi 58 pus 8505 philips tv yi bu topun titremesi ve mac icinde hareket kaybi yüzünden iade edeceğim

• fk399 F kullanıcısına yanıt
    Sorunuzu xh90 ana konusunda paylaşırsanız dönüş alma ihtimaliniz artar

• waRRioR kullanıcısına yanıt
    https://www.rtings.com/tv/reviews/sony/x800g

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi truecupper -- 21 Kasım 2020; 20:34:37 >
  • Yayinlanan tam olarak android pie 9 degil galiba ya. Ya da tam emin degilim ama guncelleme notlarinda sanki menu pie seklini aldi gibisinden bir ifade vardi. Airplay bekliyordum ag8 icin ama hala gelmedi o. Ancak tv menusunde gozle gorulur biz hizlanma sezdim ben.

• 
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.