Şimdi Ara

2018 Yeni Duster 2 (Ana Konu) (49. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.030
Cevap
17
Favori
140.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Duster 1.3 kullanıcıları yakıt tüketimi verilerini paylaşabilirler mi ?
  • merhabalar,
    duster eco-g sahibiyim.arka tekerleklerde bulunan davlumbaz kaportayı tam kapatmıyor.bununla ilgili bi işlem yaptıran var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadoes

merhabalar,
    duster eco-g sahibiyim.arka tekerleklerde bulunan davlumbaz kaportayı tam kapatmıyor.bununla ilgili bi işlem yaptıran var mı?
    Oralara pütür attirabilirsiniz siyah.
    Hem gorsel olarak guzel durur hem de tas sicramasi vb seylerden boyayi korur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Carsever kullanıcısına yanıt
    daha farklı plastik veya başka malzemeden bi aparat var mı bildiğiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadoes

daha farklı plastik veya başka malzemeden bi aparat var mı bildiğiniz
    Eski Duster icin Rusya uretimli urunler vardi ama saca vidalandigi icin memnuniyet verici degildi.
    Yeni Duster icin yok bildigim kadariyla.

• Carsever kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler umarım bişeyler çıkar bu kasa içinde

• Aksesuar konusunda yardımcı olabilirim arkadaşlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ankara da duster için tavan sepeti led bar satın almak ve yükseltme yaptırmak için yer tavsiye istiyorum arkadaşlar

• Merhaba arkadaşlar 1.5 DCI prestige paket almayı düşünüyorum. Ne dersiniz. Şu piyasada alınacak en mantıklı SUV, hatchbacklara artık sıcak bakmıyorumç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: noche34

Merhaba arkadaşlar 1.5 DCI prestige paket almayı düşünüyorum. Ne dersiniz. Şu piyasada alınacak en mantıklı SUV, hatchbacklara artık sıcak bakmıyorumç.
    eğer sıfır düşünüyorsan , ben bulamadım corolla aldım bulabilirseniz dizel bence de fiyat / perfonmans arac
  • noche34 kullanıcısına yanıt
    Bayiler dizel pek getirmiyor. İstenirse kapora verilip getiriyorlar. Ancak dizeli de pahalı, aradaki farkı vermeye değmez sanırım.

• ben kaporo da söyledim aralık ayından beri getirmiyoruz dediler.bence değer dizel hem yakıt tüketimi daha düşük hemde daha kuvvetli geiyor bana. belki bana öyle geliyordur. Sonuçta ben corolla aldım dizel bulamadığım için. daha doğrusu sıfırından pahalı ikinci el almamak için
  • halil45tr H kullanıcısına yanıt
    şu sıalar hiç keyfim yok, araba alacak hevesimde kaçtı. bakalım ilerleyen aylarda ne olacak. teşekkürler yine yorumunuz için. corolla arkası küçük geldi bana nasıl sevdiniz mi?
  • 038poyraz kullanıcısına yanıt
    yok değmez üstad dwdiğin gibi. ayda yılda bi kullanıcaz zaten.
  • Düşük hacimli turbolu cok yakar dizel her zaman iyidir

• quote:

Orijinalden alıntı: rayzmoon

Düşük hacimli turbolu cok yakar dizel her zaman iyidir
    Hayır yani Düşük hacimli Turbo benzinli araç kullanmasam sizi ciddiye alacağım da, maalesef ciddiye almıyorum sizi...
  • arkadaslar bu dusterin kapi esiginin alt kismi biraz marspiyel kismi yani ozellikle yagmurda cok kirleniyor ve inip binerkende pantolon pacalarini kirletiyor. bi tavsiyesi olan varmi yada buna bi cozumu olan. kapilarin alti kisa oldugu icin esigi tamamen korumuyor dolayisi ile esik kismi cok kirleniyor.

• bkmtkm B kullanıcısına yanıt
    Ön tarafa paçalık tek çözüm
  • kapilarin alt kismina bakalit gibi bir cozum olabilirmi

• arkadaşlar otomatik duster almak istiyorum. otomatik sadece dizel de var galiba. 2020 dizel otomatikler satışta mı yoksa ikinci el mi bakmalıyım.
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.