Şimdi Ara

2019 SONY TV (ANA KONU) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.705
Cevap
40
Favori
150.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 55xf9005 bence hala alması gereken İndirimi almadı. 6500 ve altını görür mü acaba diye bekliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tahmini xg95 in satışı ne zaman olur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tahmine gerek yok, Nisan'da satışa çıkacak, Türkiye'de Mayıs'ı bulabilir.

• Sony uk fiyatları kaldırdı sony usa fiyatları açıkladı

Sony XBR-55X950G 1,399 $ f9000 serisi 1,499 $

Sony XBR-65X950G 2.199 $ f9000 serisi 2,299 $

Sony XBR-75X950G 3.499 $ f9000 serisi 3,999 $

f serisi fiyatları geçen sene bu donemin fiyatları ilk çıkış yaptı ğı zamanki fiyatlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tedirginnn -- 13 Şubat 2019; 10:48:13 >
  • bu hafta sonu teknosa da 11.200 tl fiyati ile 65xf9 sanirim iyi fiyatti.
    yenisi 17-18 in altina gelmez..
  • Yüksek rakamlar 8500-9500 bandında olması gerek normal şartlarda 65xf9 modelinin yeni seri gelince belki bu rakamlar olur stokta kalanlar..
  • 55xf9005 ne zaman indirime girer sizce? Yada indirime girer mi?

• Hocam özel fiyat mağazadan mı isteniyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Delerıum

Yüksek rakamlar 8500-9500 bandında olması gerek normal şartlarda 65xf9 modelinin yeni seri gelince belki bu rakamlar olur stokta kalanlar..
    Euro düştü ama TV fiyatları düşmedi. Çok üçkağıtçı bu satcılar. Euro arttı mı anında zam, düştü mü geç indirim. O ündirim de artıştan daha az oranda oluyor.

Bu yazki döviz patlamasından önce Sony TV fiyatları Türkiye ve Almanya'da birebirdi. Şimdi Türkiye fiyatları epeyce yüksek.

Euro'yu 6TL alırsak;

55XF9005 = 1050 euro = 6300TL // Türkiye'de 7000TL
    65XF9005 = 1550 euro = 9300TL // Türkiye'de 11300TL
    65XF9005 = 2600 euro = 15600TL // Türkiye'de 17500TL

Ben şahsen 65XF9005 almak için fiyatın 9500TL seviyesine düşmesini bekliyorum.

• Bugün Sony Tr yi aradım yeni seriler ile ilgili.Tarih yok dedi.Sonra Kanyon Sony ile konuştum.Alt seriler Nisanda,üst seriler ise ancak Mayıs-Haziran gibi gelir dedi.
    Var mı elimizde başka bir bilgi

• Samsung da 2019 model Q90R, Q80R, Q70R, Q60R 4K QLED serilerini duyurmuş. Samsungta da HDMI 2.1 yok gibi görünüyor. Freesync destekliler okuduğum kadarıyla.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 40" üzeri TV'lerde askı aparatı dandik olursa ağırlıktan dolayı TV öne doğru göbek verip garanti dışı kalıyormuş.

Linkteki modeli tavsiye etti bir arkadaş.
    https://m.n11.com/ultimate-led-2000-b-42-75-ultra-ince-ipli-tv-aski-aparati-P165420768?gclid=EAIaIQobChMI_a6a_KS94AIVgoeyCh2R4gT2EAQYESABEgLEq_D_BwE&gclsrc=aw.ds

• Merhabalar Haziran sonunda evlenecemde televizyon bakmaktayım önümüzdeki hafta takside girip almaya niyetlenmiştim kararım Sony’den yana ama yeni modeller çıkacakmış boyut olarak düşüncem 55” yeni modelleri mi beklemeliyim yoksa şuanda bulunan modellerden alınabilir mi? (Bütçem 15 bin tl ye kadar çıkabilir)

• 15 bin bütçeniz varsa kesinlikle 65 inch alın ve 2019 lar çıkana kadar bekleyin bence.

• sir.eko kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum ve takipteyim.

• Sony X1 Ultimate işlemcisi görüntü performans noktasında X1 Extreme kayde değer bir fark ortaya koyabilecekmi!

X-Wide Angel görüntü izleme açısı sadece 75XG9505 modelinde tercih edilmiş özellikle geniş odalarda ekran izleme açısı sorunu yaşayanlar için güzel bir gelişme denebilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Sir.Eko

55xf9005 bence hala alması gereken İndirimi almadı. 6500 ve altını görür mü acaba diye bekliyorum.
    Katılıyorum hocam ve takipteyim.

• mamifan M kullanıcısına yanıt
    Trendyolda 6799 oldu bakalım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xbr

Bugün Sony Tr yi aradım yeni seriler ile ilgili.Tarih yok dedi.Sonra Kanyon Sony ile konuştum.Alt seriler Nisanda,üst seriler ise ancak Mayıs-Haziran gibi gelir dedi.
    Var mı elimizde başka bir bilgi
    Mart ayının sonuna doğru başlar gelmeye yeni ürünler,

Duyduğuma göre XF9005'ler 2019'da gelmeye devam edeceği yönünde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vladicius

Merhabalar Haziran sonunda evlenecemde televizyon bakmaktayım önümüzdeki hafta takside girip almaya niyetlenmiştim kararım Sony’den yana ama yeni modeller çıkacakmış boyut olarak düşüncem 55” yeni modelleri mi beklemeliyim yoksa şuanda bulunan modellerden alınabilir mi? (Bütçem 15 bin tl ye kadar çıkabilir)
    Bencede 2019'ları bekleyip XG9500 modeline bakmalısın.

Bence cihaz 2019'un en iyi cihazı olmaya aday.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.