Şimdi Ara

2019'da sınava girmiştim, bu yıl tekrar gireceğim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
5
Favori
2.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 yıldır sınıfta kaldığım için (bu yıl da kalacağım) eğitim öğretim hakkım doldu. Bu yıl tekrar girmek zorundayım sınava. 3 yıldır hiç çalışmadım. Son iki ay kaldı. Biyolojim sınav senemde çok kötüydü diğerleri felan değildi. Biyoloji ağırlıklı olacak şekilde çalışacağım bakalım neler olacak. Herkese başarılar sınavdan sonra yazarım sonucu.

• Okula hiç istemeyerek geldim hedef ilk yıl kalıp bırakmaktı. Pandemi uzaktan eğitim filan derken kaynadı. Cesaret edip bırakamadım, aileme karşı gelemedim. İkinci yıl da çalışmayı denedim dersler yine gözümde büyüdü psikolojik sıkıntılar yaşadım (halen çok yoğun yaşıyorum) kafaya koymuştum okulu bırakacaktım babam engelli ve duygu sömürüsü yaptı bırakamadım. Bu yıl da güya çalışacaktım başta tembellik edince toplayamadım.

Özet olarak, aşırı tembelim + bölümü sevmiyorum + tıp çok zor. Korkak, beceriksiz, aptal bir insanım ailemi ezip geçmek istemedim sonuç bu oldu.

Hayat enerjim bitti çok çok ağır bunalımdayım.

• bölümün nedir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tıp

• CEng gel hocam. ayrıca biyolojin kötüyse neden tıp seçtin ki çok saçma.

• Çok uzun hikaye.

• blacklistmember kullanıcısına yanıt

Benim için de çok enterasan olacak. Bu yıl da sınıfta kaldığım zaman evden atılma ihtimalim yüksek. Asıl macera sınavdan sonra başlıyor bakalım ne halt edeceğim?

• hocam nasıl o kadar sene sınıfta kaldınız

• Hiç inandırıcı gelmedi

• simityayınları kullanıcısına yanıt

Okula hiç istemeyerek geldim hedef ilk yıl kalıp bırakmaktı. Pandemi uzaktan eğitim filan derken kaynadı. Cesaret edip bırakamadım, aileme karşı gelemedim. İkinci yıl da çalışmayı denedim dersler yine gözümde büyüdü psikolojik sıkıntılar yaşadım (halen çok yoğun yaşıyorum) kafaya koymuştum okulu bırakacaktım babam engelli ve duygu sömürüsü yaptı bırakamadım. Bu yıl da güya çalışacaktım başta tembellik edince toplayamadım.

Özet olarak, aşırı tembelim + bölümü sevmiyorum + tıp çok zor. Korkak, beceriksiz, aptal bir insanım ailemi ezip geçmek istemedim sonuç bu oldu.

Hayat enerjim bitti çok çok ağır bunalımdayım.

• Kimseyi inandırmak değil derdim ama hak veriyorum eskiden çok troll vardı halen öyle mi bilmiyorum. Uzun yıllardır bu forumdayım eski mesajlarımın hepsi duruyor arada okuyorum. Zaten eskiden sıkılınca foruma yazardım bu konu da benim açımdan günlük gibi bir şey olsun istiyorum.

Bu arada eskiler demişken Uruk'tan haber var mı? Bir açıdan kader ortağı olduk aslında. Kazandı mı dişten mi devam ediyor?

• hayırlısı olsun hocam, kolay gelsin

• kırık olma şansı yok buarada uruk 20de mi yerlesti üniye

• 18 diye biliyorum veya 17

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • geçiş yapılmıyor mu o seneki puanla baska bölüme ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4C95B3F73 -- 22 Nisan 2022; 15:40:45 >
  • Kendini aşağılama

• Hocam sizi çok iyi anlıyorum. Yakın takip edeceğim durumunuzu ve yaşayacağınız her sıkıntıda bir mesaj uzağınızdayım çünkü dediğim gibi sizinle çok benzer bir durumdayım.

Sanırım kuşak farkı dedikleri olay gerçekten var çünkü benim üniversite hikayem de berbat geçiyor belki bilenler vardır.

Bizlerin hayat hakkında daha fazla soru sorması sebebiyle olabilir.

Uzunca bir konu açılmalı aslında bununla ilgili özellikle tercih dönemine yakın, sınıfta kalınca açarım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.