Şimdi Ara

2018 Yıl sonu Ethereum tahmini

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
2.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam arkadaşlar 2018 aralık Ethereum tahminleriniz nedir? Sizce 10.000 bin doları görürmü..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İnşallah :)

• Bu konuda yorum yapmak çok zor. Bitcoine 2020 yılına kadar 10.000 dolar olacak demişlerdi kimse bilemedi 2017 bitmeden 20.000 leri gördü. Ancak kesinlikle potansiyeli var hatta geçebilirde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarın rigim faaliyete geçiyor 2019 başında insallah 8 eth olacak elimde....

• Nok Düşülsün;

5 veya 6 x beklenıyor yanı 5000$-6000$ dolaylarıda tahmın beklenıyor.
  • ETC de olur mu?

• X4 garanti diyorum.

• ayda 1 adet üretebiliyorum 15k yatırımla bu kadar inş. yükselirde bizde nasipleniriz...
    bu arada 1 haftadır ilk 10 coin arasında nasıl bir direnci var herkes gördü yatırımlarıda çoğalıyor ve büyüyor... büyüyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LuffyBey -- 10 Ocak 2018; 7:22:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luffy1907

ayda 1 adet üretebiliyorum 15k yatırımla bu kadar inş. yükselirde bizde nasipleniriz...
    bu arada 1 haftadır ilk 10 coin arasında nasıl bir direnci var herkes gördü yatırımlarıda çoğalıyor ve büyüyor... büyüyoruz

15.000 Tl yatırım ile ayda 1 etherium çok iyi.Şu anlık fiyatı baz alır isek 3 ayda paranı çıkartır 9 ayda 30-50 bin bandı arası kar yaptırır.
  • 5k dolar civarını rahat görür.Bence en güvenilir altcoin eth'dır.hatta altcoin statüsünden çıkatılması ve bitcoin gibi ayrı bir platformda değerlendirilmesi gerekir.İlk aldığım coin olduğu ve güzel kar yaptırdığı için bendeki yeri de ayrıdır:))
  • ethereum'daki artışta forkun da etkisi var. kimi kaynaklar iptal olduğunu da yazıyor ama yine de artıyor eth. 2018 yılı 10bin dolar rakamına ulaşacağını da düşünmüyorum.
  • ufakufak ilerlemesi yeterli gerçekten böyle gidermi bilmiyoruz ama ben girdiğimde 650 -670 dolar aralığındaydı
  • mucizevi M kullanıcısına yanıt
    ETH forku ETZ 19 Ocak da saat 19,00-21,00 arası çıkarılacak. 1/1 hesaplara yansıtılacak.Kesin bilgi.
  • 10000 vursa bile maks 10x kar yapmis olacaksin. Git 1-2 altcoine at 1-2 ayda yaparsin o parayi.
  • niventr N kullanıcısına yanıt
    Cogu insan Ethereum'un mining olayindan vazgecicegini bilmiyor. 2017 sonunu isaretetmislerdi ama hala bitirmediler yinede bitirmek istediklerini herkes biliyor. Neyse bir suru coin var kasicak ama ethereum bitcoini gecicek muhtemelen 6 ay icersinde. Ben bitcoin tutmak icin hicbir neden goremiyorum ethereum cok daha saglam liman gibi geliyor.
  • ne zaman ethereumdan çıkıp altcoinlere geçsem zarar ediyorum. ethereum her zaman daha sakin daha kararlı
  • Fena kaçırdık Ether'i.
  • dün gece 1.420 usd. den dönüp düzeltmesini yaptı. 1.300-1.400 usd. arası bir düzeltme bekleniyordu zaten. şu an 1.287 usd. de 900'e kadar da düşebilir. sonraki ilk hedef 1.600.
  • max0007 M kullanıcısına yanıt
    bütün borsalarda verilecekmi yoksa belirli borsalarmı vericek?

• quote:

Orijinalden alıntı: Bundeskanzler

ne zaman ethereumdan çıkıp altcoinlere geçsem zarar ediyorum. ethereum her zaman daha sakin daha kararlı

Al sat yaparsan normal, aldinmi tutucaksin 1 ay en az. Piyasa cokmeden once 1.5 haftada parayi 3'e katladim altcoinlerden. Simdi piyasa coktugu halde %30 kardayim hala.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.