Şimdi Ara

2019+ KIA Ceed Xceed Ana Konu (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
342
Cevap
10
Favori
30.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2019+ KIA Ceed Xceed Ana Konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkeril -- 23 Aralık 2017; 8:24:24 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha yüksek kaliteli foto..
    Tampon tasarımı kaldırıma yanaşma diyor. Test eserken bile çizmişler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkeril -- 23 Aralık 2017; 10:00:10 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 1- Leon

2- Focus Hb

3- Ceed

Dönüp bakmaya doyamadığım 3 araç.

Ceed ülkede iyi yer tutuyor ne az ne fazla tam kıvamında. 1,2 turbo benzinli seçeneği olsa tadından yenmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • turkeril kullanıcısına yanıt
    I30 gibi bunu da halletmisler

• Bence i30 dan daha iyi olmuş. Tam bitmiş hali büyük jantlarla falan güzel durur gibime geliyor. Resimlenmiş hali boş donanım gibi.
  • Aracın yan tasarımını beğenmedim.. yan cam çerçeve tasarımı daha güzel olup kapıların bulunduğu gövde kısmı daha spor bir yapıda olabilirdi.
  • Tasarımı oldukça güzel olmuş.Umalım da kilo versin ağırlığı şöyle Leon-308 civarına düşse muhteşem olur.
  • Efsane kasa İnşallah fikrim değişir.

• gt çıkarırlarmıki gt lerinide cok beğeniyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkishDrifter

Tasarımı oldukça güzel olmuş.Umalım da kilo versin ağırlığı şöyle Leon-308 civarına düşse muhteşem olur.

Hocam diyete sokalım onu , benimkide obez sayılır

• Yeni i30, Yeni Ceedden güzel

• I30 bundan daha güzel. Ön tasarımı gayet güzel olmuş lakin arka tasarım tek kelimeyle facia!

• Resimlere bakmadan önce yorumlarda i30 daha güzel yazıldığını gördüm ve eyvah dedim Kia da mı bozdu acaba. Ama Allah'tan öyle değilmiş gayet güzel araba. Yüksek kaliteli fotoğrafları beklemek lazım ama önceki kasa bana da daha güzel gibi geldi özellikle GT'si çok güzel eski kasanın.

• Güzel ama alan i30 kadar olur o da düşük paketler iyi fiyat olursa. Resimdeki gt yi 150-160 dan aşağı demezler millet güler geçer. Eski kasa ceed imi 2012 de baya iyi fiyata almıştım o zaman golf ile arasında fiyat olarak uçurum vardı ama şimdi i30 un hali belli maalesef ceed de pek farklı olmayacak. Ayrıca iç tasarım baydı arkadaş bari farklı renk yada led koysalar da renk gelseymiş.
  • i30 ne kadar batirdiysa bu o kadar guzellesmis.

• Ceed su anda hayal kırıklığı! Ayrıca dün kia niro yu incelemek için bayii’ye gittim ve hiç beğenmedim. Özellikle iç mekan artık yakısmıyor. Aynı şey sportage için de gecerli. Marka veya model fanı degilim de vw golf aracım var 2015 model eşim de kullansın diye otm vites bişiler arıyorum ama bu aracların iç mekan kalitesizliği ne olacak böyle? Peugeot bu konuda iyi bence 308 süper bir araç... ama ben yüksek bişiler istiyorum.

• zeytinkoy kullanıcısına yanıt
    Bence test etmeden alma
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhan1461

quote:

Orijinalden alıntı: TurkishDrifter

Tasarımı oldukça güzel olmuş.Umalım da kilo versin ağırlığı şöyle Leon-308 civarına düşse muhteşem olur.

Hocam diyete sokalım onu , benimkide obez sayılır

Seninki hb en azından hocam station olunca kronik obez oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Golf'ten rol çalmaya çalışarak hata yapıyorlar. Zaten sade tasarım seven Golf alıyor, oradan müşteri çalmak çok zor. Farklılık arayana hitap etmen lazım tasarımla. Örnek Megane. Ceed'e düzline tasarım gitmez, Ceed iddialı olmalı. O yan profil, ön farlar, stoplar ne öyle. 100 kişiye sorsan 80-90'ı eskisini beğenir net. Ha yenisi muhtemelen bazı konularda daha ileride olacak, yalıtım gibi. Ama bunlar artık yeterli şeyler değil, insanlar önce tasarım istiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zwartvis

Resimlere bakmadan önce yorumlarda i30 daha güzel yazıldığını gördüm ve eyvah dedim Kia da mı bozdu acaba. Ama Allah'tan öyle değilmiş gayet güzel araba. Yüksek kaliteli fotoğrafları beklemek lazım ama önceki kasa bana da daha güzel gibi geldi özellikle GT'si çok güzel eski kasanın.

Şu tasarimi nasil begendiniz?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.